LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Ana_Marija_2019

    mrvičak

    TiKi92

    Mene su tražili R1 obrazac sa sest zadnjih placa.

    A što ako ih nema šest? Prija mi radi do 21.12.,otipla ni na komplikacije jer joj ističe ugovor nakon, a ima priložiti plaće za 9.,10.,11. Mj. A preko ljeta nije imala plaće. Može li onda priložiti plaće od 4.,5.. I 6. Mjeseca.
    Joj što sam zakomplicirala

    Čekaj, nisam shvatila od kada do kada ima ugovor? I zašto nije imala plaće preko ljeta? Postoji onaj minimum staža koji treba ispuniti za komplikacije, ako to ima, trebala bi dobiti.

    Radi na zamjenama u vrtiću. Ima onaj minimum ostvaren, imala je u tri godine samo prekid ovog ljeta. A eto taj novi ugovor ističe 21.12.

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Ana_Marija_2019

    mrvičak

    TiKi92

    Mene su tražili R1 obrazac sa sest zadnjih placa.

    A što ako ih nema šest? Prija mi radi do 21.12.,otipla ni na komplikacije jer joj ističe ugovor nakon, a ima priložiti plaće za 9.,10.,11. Mj. A preko ljeta nije imala plaće. Može li onda priložiti plaće od 4.,5.. I 6. Mjeseca.
    Joj što sam zakomplicirala

    Čekaj, nisam shvatila od kada do kada ima ugovor? I zašto nije imala plaće preko ljeta? Postoji onaj minimum staža koji treba ispuniti za komplikacije, ako to ima, trebala bi dobiti.
    Radi na zamjenama u vrtiću. Ima onaj minimum ostvaren, imala je u tri godine samo prekid ovog ljeta. A eto taj novi ugovor ističe 21.12.


    znači njoj će računati samo ove tri jesenske plaće i dijeliti ih sa šest, iako ima onaj uvjet od gore naveden ispunjen?

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    POlly i Tea gdje ste?????

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Cure može li od stresa zaboljeti dolje bas jače? Nakon stresne situacije nakon pol sata otprilike me počelo dolje boljeti dosta jako… Trajalo pol sata i stalo. Jel se događalo kojoj? 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    mrvičak
    NADOLAZEĆI PREGLEDI:
    BEBAC24 - 21.11.
    MALINA08 - 12.11.
    ISABELLA - 18.11.
    MIMOZA - 18.11.
    TONKA341 - 12.11.
    TIKI92 - 18.11.
    Pčelica06 - 19.11.
    ena0206 -15.11.
    sierrav -13.11., 28.11.
    eovyn - 14.11.
    betty -
    mor -
    tea1401 -
    Zaraa - 19.11.
    LORDY - 21.11.
    ANA_MARIJA_2019 - 19.11.
    MRVIČAK - 19./20.11.
    MIRTASIRIC1 - 18.11.
    LUNA999 - KRAJ 11.
    BEZZO1991 - 29.11.
    VRAPCIC123 - 3.12.
    YVETTE -19.11.
    MEDIJA5 - 20.6.
    ALISA - 12.11.
    zabrinuta - 12.11.

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Pečenje, žarenje i jako pulsiranje. Bez krvi hvala Bogu. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Evo meee!! Točkica je tuuu 🥰 Kaže da već nekakvo titranje vidi kao srčeko, kaže nije sigurno moj puls jer puno brže radi, al ne može sto posto reći, idući petak kontrola pa će se bolje vidjeti. Uzeo mi briseve, odnijela na mikrobiološki. Kaže da vidi mali hematom, od tuda vjerojatno onaj smeđi roskasti iscjedak. Nastavljam s Duphastonom 3x2. Termin 26.6. kako je i dr. Google rekao 😁 Ugl presretna sam, sve je okej za sad, idući petak će biti još bolji pregled 🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Leonie90

    Pozdrav drage moje..
    mrvičak bas sam sretna sto si se brzo pridruzila ♥️

    Ja sam vise na hitnoj nego kuci. Mucnine su neizdrzive, stalno sam na infuziji, pa me ostave, pa puste.
    Imam osjecaj da cu izluditi. Ne znam niti jedan primjer oko sebe ovakvih mucnina. Dakle, kada pocnem povracati, to ne prestaje dok ne zavrsim na hitnoj.
    Jos na pocetku ove teme smo pisale do kada cemo raditi, ja sam tako samouvjereno vam napisala do kraja, na poslu mi je super, a sve se okrenulo naopacke. Moram na komplikacije 😣
    Sada sam 8tt, vidjet cemo hoce li se stanje popraviti. Evo danas mogu tek na mobitel malo, inace ni poruku ne mogu napisati.


    hvala ti Baš mi je žao što prolaziš te mučnine! nadam se da će brzo prestati

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Polly

    Evo meee!! Točkica je tuuu 🥰 Kaže da već nekakvo titranje vidi kao srčeko, kaže nije sigurno moj puls jer puno brže radi, al ne može sto posto reći, idući petak kontrola pa će se bolje vidjeti. Uzeo mi briseve, odnijela na mikrobiološki. Kaže da vidi mali hematom, od tuda vjerojatno onaj smeđi roskasti iscjedak. Nastavljam s Duphastonom 3x2. Termin 26.6. kako je i dr. Google rekao 😁 Ugl presretna sam, sve je okej za sad, idući petak će biti još bolji pregled 🥰🥰


    Juhuhuhu, bas sam cijelo jutro mislila na tebe. Vidis da nisi imala razloga za strah! Bravoooo

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Vrapcic123

    Pečenje, žarenje i jako pulsiranje. Bez krvi hvala Bogu.


    ajme draga, pomogla bi ti ali ne znam kako, osim da te utjesim, da sebe pokusas smiriti, koliko god teska situacija bila!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.