Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivančica_Maslačak

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Lulu čestitam 🥰
    Joj cure pored moraaa…čisto vam zavidim na pogledu i kupanju 😉😊
    Cire koje se otvaraju prije reda, odmarajte, mirujte. Ja sam u istoj situaciji ali evo guram iz dana u dan a tjedni lete 😊 

    Mia 🥰 termin 27.7.
    [lilypie.com]

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Evo me Lulu cestitam od srca!!! ❤🤗 mami brz oporavak a Zoe nek uziva sto vise 😍
    .
    Javi nam kako ste se snasle, i kak se osjecas.
    .
    Ja sam si kupila onu lampu oblak iz ikee da stavim pokraj krevetica 🤭
    .
    Moja prijateljica je koristila klimu, a i ja namjeravam. Kod mene je isto visoko u dnrvnoj pa planiram kombinirati dok je beba u sobi da je klima upaljena i da hladi cijeli stan, pa kad se prostor rashladi vratim ju u dnevnu, ilu kad izadjemo van u vecernju setnju upalot klimu da sve rashladi dok se mi vratimo. Ne mislim hladiti da bude kao u hladnjaci, nego na neku ugodnu temperaturicu.
    .
    Ana idem potraziti lipanj popis da vidim kako stojimo, ali da Mirjam je danas u terminu 🤭🤞

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Ana, znaci i vama su to rekli? Da, to su kao neke sluzbene smjernice koja je temp najugodnija za bebe i starce inace. A meni se cinilo da oni verglaju prezentaciju na tecaju za zimske uvjete, jer su spominjali grijanje na 22 stupnja. Da nisu prilagodili za ljeto🤣 I pitam ja patronaznu direkt to pitanje - i ona mi iz topa streberski odvergla da da 22 stupnja. I onda ju pitam - znaci ljeto je, 35 stupnjeva je - ja trebam oghladit klimom prostor na 22 stupnja radi bebe, sta se necemo smrznuti i prehladiti, sta ju trebam onda ubundavati umjesto da manje hladim? I tu ona kaze, ajoj joj pa da, ima masu ljudi bez klime, pa ljeti treba bebe oblacit isto kako smo  i mi obuceni, ma lagani body… ono, sva se zbunila, samo mi je napamet pricala savjete, a logike nigdje… 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    mara5

    🌞🌊🤱Ljetne bebice👶🌊🌞
    Tia12-03.06. DEČKO 💛
    Paulaa-05.06. Ruben 💛
    Bela 23-10.06. Nika 💛
    Mare87-14.06. CURA 💛
    Cocolina-15.06. Lucija 💛
    Luckyy42-16.06. DEČKO 💛
    Lulu.Lu -17.06. Zoe 💛


    Divno 🥰🥰 svaki dan jedna beba 😁 kako vrijeme leti ne mogu vjerovati 😬

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Tia12 - 05.06. DEČKO 💙✔
    Hejs - 10.06. DEČKO 💙
    Bela23 - 13.06. CURICA 🧡✔
    Amelia92 - 14.06. CURICA🧡
    paulaa - 14.06. DEČKO💙✔
    Mirjam2 (Mimica)- 18.06. DEČKO💙 / DE
    Clio35 - 19.06. DEČKO 💙 / Zadar
    Luckyy42 - 20.06. Ipak DEČKO💙✔
    Mare87 - 20.06. CURICA 🧡✔
    Olivera - 21.06. DEČKO 💙
    ana.b. - 23.06. DEČKO 💙 DE
    Barbi_2309 - 23.06. 
    Mallla - 23.06.  CURICA🧡 / Dubrovnik
    cocolina - 23.06. CURICA🧡 /Zagreb✔
    Lulu.lu - 24.06. CURICA 🧡 /  Pula✔
    Norrah - 24.06. CURICA 🧡
    Janaa- 24.06. CURICA 🧡/ Pula ili Rijeka
    matea1989 - 25.06. CURICA 🧡 / Split
    orhideja1 - 25.06. DEČKO 💙 / Karlovac
    Magdalena - 25.06. CURICA 🧡
    Duelma - 25.06. DEČKO 💙 / Rijeka
    Tinchy_07 - 26.06. DEČKO 💙 / Pula ili Rijeka
    Monika1011 - 28.06. 
    Miska - 29.06. DEČKO 💙 / DE
    Negativ.Ljubavi - 29.06. DEČKO 💙 / Zagreb Petrova

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Ana, znaci i vama su to rekli? Da, to su kao neke sluzbene smjernice koja je temp najugodnija za bebe i starce inace. A meni se cinilo da oni verglaju prezentaciju na tecaju za zimske uvjete, jer su spominjali grijanje na 22 stupnja. Da nisu prilagodili za ljeto🤣 I pitam ja patronaznu direkt to pitanje - i ona mi iz topa streberski odvergla da da 22 stupnja. I onda ju pitam - znaci ljeto je, 35 stupnjeva je - ja trebam oghladit klimom prostor na 22 stupnja radi bebe, sta se necemo smrznuti i prehladiti, sta ju trebam onda ubundavati umjesto da manje hladim? I tu ona kaze, ajoj joj pa da, ima masu ljudi bez klime, pa ljeti treba bebe oblacit isto kako smo i mi obuceni, ma lagani body… ono, sva se zbunila, samo mi je napamet pricala savjete, a logike nigdje… 🙈


    A nama je bebina soba bas s druge strane gdje ne udara sunce cijeli dan i trenutno zatvoren prozor i vrata ali piše 23 stupnja…dok je kod nas u sobi soba cijeli dan izložena suncu i temp je ono uzas 😅 pomogne kad preko noći ostavim otvorene prozore, a preko dana zamračim spavaću….ali to je ovdje kod nas puno lakše nego u hrv kad bude vrućina i 35 stupnjeva, naravno onda nebih ni ja gledala jel točno 22, 23 stupnja..samo bebu onda laganije obuci i super….to je ta temp čisto da bi bebama bilo ugodnije spavati, a neće njima smetati ako se naviknu da je i toplije u sobi

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    mara5

    Tia12- 05.06. DEČKO 💙✔
    Hejs -10.06. DEČKO 💙
    Bela23- 13.06. CURICA 🧡✔
    Amelia92- 14.06. CURICA🧡
    paulaa- 14.06. DEČKO💙✔
    Mirjam2(Mimica)- 18.06. DEČKO💙 / DE
    Clio35- 19.06.DEČKO 💙 / Zadar
    Luckyy42- 20.06. Ipak DEČKO💙✔
    Mare87- 20.06. CURICA 🧡✔
    Olivera- 21.06. DEČKO💙
    ana.b.- 23.06. DEČKO💙 DE
    Barbi_2309- 23.06.
    Mallla- 23.06. CURICA🧡 / Dubrovnik
    cocolina- 23.06.CURICA🧡 /Zagreb✔
    Lulu.lu- 24.06. CURICA🧡 / Pula✔
    Norrah-24.06. CURICA🧡
    Janaa-24.06. CURICA 🧡/ Pula ili Rijeka
    matea1989- 25.06. CURICA 🧡 / Split
    orhideja1- 25.06. DEČKO💙 / Karlovac
    Magdalena- 25.06. CURICA 🧡
    Duelma -25.06. DEČKO 💙 / Rijeka
    Tinchy_07 -26.06. DEČKO 💙 / Pula ili Rijeka
    Monika1011- 28.06.
    Miska-29.06. DEČKO💙 / DE
    Negativ.Ljubavi- 29.06. DEČKO💙 / Zagreb Petrova


    Mirjam danas clio sutra 😁😁
    Barbi je sigurno već rodila jer je ona nosila blizance…jedina cura sa blizancima u ljetnicama…bas mi žao što se nije javljala vise

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Bojana uzivaj, bas je ugrijalo za kupanac. Ja sam u 8:30 isla do ljekarne i prokuhala….a zovu jos vruće…čini se da će moja mala gola iz rodilišta 😂
    Kiflica ma i ja cu paliti klimu, ne direktno i ne jako, krilca prema gore al da mozemo disati. Jedino pripremam sterimar baby za svakodnevnu higijenu jer klima isuši dišne puteve pa cemo tako prevenirati. I zamisli da se na +35 kad je u autu +40 vozimo sat ipo doma bez klime 🙄 Uglavnom isprobat cemo sve s klimom, ako vidimo da nam škodi gasit cemo. Temperatura prostora meni je to tako smjesno jer bas streberski oni bubaju…pa u vecini rodilista nije 22. A imam zimsku bebu. S tim da ja sobu nikad nisam uspjela zimi dovuc do 22…u pocetku sam se opterecivala a onda se sjetila di sam ja spavala (u ledari). A ne mogu zamislit logiku da ljeti kad je vani +35 rashlqdim na 22, prva bi se razbolila ja a onda i svi ostali. Razumijem da je najugodnije živjeti na 22 stupnja al jbg. Nekad nije pametno. I 22-23 je za dnevni a 18-19 za spavanje….

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Mislim da sam sve popamtila sto trebam odgovoriti :D 

    lulu - cestitke! zvucis odlicno, predivno ime ste izabrali, bas mi je toplo oko srca sto je sve proslo dobro i jako me raznjezila tvoja poruka da bi sad mogla osvajati svjetove, to je divno cuti <3 uzivajte u mazenju!

    ana0310 - bas mi je drago cuti da u HR ima takvih poslodavaca, kakvo osvjezenje! Nisam mislila implicirati da je drugdje bolje kad sam napisala da je kod tweetyce bolje, samo da su njeni uvjeti porodiljnog stoput bolji nego u Engleskoj (a i u Hrvatskoj bome, buduci da se dijeli sve s muzevima). Da mi je bila opcija uzeti tih 45 dana prije, vjerojatno bih uzela bar 2-3 tjedna i malo setkala po gradu, kao i ti - mozak jos radi, ali osjetim da sam sporija i da mi treba puuuno vise pauza nego prije. Vidjet cemo kak ce ici blize terminu… u svakom slucaju gust da imas takvog sefa :)

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

    [lilypie.com]

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    tweetyca - mi smo uzeli isto ovo svjetlo u Ikei ali sam glupo uzela ono koje ide u zid i sad se ta zica posvuda plete. MIslim da cu ipak uzeti ovo koje ti imas i jos netko je pisao. Mislila sam kao da mi je nezgodno stalno misliti jel imam baterija ili nemam, ali ovo sa zicom je jos gore, pogotovo kad mi beba skuzi da je ta zica tam pa pocne to grabat… 

    Ja sam isto cula ovo za klime da ne bi trebalo, ali ne znam, to su mozda bapske price od mama koje nisu imale tu opciju. Mi smo u stanu sjever-jug pa racunam bebu micati kako se bude sunce micalo i sva sreca da moze spavati u sobi na sjever pa tamo valjda nece ludjacki grijati. U Londonu i tak nije osim 10-15 dana preko ljeta stravicna vrucina. Ima mi smisla da se ne klimatizira na neke jako niske temperature nego ipak samo malo smanji da ne kuha u stanu. Ne znam, znam da bebe slabo reguliraju temp, a opet fakat je opasno ako se pregriju, tako da nisam ni sama pametna. Mislim da cemo si mi nabaviti mobilnu klimu da imamo pa se nadati da nece biti takve temperature da nam treba. 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.