Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mjehuric

    mjehuric

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Dobrodosle nove curkee 🤗🤗🤗puno srece i zdravlja i skolskih trudnoca zelim ..i da se druzimo do kraja..😍😍😍 evo mi cekamo srijedu drugu za 4d,jedva cekam da vidim bebicu..i da vidimi malo detaljnije i duze bebicu..i onda krecemo u nabavkuu🤗🤗🤗😘😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Ksilofon, cestitke na curici  drago mi je da je curka zdrava i da je sve ispalo u redu na niftyju.
    Mjehuric, i mi budemo za mjesec dana negdje isli na 4D, jedva cekam. Tak da vjerujem da se veselis i da si nestrpljiva da vidis bebicu!

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Ksiolofon, dobro dosla u klub mama curkama, jedva cekam slike opremice za nase bebike.
    Mjehuric, Tenci, i meni je doktorica govorila za 4d ali cini se malo kasnije, prenijet cete mi kako izgleda.

    [lilypie.com]

  • Avatar jasmina.heleg

    jasmina.heleg

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    pozdrav cure nisam dugo pisala nestignem no tu i tamo procitam u letu sta se dogadja
    Mi smo dobro sad smo 13+1 nemam nikakav umor vise bas sam sva zvjerkasta ,gladna svakih 2 sata al kad zelim nesto pojest onda pojedem 3 zalogaja i nemogu vise pa me to malo nervira, a na promjenu vremena me uzasno glava boli ..stomak se bas vidi al na vagi nisam nista veca pa se tim veselim hehe
    mi kontrolu iducu imamo tek 5.1 i jos radim
    nadam se da ste i vi super da napredujete i uzivate u trudnoci

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Mene jucer i danas pika u donjem dijelu trbuha. Ali taj mi je poznat osjecaj, znao me ulovit s vremena na vrijeme. Bas osjetim svako rastezanje maternice, a magnezij se bojim pit zbog proljeva. A mozda ga i kupim, pa popijem svaki drugi dan. Nadam se da je rastezanje maternice u pitanju. 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Lavandice,ja magnezij direkt uzimam svaku noc, a i casu dvije mivele ili donata svaki dan, utice na stolicu ali moram jer mi je na zadnjem pregledu posteljica bila u blagoj kontrakciji. 😐

    [lilypie.com]

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Curke imam jedno pitanje.. sve smo na početku trudnoće, pa kog da pitam nego vas
    Kakve ste vi sa sexom, imate li odnose? Mi smo bili na inseminaciji i nismo dobili nikakvu zabranu od doktora, dapače.. no odkad smo ugledali pozitivan test je nastala pauza. Baš smo jučer razgovarali o tome.. neznam jel smijemo ili da čekamo do prvog pregleda, pa vidimo što doktor kaže? Kakva su vaša mišljenja i iskustva o sexu na početku trudnoće? 

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Ksilofon cestitke na curici ;)

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    e cure, evo da vas opet nešto pitam :) nekako sam ova dva dana cijela preplašena, nije da me neka panika hvata ali nekad se uhvatim u mislima šta ako opet ne bude ništa od ovoga…
    Jučer sam primjetila malo pojačani bijelo-žuti iscjedak, nema mirisa, ništa me ne svrbi…Mene cike uopće ne bole, iako mi je to u prošlog trudnoći bio prvi znak, stegle me i bile teške…nekako sam cijela napeta, jutros se uspjela još sa mužem posvađati :( baš mi je dan krenuo ono loše…
    Jel netko od vas imao na početku iscjedak ?

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Karla, pricekaj prvi prvi pregled da cujes od doktora potvrdu za sex, barem sam ja tako.
    Ana Donna, iscjedak je normalna pojava, vazno da nema krvi ili smedje boje kao ni nepodnosljivih bolova, a o tome ces svakako na svakom pregledu pricat sa doktorom, uvijek prenesi sve sto ti se desavalo, on neka procjeni sta ces raditi dalje.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.