Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Bila sam u utorak na pregledu i opet idem iduci tjedan u petak. Popila sam turu sumameda zbog ureoplasme i trenutno pijem caj od breze… smije se piti u trudnoci a navodno cisti ureoplasmu. Neke cure su se rjesile te bakterije zbog tog caja. Osim toga, doktor mi je dao folnu i rekao da ne pijem nista drugo, kao da ce mi samo biti muka. Imate vi kakav prijedlog? A ja sam pila prenatale od negdje 6.mj. ali kad sam dobila folnu, prestala sam s prenatalima. I rekao mi je u utorak da imam icjedak koji nije dobar za trudnocu i da si kupim canesten (u ljekarni su mi rekli da vise nema canesten vaginaleta i dali mi plymicol) ja stalno muku mucim s tim gljivicama i iscjetkom. Kako to rijesiti? 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Lavandice uzasne sam probleme imala sa gljivicama… I stavila me ginica na tu meki studiju za Lactogyn tablete tad su tek dolazile na nase trziste a. Ja sam ih u studiji koristila besplatno . to su prorodne bakterije koje se uzimaju kako bi pospješile prirodnu mokrofloru zeninog intimnog dijela… Nezz kako bi ti to objasnila.. Jedino one su me spasile gljivica.. Do tad je bilo samo zaljecivanje.. Sad ima tih i od drugih proizvodjaca i mislim da bi mogle u trudnoci.. Pitaj gina ili u apoteci..

    Mene je prekinilo bolit konstantno stomak… Nekad imam neke grceve ali kratkotrajno.. Mozda i od tempa ovog silnog… Evo jutros od 5 i po tek sam sad stala… Borim se s mucninama.. Jedva sam pristavila juhu kuhat.. Mozda bi i meni bilo pametno uzimat folnu samo do drugog tromjesecja…




    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Oki doki, hvala ti. Prvo cu zavrsiti sa plymicolom pa cu ici na pregled, onda cu vidjeti.  Mene boli malo ovdje, malo ondje. Mene boli najvise oko pupka. A na godisnjrm sam i dosta se odmaram

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Bok cure. Nova sam u ovome. Tipkati cu koliko stignem posto kod kuce imam zvrka od 14 mjeseci. Jučer bila na pregledu 5+6. Srce kuca 😍termin pocetak 6 mjeseca. Veselim se druženju 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    marinica29

    Bok cure. Nova sam u ovome. Tipkati cu koliko stignem posto kod kuce imam zvrka od 14 mjeseci. Jučer bila na pregledu 5+6. Srce kuca 😍termin pocetak 6 mjeseca. Veselim se druženju 😀


    Dobrodosla

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Marinica29 dobro nam dosla😊 zelimo ti sretnu i bezbriznu trudnocu❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Marinice dobro nam došla….. 




    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Marinica, dobrodosla, veselim se druzenju 

  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! evo i mene k vama :) Termin 18.5.2019. čekam pregled u srijedu ujutro da čujemo srčeko, na prošlom se pregledu ništa nije vidjelo pa mi je reko doći za 10 dana.. danas sam 7w5d.. u prvoj trudnoći sam se lijepo družila s curama i dan dans se družimo i vidimo :) ..


  • Avatar nenana

    nenana

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    ako bude sve ok radit ću do kraja  tj 3mjeseca negdje  .. Ja sam od onih koje ne mogu biti doma, a i posao mi je dosta bitan tako da ne mogu samo se tak pokupit! Od siptoma kao i u prvoj trudnoći nikakve mučnine, ali sam krepana za poludit. U 21h već ne znam za sebe ..I stalno me nešto bolucka.. također moram priznat da se puno više brinem nego u prvoj trudnoći..stalno imam kao neke grčiće i ono što me brine je cista na prošlom uvz 4cm.. Ginić kaže da nije strašno i da ćemo pratit ali opet..Samo da u sri čujemo kuc kuc i odmah će mi biti lakše 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.