Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Duelma

Broj poruka: 16

Prijavi adminu

Cure nisam vas citala 2 dana  imala sam puuno posla 😉 preksinoc sam u 3 ujutro otisla u bolnicu jer sam pocela osjecat ceste trudove i poslali me doma jer da sam skroz zatvorena ali mi se ocitavaju trudovi i da pratim pa da se vratim ako bude jace. I tako ja jucer cijelo jutro kod kuce trpila bolove i trudove. Nisam mogla izdrzat i u 2 se vratila u bolnicu 8 otvorena, i direktno i radjaonu. I u 4,15 stigao je moj deckic. Rekli su da jako dugo nisu vidjeli takav brzi porod kod prvorotke.

Termin 25.06. - dečko 💙

ana0310

Broj poruka: 898

Prijavi adminu

Mene nitko nista ne pita, al to vrlo vjv zato jer postanem odvratno neugodna kad mi neko krene s (meni) debilnim pitanjima 🙈 najgore odgovore zapravo sad dajem na pitanje kad ce drugo,  jos ni malu rodila nisam, a drugo nam ni na kraju pameti nije trenutno… bas mi bude mukica kad se krene neko raspitivati o situaciji u mojoj maternici ko da je njegova 😅

Ja 💁🏼‍♀️ 27 god
    M 🤷🏽‍♂️ 30 god
    + 29.10
    [lilypie.com]

ana0310

Broj poruka: 898

Prijavi adminu

Duelma

Cure nisam vas citala 2 dana imala sam puuno posla 😉 preksinoc sam u 3 ujutro otisla u bolnicu jer sam pocela osjecat ceste trudove i poslali me doma jer da sam skroz zatvorena ali mi se ocitavaju trudovi i da pratim pa da se vratim ako bude jace. I tako ja jucer cijelo jutro kod kuce trpila bolove i trudove. Nisam mogla izdrzat i u 2 se vratila u bolnicu 8 otvorena, i direktno i radjaonu. I u 4,15 stigao je moj deckic. Rekli su da jako dugo nisu vidjeli takav brzi porod kod prvorotke.

Cestitam! Brzo se oporavi i uzivaj u malcu! 😊😊😊 jos jedna lijepa prica s poroda 😊

Ja 💁🏼‍♀️ 27 god
    M 🤷🏽‍♂️ 30 god
    + 29.10
    [lilypie.com]

• Toncica24

Broj poruka: 293

Prijavi adminu

Duelma

Cure nisam vas citala 2 dana imala sam puuno posla 😉 preksinoc sam u 3 ujutro otisla u bolnicu jer sam pocela osjecat ceste trudove i poslali me doma jer da sam skroz zatvorena ali mi se ocitavaju trudovi i da pratim pa da se vratim ako bude jace. I tako ja jucer cijelo jutro kod kuce trpila bolove i trudove. Nisam mogla izdrzat i u 2 se vratila u bolnicu 8 otvorena, i direktno i radjaonu. I u 4,15 stigao je moj deckic. Rekli su da jako dugo nisu vidjeli takav brzi porod kod prvorotke.

Cestitam mama !
    Jesi ti to rodila isto malo prije termina,nesto mi se cini da ih je dosta dosad par dana prije termina doslo

25.7.-termin 🎀

Bojana2017

Broj poruka: 692

Prijavi adminu

Čestitke Duelma, porod zaista za poželjeti.
    Ja kad čitam vaša iskustva sa prvog poroda vidim koliko sam se ja napatila prvi put 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
    Sada uživaj sa bebom i piši kad stigneš koliki je malac, kako je, ime ako želiš. 

Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

Magdalena2002

Broj poruka: 114

Prijavi adminu

Duelma

Čestitam Duelma! Jako lijepo iskustvo s poroda!😀

Evo, i meni je termin 25.06., ja još nemam nikakav osjećaj da će nešto biti, nikakve bolove. Tako mi je bilo i u prvoj trudnoći, pa je samo odjednom krenulo, u sebi se nadam da će biti isto i sad🤣
    I da, stvarno je i meni više dosta ovih ljudi koji zovu, pišu poruke, ajde više dosta.
    Kad ću roditi, znati ćete i gotovo…😫

👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

ana.b.

Broj poruka: 2002

Prijavi adminu

Duelma

Čestitam…bas super da je brzo bilo..uzivaj u bebici i brz oporavak 🥰

👱🏼‍♀️ 26 god
    🧔🏻 28 god
    Baby boy 👶 💙27.6.21💙
    [daisypath.com]

Tinchy_07

Broj poruka: 630

Prijavi adminu

Duelma cestitke na prinovi i nek je ziv i zdrav. Stvarno zvuci divan porod. Uzivajte💞
    Ana.b ajde molim te ako ti pomaze sprej iz dma napisi mi koji, jer ja neznam vise sta da radim. Do sad su oticale, ali nisu boljele, sad ne mogu na njih od bolova.
    Ima koja iskustva s gorkom soli kao kupkom za noge?
    Bojana meni je divno kako ti bez plana. Mislim znam da je to silom prilike jer muz radi, mama jos nije stigla, ali stvarno skidam kapu. Nadam se da ce mama uspjet stic uskoro da ti bar bude malo lakse i da se podruzite i prije bebice. 
    Termin meni je 26.6., ali po ultrazvuku su mi sad rekli 2.7. Ali iskreno nadam se onome 24.je pun mjesec pa tko zna, mozda se desi ranije. 
    Pitanja ja svih otkantam bez beda, mislila sam bit pristojnija, al neda mi se,nek oni budu i ne petljaju se.

🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

Tinchy_07

Broj poruka: 630

Prijavi adminu

Pupak - meni je bio dosta ispupcan i sad opet imam osjecaj kao da se uvukao unutra. Sta nebi trebalo bit pred porod da bude ispupcan

🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

mara5

Broj poruka: 1058

Prijavi adminu

Duelma cwstitam! 🤗❤
    Zelim ti brz oporavak, jesi popucala?
    .
    Bas dobro ide ljetnicama 🤭 

🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    20.11 ➕
    1895, 1812

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.