Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Da vas pitam cure,odakle ste vi? Ja slavonija 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Je Tonkica svima je nestvarno dok ne vidimo to maleno cudo i ne cujemo srce da kuca 😍😍😍




    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Meni je rodjendan 31.5. A po menstruaciji termin 4.6😂 meni pocinju sve jace mucnine a i jedva cekam 11.za pregled,iz zagreba sam😉

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    sjever Hrvatske, Varaždinska županija 

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Ja sam s juga 😃




    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Semy sto se mucnina tice ufff mene ti drze po cijele dane jedino dok spavam cvrstim snom ne osjetim… Imam osjecaj da necu prezivjet tamo 12.-  13. Tjedan kad to prestaje… Lakse mi je rodit nego ove mucnine 😒😒😱




    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    kod mene još mučnina nema, doduše, možda malo osjećam neku nelagodu u želucu, ali mogle bi danas nastupiti dok mi se izmiješaju svi mirisi na svadbi  i dalje jedem samo slano, iako sam ogroman obožavatelj čokolade, već mjesec dana nisam stavila ni kockicu u usta, moram paziti danas da moji i muževi roditelji ne primijete da ne budem jela kolače i tortu u kojima se inače prejedam 

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Ja sam blizu Zagreba.
    Ja sam dvaput dosad osjetila tu mucninu, pa se nekako nadam da ce na tome ostati…
    Uf Tenci nadam se da te nece skuziti.
    Ja isto izbjegavam svoju familiju, imam ujaka koji nanjusi trudnicu na kilometar 😆 Nitko od nas nije znao da je sogorica trudna dok je on nije pitao, a bila je trudna mozda 7 ili 8 tjedana


  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Bilogora 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Kazu kad jedes slano da je deckic😂😂 kod mene je to bilo istina u prvoj trudnoci inace dusu prodam za cokoladu al u prvoj nisam ju mogla ni vidjet..do sad sam imala mucnine al jutros krenulo i riganje posteno znaci iz kreveta pravac skoljka😭 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.