Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Tonks, a miš mali, držim fige da se brzo mazite 🥰🥰
    Cocolina, preeeslatko ☺️ Hvala ti da se i dalje javljaš, voljela bi malo više čitati kako vam dan teče, kako podnosite vrućine pa te molim ako i kad nađeš vremena, piši nam 💞🤗 To vrijedi i za ostale mame naravno 🙏

    Termin 18.06

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    cocolina

    Tonks jel Grgic operiro?Odlicno da je sve dobro proslo,a David bu ti brzo dosoo🥰.

    https://ibb.co/Ybfpn61 [ibb.co] mi smo u ovome isli doma tako da imate kao primjer ako nekog muci ahshsh


    A boze preslatkoce,meni odma suze na oci kad ih vidim ovako malecke.
    E jel ovo jaje ili ja moran jos to kupit odnosno autosjedalicu i pojma nemam koju cu.

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Cocolina, preeedivna je, kako je majusna u autosjedalici!😍  
    Uh, moguce da cu trebati kupiti te manje pelenice, i moja bi mogla biti manja.❤ 
    A reci, koliko je stupnjeva kod tebe doma i koliko u bolnici, hladite li klimom? I jesi li ti u Dalmaciji ili negdje sjeverno? Ful mi ubundana izgleda malena, pa gledam jel to tako mora svuda ili samo tamo gdje je hladnije? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Čestitke na Zoe i Davidu!! 🎊❤️ Baš mi je drago da su sva dječica ok. Svi porodi su zasad ok i nema nekih traumatičnih iskustava koliko shvaćam.
    Mi smo imali danas pregled. Prvi baš dobar u zadnja 2,3 mjeseca. Sve mjere ok. Zatvorena. Jedino trbuh tvrd i beba nisko. Ctg i urin dobar. E i sad pogledam u trudničku di piše:
    portio 1 članak straga 
    uloživ glava nisko
    Sad me muči jesam li uloživa ili ne jer mi nije to spomenula doktorica. Ali ok, vjerujem joj, pa i da jesam valjda je ok za ove tjedne. 
    Što se tiče oblačenja naša beba dolazi u 8. mj i spremili smo sve pidžamice i hlačice sa stopalima h&m 50, ostalo 56. U Dalmaciji smo. Ne razmišljam da će u kratkom uopće biti tako mali krajem ljeta. Eventualno kratki bodi. Imam par bodi benkica i bodija kratkih. Sad ne znam dal da uzmem hlače koje bez stopica iako imam 62 takvih, ali nemam 56. Kako je rekla Tweetyca kod nas se obično prije skinu hlače nego čarape. Nisam pametna s tim početkom što da radim. Zadnja beba u obitelji je s muževe strane i on je ubudan non stop, klima se ne pali iako mali ima 2 godine, prošlo ljeto je nosio bodi i majicu. Meni je to previše i mislim da ne treba previše robe. Jedino prvih tih 15ak dana. Za izlazak ćemo ponijeti romperić kako li se zove onaj kombinezonić pa na njega možemo kombinirati dugi ili kratki bodi ovisno o vremenu. Našli smo neki plavi u c&a i taj se zasad čini najprikladniji za izlazak. Ima svoj dugi bodi na medeke. Ili će obična bijela kratka bodi benkica na to. 

  • Mari88

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cestitam svim curama sto su rodile i puno srece svima koje cekaju svoje bebe 🤗
    Ja sam u grupi od pocetka, citam vas svaki dan. Meni je termin u 8mj, trenutno sam 33 tt, moram mirovat jer je beba jako nisko, al nisam bila otvorena. Kakvo je sad stanje cu vidit iduci tjedan kad bude pregled.
    Ja sam htjela pitat u ime prijateljice, pa valjda ce koja cura znat koja vec ima djecu . Uglavnom, ona doji, mala joj ima malo vise od godinu dana i jedna joj je dojka veca od druge, kaze da je dosta velika razlika. I sad ju zanima hoce li se to vratiti, hoce bit koliko toliko iste kad prestane dojiti? 

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2720

    Prijavi adminu

    Lullaby ni kod nas se nije klima palila kad bi djeca bila u kuci ako su okolo klime, dok nisu napunili bar 10ak godina 🤷🏻‍♀️ Ali svatko to po svome :)  

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Lucky, uživajte doma 💞🤗 
    Ništa kod mene 🥱
    Ja mislim da sam dobila strije na lijevoj bradavici, drugo objašnjenje nemam za crvene crtice ispod areole. Na desnoj ništa 🤷‍♀️

    Termin 18.06

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Cestitam Tonks!! 🥳🥳🥳
    Cestitam Lulu.lu!! 🥳🥳🥳
    Evo da se i mi malo javimo. Ne mogu vjerovati da je vec proslo tjedan dana od poroda i da je moja curica vani. Jos nisam osvijestila cinjenicu da sam mama. 🙈🙈 uglavnom mi lijepo napredujemo na tezini, vratili smo porodajnu tezinu. Meni se jucer upalila lijeva dojka i imala sam temperaturu, srecom nije dugo trajalo uspila sam to izmasirati. Beba Nika je dobra, spava i jede a jedino malo navecer zafrkaje jer zaspe na sisi i cim se hocu maknit ona se budi. Dude ne prihvaca nikakve. Otpao nam je i pupak. 🥳 sto se tice oblacenja nama je patronazna rekla preko dana kratki bodic hlacice i carapice, preko noci dugi. U rodilistu je bila u bodiju digih rukava i u jastuku. Sto se tice klime rekla je na odvlazivanje da ju drzimo i da je dobro da beba nije direkt u toj prostoriji. Mi otvorimo vrata sobe a klima nam je u dnevnoj tako da nam to bude taman. 
    .
    Curke koje su u terminu drzim fige da prodje sto bezbolnije moguce i da su vase bebice cim prije pored vas. 🥰🥰

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Mimica2

    Lucky, uživajte doma 💞🤗
    Ništa kod mene 🥱
    Ja mislim da sam dobila strije na lijevoj bradavici, drugo objašnjenje nemam za crvene crtice ispod areole. Na desnoj ništa 🤷‍♀️


    🤦‍♀️ Htjela reći na lijevoj dojki

    Termin 18.06

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Hvalaaa clio i lullaby na informacijama😀

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.