Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Negativ.Ljubavi 🤗 Nije ništa nego sad moram svaka 2 dana na kontrole. Danas sam si naručila taxi koji se nije ni pojavio i prvi put otkad mi tlak mjere je bio visok 😂

    Termin 18.06

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Čestitam Tonks i uživajte. Što brži i lakši oporavak ti želim.
    Cocolina tvoja čupkica je predivna, tako me podsjeća na moju Iskru kad je bila novorođenče, tako crna kosica 😍😍🥰🥰
    Nadam se da ćete brzo uspostaviti svoj ritam dojenja pa će i bol nestati vjeruj.
    Malla od srca ti želim da se danas pokrene i vjerujem ti da ti je dosta. Ja sam bila sat i po na mpru, prokuvala, teško se namjestiti, ali malo sam se bućnula i dosta.
    Mimica drži se i nadam se da će se pokrenuti nešto čim prije. Scenarij gdje prenosim me užasava i razumijem te u potpunosti. Možda tvoja bebica čeka nastanak ljeta zvanično, pa da bude prava ljetna beba 😊😊😊

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Tonks cestitke od 💞. Predivno ime, meni je također bilo u uzem izboru.
    Cocolina neka ste vas dvije doma, sad papajte i mazite se. Predivna je s tom crnom kosicom, pravi bomboncic.
    Za ragade neznam, citala Purelan i multi mum komprese.
    Mimica drzim palceve da se cim prije pokrene, isto kao i kod Malle - mozda i danas nakon tekme.
    Ja dosla s pregleda, procjenjen na 2900, ctg, tlak, urin, sve uredno, bris na steptokok negativan i sad kontrole svakih tjedan dana. Vaginalno me nisu gledali tako da neznam dal ima kakvog pomaka. 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Tonks cestitam i sve najbolje !
    Cocolina prekrasna je lucija!

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Cure čestitam na dobrim pregledima!
    Tonks Čestitam na klupku sreće 🥰 Dobro nam došao Davide 🤩😍 
    Cocolina divna je ta tvoja mala crnka 🥰 Ragade nisam imala al ono što sam čitala je luftanje dojki na zraku, mazanje kremom, vježbanje pravilnog hvata…i jedna zanimljiva stvarčica, ono sito za cjedit čaj, cjedaljku staviti u grudnjak tako da bradavica ne struže o tkaninu tako da ragade mogu brže zacijeliti.
    Mimica, neće pa neće, ha….još ćemo mi na indukciju radi neizlaska bebe 😄 a te procjene kilaže su mi čudo…bubaju li bubaju….

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ee Bojana moguće da čeka kalendarsko ljeto….ili 22 pa sa obe cure budu rođene na 22…jedna 22.12 a jedna 22.6. Stalno lupam neke ideje i ciljeve, al ne šljivi mala mene…ona po svom!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Raven7

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Cestitke Tonks, predivno ime 🥰💙

    ➕4.11.2020.
    It's a boy 💙
    Termin poroda 09.07.
    Rođenje 20.07.2021.

    https://lmtf.lilypie.com/UlGTp1.png[/url [lilypie.com]

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Drage Tonks i Lulu cestitam od srca 💞💞😃😘😘😘

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    🤰🏼🍀Anci🍀🔜🤱🏼

    halo drage trudnice, neke me se mozda sjecaju sa pocetne grupe samo sam skicnula da vidim kakvo je stanje jer vam svima zelim puno srece i da sam porod brzo prode 💙💙 🧡🧡

    extra fige bez ljutnje drzim nasoj CLIO posto je termin sutra, ako ima koja dobra dusa u slucaju da se ona ne javi da mi samo skokne do zimskih beba i napise jel rodila i kako je, ljubim vas sve i sretno dame!!


    Draga Anci hvala ti sto misliš ali ništa od našeg termina sutra.
    Pregled mi je trajao sat ipo vremena🙄🙄. Mali je bio toliko aktivan da je ctg skakao. Na kraju sam skoro sat vremena bila na ctg😂😂. Kaže gin. da ce biti pravi nogometaš, a, meni stomak skace malo lijevo malo desno 😂😂😂. Toliko mi se bio nabio pod rebra da mi je tlak skocio od muke. Bilo je par trudova ali to je zbog njegovog skakanja.
    Za sad je termin prebačen na 26.6.
    Uzv procjena 3300- 3400g.
    Pregled ponovno u ponedjeljak
    Ja i dalje otvorena za prst ipo i omekšana dosta(sto god to znacilo)
    Eto sad nam je samo biti strpljive i čekati. 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Mimica2

    Negativ.Ljubavi 🤗 Nije ništa nego sad moram svaka 2 dana na kontrole. Danas sam si naručila taxi koji se nije ni pojavio i prvi put otkad mi tlak mjere je bio visok 😂


    E da, to sam skužila neki dan kad su me poslali u rodilište. Znači krenula iz doma u 9h, čekala, čekala, počela se živcirati, i skoro je bilo 15h kada sam tamo ušla - i tada sam shvatila da to može biti užas - u smislu da si umoran, iscrpljen, gladan, a tek te čeka porod!
    Jako sam aktivna cijelo vrijeme, i uvijek pravim pauze, ali sam shvatila da se moram malo više posvetiti tim pauzama, malo se više odmarati.
    I evo danas jedva dočekala biti doma u miru, nakon što sam 3 dana zaredom na kombinaciji pregledi / šetnja…
    Nadam se da ćeš uspjeti naći neki balans 😉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.