Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Ajme sve sam vas čitala, ponadala se da kreće beba, pa tako.
    Ali Lucky moglo bi biti nešto, ne mora značiti da je stalo. Možda je samo zatišje pred buru.
    Ja sam danas smorena, muž sutra ode na put pa ga nema opet 10-15 dana. Nakon toga, kad se vrati i ja bih lagano da krene. 🤣🤣🤣🤣

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Mara ja ti imam Avent set. Kupila ga s 15% popusta u dm-u i dobila još one bodove iz trudničke knjižice tako da je mene ispao povoljnije nego da sam odvojeno kupovala te 3,4 stvari koje su mi trebale. Onaj aspirator mislim da sigurno neću koristiti, neke druge stvari kao rašpice isto, ali meni je super što mi je na jednom mjestu sve. Zato sam ga i uzela jer bi inače isto neki neseser uzimala, a ovaj mi je baš praktičan i ispalo me povoljnije. Jedino me muči treba li mi još jedna nježnija četka za početak.

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Orhideja kako je lijep ovaj baby gym! 😍😍😍 A Ana tek ovi rozi tigrasti leopard bodici jaaaooo 💞 sve je lijepo cure!
    I ja sam danas ko Mimica, strgana, 11000 koraka + bazen plivanje ujutro, ima da me nema do sutra. Pokusavam se izmoriti jer je to jedini nacin da prespavam noc ko top 😂😅  


    It's a boy! 💙

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    P. S. Beba je 2.900, a ja otvorena za 1cm.
    Iskusne mame dali da se i ja nadam da neću preći 40tt😁

    Zar su nam tako velike bebice vec ajme 😃 meni je zadnje mjerenje bilo 28.4. i tada je bio 1600g, uopce nisam svjesna da se sad skoro poduplao malac. Tko ce docekati pregled iduci tjedan 🙈


    It's a boy! 💙

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Tweetyca - croatia hoce potvrdu 7 dana staru najvise od 28.-36.tjedna i da u njoj pise da neces rodit u sljedeca 4 tjedna... tko ce mi to napisat u 34. tjednu?!? Ma zapravo, tko ce mi napisat to u bilo kojem casu u trudnoci, pa nema doktor kristalnu kuglu...

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    MariLove12

    Orhideja1

    P. S. Beba je 2.900, a ja otvorena za 1cm.
    Iskusne mame dali da se i ja nadam da neću preći 40tt😁
    Zar su nam tako velike bebice vec ajme 😃 meni je zadnje mjerenje bilo 28.4. i tada je bio 1600g, uopce nisam svjesna da se sad skoro poduplao malac. Tko ce docekati pregled iduci tjedan 🙈

    Nas dvije se pratimo 😊😊😊
    I meni je pregled iduće sedmice, u utorak tačnije. Jedva čekam i da vidim da li se okrenula i da li je šta krenulo s obzirom na nisko nošenje i mirovanje kojeg se ne pridržavam 🤷🏼‍♀️🙈

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Bojana2017

    MariLove12

    Orhideja1

    P. S. Beba je 2.900, a ja otvorena za 1cm.
    Iskusne mame dali da se i ja nadam da neću preći 40tt😁
    Zar su nam tako velike bebice vec ajme 😃 meni je zadnje mjerenje bilo 28.4. i tada je bio 1600g, uopce nisam svjesna da se sad skoro poduplao malac. Tko ce docekati pregled iduci tjedan 🙈
    Nas dvije se pratimo 😊😊😊
    I meni je pregled iduće sedmice, u utorak tačnije. Jedva čekam i da vidim da li se okrenula i da li je šta krenulo s obzirom na nisko nošenje i mirovanje kojeg se ne pridržavam 🤷🏼‍♀️🙈

    Meni u srijedu wuuuhu 😃 veselim se novostima🤞🤞☺️


    It's a boy! 💙

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    MariLove12

    Orhideja1

    P. S. Beba je 2.900, a ja otvorena za 1cm.
    Iskusne mame dali da se i ja nadam da neću preći 40tt😁
    Zar su nam tako velike bebice vec ajme 😃 meni je zadnje mjerenje bilo 28.4. i tada je bio 1600g, uopce nisam svjesna da se sad skoro poduplao malac. Tko ce docekati pregled iduci tjedan 🙈

    Da moj bebač je u mjesec dana dobio skoro 1 kg

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Hahahaha pokrecem biznis i prodajem potvrde za zene dovoljno lude da lete avionom u kasnoj trudnoci - napisat cu sta god trebate, i da cete sutra rodit i da necete jos 16 tjedana, sve po narudzbi 😂😂😂Salu na stranu, jesam li sasava sto uopce razmisljam o ovome? Znam da se smije, ali ne znam je li pametno. Let je oko 2 sata, dva i po, a pri povratku bih bila 34+3...

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Amber

    Hahahaha pokrecem biznis i prodajem potvrde za zene dovoljno lude da lete avionom u kasnoj trudnoci - napisat cu sta god trebate, i da cete sutra rodit i da necete jos 16 tjedana, sve po narudzbi 😂😂😂Salu na stranu, jesam li sasava sto uopce razmisljam o ovome? Znam da se smije, ali ne znam je li pametno. Let je oko 2 sata, dva i po, a pri povratku bih bila 34+3…

    Ma Amber samo pici, ja se za tako kratak let ne bi uopce premisljala :) 


    It's a boy! 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.