Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Meni od simptoma odmah su me grudi počele boliti.Momentalni zatvor mučnine bez povraćanja.Sada su mi grudi skoro dva br.veće.
    Konstatan umor spavam ujutro duže i još jedna runda popodne.Muž vozi cure školu tako da sam slobodna.
    Sada sam trudna 15+3.
    U utorak idem na kontrolu nadam se da će sve biti u redu.🙏 

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Sta pijete sve od vitamina? Ja zasad samo elebaby

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Galaxy

    Galaxy

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Pozdrav novim curama i sretno u trudnoći!
    Ja jučer bila na mini anomaly. CRL 6cm, nuhalni 1.6, vidljiva nosna kost. To je valjda sve ok. Sutra idem na kombinirani, nadam se da će potvrditi da je sve ok😊
    Bebu sam vidila nakon dugih 5 tjedana i već sam počela svašta zabrijavati i baš me šokiralo kad sam vidila kako skače i miče se, a ja to ne osjetim i pojma nemam što se unutra događa😍
    Još osjetim mučnine i stravičan umor, ali mi se malo apetit vratio. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Citala sam da se bebe boje ultrazvuka. Zato vecinom pocnu tako skakati i vrtiti se. Citala sam i da pokrivaju uha sa rucicama… sve zbog straha, a mi tako sretne sto ih vidimo
     Njoj je super unutra, pa mi je onda zao kad vidim da nas se uplasi. Ali brzo je to gotovo, pa onda moze bit mirna u maminoj tibici.

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    lavandica

    Sta pijete sve od vitamina? Ja zasad samo elebaby


    pijem prenatal od solgara i magnezij direkt da mi olakša bolove u maternici.

    cure, jel vi osjetite to širenje maternice? mene to zbilja toliko boli zadnjih par dana da ne mogu vjerovati….

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Mene isto boli, vise kao da me pika. U kojem si tjednu? Ja ne pijem jos posebno magnezij, samo ono sto se nalazi u elebaby tabletama. Strah me proljeva, sklona sam tome. Cekam da mi se organizam jos malo smiri. Sad bas citam da u 5.,6.mj pocinje potreba za omega 3 masnim kiselinama. Vjerojatno cu morati dokupiti to uz elebaby, valjda nece biti puno

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    12+6 sam danas. meni nije pikanje već baš kao menstrualna, jača bol…sjećam se kroz maglu da mi je tako bilo i u prošloj trudnoći samo tada sam od početka bila na mirovanju i ležala pa sam valjda to i lakše podnosila…
    što se magnezija tiče, ja se proljeva ne moram bojati, sretna sam i kad svakih par dana odem na wc 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Isto pijem elebaby, i on lavandica ima omega 3 u sebi tak da ne trebas dodatno kupovati 
    Ja pijem i ferrum sirup za zeljezo, i reglan i duphastone. Tolko tableta u zivotu nisam popila ko do sad!

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Evo mene nakon nekoliko dana, nisam vas stigla popratiti, kad sad imam materijala za citati…
    Prvo, svim novim curkama cestitke na trudnoci, da vam sve prode mirno i u najboljem redu :)
    Posebno mi je drago zbog ana donne, znam te s foruma tko planira bebu, i znam koliko dugo radite na tome. Uvijek mi bude posebno drago kad vidim da se sav trud na kraju isplatio.
    A mene vam je ulovila neka crijevna viroza, jucer prvo proljev pa onda navecer i povracanje, danas se samo nastavilo uz uzasan osjecaj umora. Sad cekam kod ove opce prakse da mi da doznaku. 
    A vrag me tjerao da, kao usput, odnesem svojoj ginekologici nalaze od pretraga. Svi su nalazi super, no kontrolirala mi je secer u urinu i naravno bio je jako nizak jer sam toliko toga izbacila iz sebe a nisam nis pojela do onda. I onda mi pocela prodikovati kako moram poceti jesti da beba moze dobivati na tezini. I dzabe ja njoj govorila da su mi inace mucnine prosle i da je ocito rijec o nekoj virozi i da inace jedem i previse. A ja bila toliko sretna sto se nisam nista udebljala proteklih mjesec dana jer sam u pocetku dobila oko 4-5 kg pa sam vec bila zabrinuta gdje to ide…

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    lena.5


    Za graco evo sam cula samo pozitivne kimentare. I sto se tice jednostavnosti sklapanja i stanu u svaki gepeku. Ali i ova su bas lijepa. Sad mi zao sto vec imam kolica, izbora ima stvarno puno i tesko se odlučiti. Ko zna,mozd jos svoja prodam pa kupim druga😀

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.