Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Izgleda da nam svima treba nova tekma pa da preusmjerimo misli 😂 Samo ako izgubimo, auuu bit će plača 🤣
    Mene zateže trbuh cijeli dan, otežava mi kretanje i tako… Moglo bi se reći priprema pripreme za pripremu 😜

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Meni je drago da sam sve nabavila i spremila ranije jer sad nisam sposobna ni ovu torbu 😂 Imam još nešto mrvicu robice što sam kasnije uzela i ovo za kolica oprati.
    Točkice za kolica i to što ti fali znaš već što ćeš i samo trebaš kupiti ili još trebaš izabrati? Meni su došla nekidan. Čekala sam ih mjesec ipo, pa provjeri koliko se čeka. U principu ti je najbitnije jaje. Meni je to bilo 3u1. Al dobro, ako kasni uvijek možeš posuditi za iznijeti bebu.

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Ana ni ne gledaj ne pipaj i razmisljaj o tome sto manje. A za veliku nuzdu pitaj da ti daju nesto za smeksavanje. Recimo ovde ima nesto sto se da oprostite turne dole, ispusti i onda omeksa stolicu znacajno. A posto ide samo u crijevo ne utjece na mlijeko. Kupuje se u ljekarni bez recepta zapravo. Tako da ako si dosta sivana moglo bi ti pomoc, a ovde i opcenito preporucuju. Za broj 1 kazu ako boli/pece obavljat to pod tusem jer bude lakse.
    .
    Ja sam isto kmezava zadnja 2 dana. Radi gluposti. Jucer sam plakala jer da nemamo slika sa trbuhom dosta, a danas jer sam htjela s njim u Ikeu pa je on predlozio da ostanem u autu jer je bilo stvarno previse ljudi a kod nas se siri delta varijanta (ovde maske nisu obavezne). A ja se rasplakala ko kisna godina umisto da budem zahvalna sto misli o tome i o nasem zdravlju. 🙄 E i da, danas me bas bolila pubicna kost kad sam hodala. Kontam jer je mala vec nisko. Obadvoje imamo filing da bi mogla izletit ranije od d datuma s obzirom na iscjedak, trudove i di joj je glava, al vjerojatno ce nas zeznit 😂


    Dobila sam neke čepiće ali me strah i to staviti u guzu jer ja od cepica uvijek dobijem proljev…naravno bolje i proljev nego tvrda stolica ali me svejedno strah nužde br 2 hahahha
    A i jučer skoro pa nisam ni jela a i što sam pojela to sam na porodu povratila hahha tako da vjv necu tak brzo na nuždu br2…bar ne danas😅

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Za pranje novih kolica i posuđene autosjedalice: ja oprala dijelove koji se smiju, a koji se ne smiju obrisala s krpom namocenom u alkohol i pustila da se posusi. Isto tako sve drugo… jos trebam sve dudice, bocice i izdajalicu dezinficirati i posusiti, a to jos nisam skuzila kako cu i u cemu drzati da ostane sve cisto sto posto… imate vi neke stalke posebne ta susenje bocica i dudica? I da li nositi u rodiliste izdajalicu i dudice ili ne? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Ana b. što se tiče šivanja ja mislim da ti nisam relevantna, ja sam imala samo 2 šava i mogla sam sjesti odmah 2 sata nakon poroda.
    Nužda je bila ispod tuša prvih par puta a broj 2 nisam išla bar 7 dana ako ne i više i pomučila sam se ali nije bilo prestrašno.
    Evo ja ću sutra roditi, odlučila sam 🤣🤣🤣

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Aha, onda ok 🙂 Kako si napisala, ja sam mislila da uopće nisi kupila/naručila. Ja sam isto svoja jedva dočekala. 
    Kiflice ja ću bočicu u vrećicu ikeine/profissimo. Tako sam i uloške i blazinice za dojke. Izdajalicu ću od frendice, ali mislim se da to ne nosim nego ostavim doma. Nisam pametna. Muči me i roba za izlazak jer piše na bolnici da nosimo sve što nam treba za te dane.
    Clio kakva je situacija sa stvarima? Preuzimaju li dolje sestre od muževa kao gore na katu ili? Daj malo info kad stigneš, ove logističke stvari me zanimaju..što nosim, što je višak i sl. Jednostavno ne znam kako sve potrpati u koferić pa bi samo osnovno, a muž da kasnije donese drugo.

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    ana0310

    Trudnice, jel se desava kaj zanimljivo kod vas? 😊
    Ja evo sve teze podnosim to sve, budem gladna pa pojedem pa mi je muka 🤦🏻‍♀️ setnje mi sve teze padaju, mala je sve aktivnija i rastura me, od jutra do pred spavanje ne staje… da mogu sad bi potpisala da rodim.


    Hormoni udaraju na najjace, od smijeha do placa do ljutnje, samu bi sebe nekad opalila da se saberem. Danas sam se uzrujala nesto i tako me kroz leđa presjeklo prema trbuhu da sam zvijezde prebrojala.. A sutra idem napokon na ultrazvuk! Od kraja 4mj nisam bila tada je mali imao 1600g a sad je nadam se duplo veci i duplo spremniji! 😀

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Tiki, drzi se, huh nije lako toliko dugo biti u bolnici, nadam se da imas klimu.
    Mene rasturaju ove vrucine, i pod klimom znam imati navale vrucine da mi skoro dođe loše… a muz kaze da je hladno u sobi…
    Meni ne fale traperice, muka mi je pomislit da navlacim na sebe ista usko, dobro mi je samo da sam sto vise gola ili u sirokim i kratkim haljinicama…
    A sto se placa tice, danas sam se rasplakala na dobronamjernu ponudu svekrve da pricuva bebu kad god, jer kad sam samo pomidlila da ce me odvojiti od bebice iz trbuha me ulovila navala placa da se ja ne mogu odvojiti od bebice, ni na sekundu kad izađe, ni sad, mi smo spojene… Muz me zezao da im nece dat da rezu pupcanu vrpcu, pa me nasmijao i utjesio. ❤


    A kiflice, saljem ti zagrljaje 🤗 to samo hormoni ludi, tesko je biti razuman kad krenu 😬🤗🤗🤗

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    MariLove12

    ana0310

    Trudnice, jel se desava kaj zanimljivo kod vas? 😊
    Ja evo sve teze podnosim to sve, budem gladna pa pojedem pa mi je muka 🤦🏻‍♀️ setnje mi sve teze padaju, mala je sve aktivnija i rastura me, od jutra do pred spavanje ne staje… da mogu sad bi potpisala da rodim.

    Hormoni udaraju na najjace, od smijeha do placa do ljutnje, samu bi sebe nekad opalila da se saberem. Danas sam se uzrujala nesto i tako me kroz leđa presjeklo prema trbuhu da sam zvijezde prebrojala.. A sutra idem napokon na ultrazvuk! Od kraja 4mj nisam bila tada je mali imao 1600g a sad je nadam se duplo veci i duplo spremniji! 😀


    Da mene uzv ceka u sri prije pregleda… nadala sam se da ga necu docekati, al sve se bojim da hocu 🤦🏻‍♀️ al jos postoji nada da dodem na pregled i ustanove da eto moram ostati roditi pa aj 🤣

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2740

    Prijavi adminu

    Kiflice ja imam ovo za bocice/dude, stavila sam na jedno mjesto u ormaric i kad operem dude i boce na tome cu drzat
    https://www.xxxlesnina.hr/p/my-baby-lou-stalak-za-bocice-004778000801 [xxxlesnina.hr]

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.