Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Lucky ako izdajas da popustis pritisak znaci samo po malo izdoji, toliko da popusti pritisak, nikad ne cijelu izdojiti jer će ti se opet napuniti tj prepuniti. Uskoro ce se to izregulirat a do tada nista svakibput kad osjetis pritisak popusti ga.
    Sise su nam inace razlicitih velicina pa se kod dojenja to jos vise vidi, a pogotovo ako dite ima omiljenu sisu koja se ondw vise i puni. E sad za kasnije od zene do zene ovisi, meni su sw vratile na priblizno isto stanje kao prije, izgledom i cvrstinom pa se nadam i da ce prijateljici tako!
    Oblacenje, ruke i noge nisu mjerilo jel bebi hladno ili nije, vec iza vrata koza, a naravno ako se ne buni na ubundanost onda joj ni nije vruce, bila bi nervozna da je!  Evo jedan primjer navika, u selu gdje sam udana ljudi gotovo cijelo ljeto nose čarape, potkošulje i uvijek vuku neki dugi rukav. Znači kad ja mog muža nan+40 vidim u debelim čarapama i debelojbpotkošulji ja umirem. Kod mene su navike da se skidaju potkošulje, čarape i sl. U 6mj. E sad meni je on nerazumljiv, a njemu ja i nikako se u odgoju u tom pogledu ne slažemo. Ono čim se vodim i vodit ću se da pratim bebu i sta njoj paše. Tipa Hana je rođena u 12mj i bila je bas ledena zima, ako bi je ka slucajno previse ubundala ona bi ludila, nervozna, placljiva i tako sam zapravo pratila sta je njoj ok.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Joj cure ja ne mogu vjerovat da je vec toliko bebica u grupi i da vec neke od nas nunaju svoja mala čuda….
    Cocolina mrva je pre pre slatka…i stvarno mad ih se vidi u sjedalici onda skuzim koliko su malecki malecki.
    Kod mene ništa ne mrda ni tamo ni vamo….obavili smo pregled kod oftalmologa (sve je ok), obwvili smo spizu, napunili kucu, odgledali utwkmicu i sad sam ja zrela za spavanje al nemaaa…ostatak ekipe je u punoj snazi…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Cure s bebama, znam da je tesko uhvatit vremena dok se uhodavate, ali moran priznat da za mene koju tek ceka to je super procitat, vasa iskustva s dojenjem, spavanjem, oblacenjem, ma svime. Super da ste sve dobro i da se dobro snalazite💕

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Mari88

    Pozdrav, cestitam svim curama sto su rodile i puno srece svima koje cekaju svoje bebe 🤗
    Ja sam u grupi od pocetka, citam vas svaki dan. Meni je termin u 8mj, trenutno sam 33 tt, moram mirovat jer je beba jako nisko, al nisam bila otvorena. Kakvo je sad stanje cu vidit iduci tjedan kad bude pregled.
    Ja sam htjela pitat u ime prijateljice, pa valjda ce koja cura znat koja vec ima djecu . Uglavnom, ona doji, mala joj ima malo vise od godinu dana i jedna joj je dojka veca od druge, kaze da je dosta velika razlika. I sad ju zanima hoce li se to vratiti, hoce bit koliko toliko iste kad prestane dojiti?


    Moja sestra je imala jednu ogromnu, drugu upola manju. Poslije je to došlo na normalu.

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Matejaa95

    Hvalaaa clio i lullaby na informacijama😀


    😊 A baš sam se pitala di si i kako napreduješ. Javi kako je prošlo što god da odlučiš. Baš me zanima.

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Mrlje na zubima - Cure, počele su mi se pojavljivati sive mrlje na zubima (na dva-tri). Imate neki savjet?

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Negativ.Ljubavi

    Mrlje na zubima - Cure, počele su mi se pojavljivati sive mrlje na zubima (na dva-tri). Imate neki savjet?


    Bojim se da samo pjeskarenje/poliranje… eventualno mozes probati sama sa nekom pastom za izbjeljivanje 😊

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Negativ.Ljubavi

    Mrlje na zubima - Cure, počele su mi se pojavljivati sive mrlje na zubima (na dva-tri). Imate neki savjet?


    Meni su soda bikarbona i limun dobri - lagano iscetkati i ne cesto da ne unistis caklinu, ako su ti zubi osjetljivi onda proguglaj sa kurkumom kako se cisti :) 

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Tonks cestitke. 🥰🥰
    Ja sam u bolnici, ctg-i za sada ok, nalazi ok, primila dvije doze kortica, jos danas dvije i opet ctg pa cemo vidjeti. U pon bi trebala doma. 
    Uzivajte s bebicama novopecene mamice, trudnice u terminu sretno i neka brzo dođu vasa sunca. Popratim koliko stignem ❤️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Lullaby

    Matejaa95

    Hvalaaa clio i lullaby na informacijama😀

    😊 A baš sam se pitala di si i kako napreduješ. Javi kako je prošlo što god da odlučiš. Baš me zanima.


    A muz i ja smo ti cijelo vrijeme u pokretu. Pokusavam što vise hodat i bit aktivnaa😁 evo cekam ponedeljak da se moj gin vrati sa godisnjeg pa cu ga pitati kad bi opet trebao biti pregled i tad cu otic onda u bolnicu,ionako mi je rekla da se trudnice ne narucuju pa valjda je tako . Cekaj jel trudnicka ambulanta u prizemlju cim se ude ili idem na kat?😊

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.