LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Polly, Tea drago mi je zbog vas da je sve ok ❤️

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Luna999

    Luna999

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Super, Tea i Polly!😊👏

    Dečkić💙
    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Super za odlicne preglede 🥰🥰

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Curke drago mi je da je sve ok. Meni je danas od podne opet mucno i ne prestaje, bas mucnina u zelucu. Gadi mi se sve i ne mogu jesti. Na čaju i krekerima sam, a glaadnaa. I kad krenem jesti dođe mi da se ispovracam. Na silu sam rucala. Uzas. Bas sam mislila da su prosle te mucnine kad ono opet. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Cure, drago mi je sto su pregledi bili uspjesni😊

    💙

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Tiki bas je mene prosli vikend tako uhvatilo i jos ne pusta, znaci bila sam isto kao ti 9+3. A prije toga je bas bilo fino, popustilo me skroz I mislila sam da je gotovo s mucninama. Bas sam tad govorila muzu kao da sam tek od proslog vikenda stvarno trudna 😕🤮

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Curke ja se toliko mučim s hranom zbog mučnina da je to strašno… Ne znam koliko dosta minimalno pojesti da bi bilo dovoljno za bebu… Danas sam pojela jedan mali sendvič sa sirom, kašicu za bebe od jabuke i banane iz dm, pola banane, šnitu kruha sa malo pekmeza i malo mlijeka… To je to… Jel to ok? Muž tvdi da nije. Baš se borim sa hranom, strašno… Koliko i što vi pojedete koje ne možete jesti? 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Curke drago mi je da je sve ok. Meni je danas od podne opet mucno i ne prestaje, bas mucnina u zelucu. Gadi mi se sve i ne mogu jesti. Na čaju i krekerima sam, a glaadnaa. I kad krenem jesti dođe mi da se ispovracam. Na silu sam rucala. Uzas. Bas sam mislila da su prosle te mucnine kad ono opet.


    Koliko i što si ručala? Ja istu muku imam pa me zanima jer ja zaista ne mogu jesti… 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Ja koliko god mi je muka i povracam jedem. Ispovracam se i idem jest nakon pola sata. Jer smatram da ako bilo sta ostane je bolje nego bas nista. Jucer i do prije sat vremena sam bila super, i eto prije opet povracala. Aaah

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar tea1401

    tea1401

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Hvala svima❤❤
    Samo budite opustene sve ce biti kako mora biti…
    Meni nakon jedne vanmaternicne trudnoce i biokemijske ovo je treca sreca cini se 🙈
    Al ja sam opet bez neke velike euforije jer i sama sam svjesna sto se sve moze dogoditi…ali bit o je razmisljati u pozitivnom smjeru..
    Ps pitala ja doktora danas kad ce prestat mucnine😂😂 kaze on to beba odlucuje hehe 

    Anja🌸🌸

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.