Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    I ja idem 11og na pregled nemogu docekat,sto se cajeva tice znam da trudnice smiju brusnicu,sipak,kamilicu a za ostale ne znam.Ostale djevojke dobro nam dosle😍.Ja cu trazit komplikacije odmah mislim da nece bit problema da mi ih otvori.

    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Ja jos radim i radila bih sve tamo do 2 mjeseca… Radim posao javne nabave u vrticima gdje nemam zamjenu jer sam ja jedina… I moram provesti nabave… Nemogu djecu ostaviti bbez hrane iducu godinu…  Mene i umor ubija i mucnine a uz posao njih dvoje i kuca .. Ali izdrzati cu ja to… Jeste vi objavile trudnocu? Meni nezz nitko osim nas dvoje i sefice i kolegice iz kancelarije… Njima sam morala reci nedaj Boze mi se sto dogodi.. Ali obje su mi super i vjerujem im tako da mi je i to ok…planiram ostatku reci kad vidim srceko…




    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Evo jos jedan simptom, nesanica  vec se sat vremena vrtim po krevetu.
    Nismo nikome rekli jos, osim sogorici i to silom prilika jer je prije dva tjedna imala djevojacku i morala sam reci zasto ne budem pila i zasto budem isla doma brzo. Za ostale cekamo da produ prva tri mjeseca, mozda roditeljima kazemo za mjesec dana, jer onda mm ima rodendan pa objavimo na zajednickom rucku, ali to jos moramo dogovoriti.

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Tenci ne bi smjela piti zeleni caj… Evo ti link




    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    http://www.ljepotaizdravlje.hr/obitelj/trudnoca_porod/zeleni-caj-ne-biste-smjeli-piti-u-trudnoci [ljepotaizdravlje.hr]

     Ne mislim da ti je utjecala do sad salica ali pripazi 😉




    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Super, hvala Župčica,  ne pijem ga cesto, mozda dvije-tri salice tjedno, ali budem ga sad maknula, zlu ne trebalo, dobra je i kamilica 

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Jutro cure😊 Kod mene je obrnuto ia spavam ko top jedino me probudi jednom u noci da moram na wc i to se jedva odvucem😂😂a ja sam rekla svojima najblizima najboljoj frendici,mami i sefovima za ostale cekamo pregled pa cu morat rec zbog toga sto cu bit doma.Kako vi stojite sa kilazom ja mlatim sve a bogme nisam bas ni mala sve se nadam krenut ce mozda mucnibe pa da bar malo smanjim😂 do sad mogu kombinirat slatko i slano zajedno strasno kako mi se apetit otvorio😫

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Ja se pokusavam.kontrolirati. manje slatkog, vise voca i povrca. Ali da su mi oci velike, jesu da 😅👀 kako ste vi? Mene je sinoc pocelo boljeti negdje oko lijevog jajnika, blize maternice i sad me maloprije opet tu zabolilo. Stalno me nesto bolucka, ali to ni priblizno nisu oni bolovi od prosli tjedan 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Lavandica kazu da se to beba gnjezdi meni ti je tako stalno navecer me nekad zna probudit kako me probode,bude u to proslo ne brini.Kad ti opet imas pregled?Ti si vec bila na prvom?Jel pijes sta od vitamina ja sam za sada samo na folnoj koju sam pocela pit prije par mjeseci 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    oooo a koliko ja mogu jesti  srećom pa sam mršava i ne lovi mi se u tolikoj mjeri, ali ako tak nastavim, ne budem izbjegla višak kilograma.
    mene ti boli trbuh, odnosno grčeve imam nakon kaj dugo stojim na nogama i ako radim nešto malo duže bez pauze. moram obavezno odmoriti i onda opet nastaviti, ali sve ti je to normalno. meni je doktor rekao da sve dok nema svježe krvi, da je sve u redu.
    a od vitamina pijem folnu, ali neku veću koncentraciju koju mi doktor dao na recept zbog smeđkarenja zajedno s duphastone, i pijem još omegu-3, i prenatale od elevita.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.