Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    S tim da automatski ne onako kako ti trazis, na pokret - nego ako ju upalis jednu vecer u ponoc, ona ce raditi (ako se ne varam 6 h ili vise) i sama se ugasiti. Ako ju ostavis na tom upaljenom modu, sljedecu vecer se ona opet sama pali u ponoc i gasi u 6… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    A mozes ju i sama ugasiti, naravno, kad god hoces. 
    Ako nađes neku koja se na pokret upali i to samo kratko i lagano, javi - takva bi mi dobro dosla za hodnik…

    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Kiflice - mi doma nikad nismo klimu imali upaljenu s malim bebama u kuci, iako platimo redovno ciscenje i odrzavanje. Nisam istrazivala nista u vezi klima i beba, ali ja bi na tvom mjestu pogledala. Recimo ja vidim da mi u trudnoci i ventilator smeta…

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Tweety uh, meni slabo dođe od vrucine bez, a i bebica se cudno umiri i ne javlja kad jd meni lose jako dugo, a cim upalim klimu i mslo dođem k sebi - evo i nje, veselo skakuce. 
    Ma, nasa klima je postavljena jako visoko u dnevnom i namjestena da puse u strop, ne na nikoga direkt, na bas lagano, namjestimo ju na 28 stupnjeva. Jer bez nje bi bilo valjda 35. I onda otvprimo vrata prema spavacoj sobi i taj hkadniji zrak lagano hladi i spavacu. Tako da, ja mislim da to nije previse, ali pratit cu kako se bebica ponasa i jos ispitati, naravno…thnx🤗

    [lilypie.com]

  • Raven7

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Susika u kojoj bolnici ti radjas? Vidim da smo dan razlike samo 😍😅

    ➕4.11.2020.
    It's a boy 💙
    Termin poroda 09.07.
    Rođenje 20.07.2021.

    https://lmtf.lilypie.com/UlGTp1.png[/url [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Na trudnickom tevaju su nam rekli da mora prostor biti na 22 stupnja - sto je meni suludo! Toliko pak ne bi hladila ni za sebe, a kamoli za bebu, morale bi zimsku trenerku obuci.😊😃

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Onda mi je jasno zasto bebi treba obuci sve te silne slojeve, ako je u sobi 22 stupnja…ali ako je blize 30, onda mi je suludo ubundavati ju. :)
     Ne peporuca se nikako vise od 6 stupnjeva razlike vanjske temp i klimatiziranog prostora ni za odrasle… 
    Bas me zanima kako je u rodilistu - u cemu su njima bebe i kolika je temperatura, ima li hlađenja ili ne - cule smo sad od nekoga da je bebica bila samo u kratkom bodiju - to mi se cini ok. :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    A ventilator bi me smetao, isto kao i klima jer ti direkt puse…jednom mi je se cak zakocio vrat na poslu zbog ventikatora… Mislim da je ok ohladiti prostor, ali nikako biti ispod di bas puse. Bar su tako rekli i na trudnickom tecaju - da bebu stavimo eventualno u nosiljku s krovicem da ju stiti od puhanja o dnevnom i skloniti malo dalje od direkt puhanja.

    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Kiflica da prostor u kojem beba spava bi trebao biti na 22, 23 stupnja

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    🌞🌊🤱 Ljetne bebice 👶🌊🌞
    Tia12- 03.06. DEČKO 💛
    Paulaa- 05.06. Ruben 💛
    Bela 23- 10.06. Nika 💛
    Mare87- 14.06. CURA 💛
    Cocolina- 15.06. Lucija 💛
    Luckyy42- 16.06. DEČKO 💛
    Lulu.Lu - 17.06. Zoe 💛

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.