Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Jutro cure🤗…
    Ja se cula na kraju s dr.dns pop cemo odradit pregled,jer mene nesto bas zabrinjava to stezanje,
    vjerojatno stvarno nije nista…ali nakon onog sto sam prozivjela u prethodnoj trudnoci pusem i na hladno😐…
    Sto se tice siptoma meni su cice bas buknule i pune su zila,ali ozilavila sam skroz do prema vratu🙈…

    [lilypie.com]

  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Ja prvi put u životu ne nosim grudnjak po kući.Tako me steze grudnjak a bradavice me bole.

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Babyq

    Ja prvi put u životu ne nosim grudnjak po kući.Tako me steze grudnjak a bradavice me bole.


    Ja ga ne nosim od kad sam saznala za trudnocu,muka mi ga je navuc kad idem van🙈..
    Jel se kojoj desava da je svrbe bradavice?ja bi se sva izgrebala koliko svrbi,morat cu neku kremu ili ulje nabavit,vidim da sam vec dobila i koju frisku striju🙈…

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Bulbi, svrbe i mene i to uzasno, ali vec neko neko vrijeme kad uljem mazem stomak namazem i bradavice pa mi je lakse malo. Strija jos nema ali ko zna do kraja. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    lena.5

    Bulbi, svrbe i mene i to uzasno, ali vec neko neko vrijeme kad uljem mazem stomak namazem i bradavice pa mi je lakse malo. Strija jos nema ali ko zna do kraja.


    A ti obicnim uljem protiv strija mazes?Probat cu i ja tako…
    Razmisljala uzet nesto bas za bradavice ako ulje ne pomogne🤔…

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    U dmu kupujem ulje za mazanje protiv strija, mjesavina je nekih vise ulja i skroz mi dobro odgovara, ne svrbi me koza na stomaku i bokovima, prilicno brzo se upija i ne masti odjecu

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    lena.5

    U dmu kupujem ulje za mazanje protiv strija, mjesavina je nekih vise ulja i skroz mi dobro odgovara, ne svrbi me koza na stomaku i bokovima, prilicno brzo se upija i ne masti odjecu


    To ono babylove?u prosloj trudnoci sam ga koristila…i isto mi je bilo ok…a sad sam nekako mislila da je prerano za mazanje,ali morat cu pocet…

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Jeste to, prilicno povoljno a i dobro. Ja se mazem vec dugo, jer mislim da je vazno da koza bude spremna,vlazna i elasticna kada krene pravo rastezanje. 

    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Ja se od pocetka mazem biobazom mame i super je inace sam sklona strijama al za sad nema ni jedne a dobila sam 6kg.slazem se s Lenom da treba pocet od pocetka da se koza pripremi i s obzirom da sam kozmeticarka reci cu vam samo memojte zaboravit unutarnju stranu bedara namazat jer sam kod cura ma depilaciji vidala strije i na tom dijelu jer se nisu mazale tu a ostatak koze im je bio super

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    lena.5

    Jeste to, prilicno povoljno a i dobro. Ja se mazem vec dugo, jer mislim da je vazno da koza bude spremna,vlazna i elasticna kada krene pravo rastezanje.


    Ma je sve to stoji,ali opet to ovisi i o nekim drugim faktorima…iako sam ovako sitnije građe(49kg) jako sam sklona strijama,i u pubertetu kako se sve naglo razvilo koza je popucala,dok celulita nemam🙈…mozda ce mazanje eventualno malo umanjit to…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.