Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Hvala na prijemu. Mene zasad samo mučnina. U prvoj je bio umor nenormalan a zasad bista. Jedino kava smeta opet…popijem ju a ona hoce van. Hehe ja se sad borim sa prestankom dojenja. Cura odbila siliti prije 4 dana tako da grudi sada kao kad sam rodila. Nikako da popusti pritisak. Otpustim ja malo i stavljam kupus,ali slabo napredujemo. Zna netko smije se caj od peršina u trudnoci,mislim provjereno? 

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    marinica29

    Hvala na prijemu. Mene zasad samo mučnina. U prvoj je bio umor nenormalan a zasad bista. Jedino kava smeta opet…popijem ju a ona hoce van. Hehe ja se sad borim sa prestankom dojenja. Cura odbila siliti prije 4 dana tako da grudi sada kao kad sam rodila. Nikako da popusti pritisak. Otpustim ja malo i stavljam kupus,ali slabo napredujemo. Zna netko smije se caj od peršina u trudnoci,mislim provjereno?


    #sikiti… Mob ispravlja sam i tek kad podalje skuzim

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Neradim,posto tamo di sam radila kako sam otišla nema mjesta da se vratim. I koje ironije,idem jučer kod ginekologa na pregled i zove me zena sa biroa da ima natjecaj za moje zanimanje….Reko nemogu,bas idem kod ginekologa da mi potvrdi trudnicu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    nenana  dobrodošla…. i čestitke…  Ja isto radim i planiram raditi negdje do 2 mj.  Ja sam danas 6+5 tt i također sljedeći tjedan idem napokon čuti srčeko, ja sam u utorak popodne…




    [lilypie.com]

  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    ja sam isto trebala utorak popodne ali sam morala prebaciti jer neću stić..dani su tako dugi..nikako dočekati :) držim nam figice da sve bude super <3


  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Bok cure!
    Evo i mene na ovoj temi iako jos nisam bila na prvom pregledu. Po ZM sam 6+1, pa mi je sestra rekla da dodem na pregled poslije 15.10. Uzela sam si GO taj dan da mogu to u miru obaviti.
    Moram priznati da sam i ja stalno umorna, evo i sad mi se spava… i ja imam te male grceve cijelo vrijeme, ali tiješim se da se nesto pozitivno dogada 😁
    Malo mi se smucilo danas i jucer, ali nista strasno.
    Jedva cekam pregled ☺
    Cure, zelim vam srecu sa vasim bebicama!!


  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Tonkice.. Dobro nam dosla i ovdje… Mozda bolje da ides tek kasnije na pregled… Biti ces mirnija.. Ovako nas koliko toliko kopka sto nismo vidili plod a bilo je prerano…




    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    novim curama želim dobrodošlicu, da zajedno razmjenjujemo iskustva i da se lijepo družimo 
    ja imam pregled 11.10.  jedva čekam da vidim kak beba napreduje i da čujemo srčeko! sve smo zajedno u iščekivanju.

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Bas mi je drago, tu smo sve negdje 😀


  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Vise manje smo sve kasnoproljtnice😄

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.