Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Ja sam uvijek kupovala manje komada br. 56 bodija.Pošto ce bit već 6 mj više cu kupovati kracih rukava.Donji dio dugih,carapica,neka vestica.Jedva čekam da počnem kupovati.😃

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Ja sam pocela  sa 58/ 62 posto je bio velika beba za prvu trudnocu

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Kako taj magnezij djeluje? Cemu doprinosi? Sta sprijecava?

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    U mom slucaju treba da sprijeci i ublazi blage kontrakcije posteljice a pomaze i kod grceva u ledjima i drugim dijelovima tijela, ucestali su u drugom tromjesecju.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    lena.5

    U mom slucaju treba da sprijeci i ublazi blage kontrakcije posteljice a pomaze i kod grceva u ledjima i drugim dijelovima tijela, ucestali su u drugom tromjesecju.


    Hvalaa

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    jutro, cure

    meni je super što mi beba stiže u gotovo isto vrijeme kao i prva, tako da ne moram ništa robice kupovati! čak i ako bude curica nosit će bratovu robicu jer zbilja nemam namjeru kupovati sve rozo :) ni njemu nisam sve plavo ;)
    što se veličina tiče, krenula sam s 56 i to mi je bilo ok. s obzirom da sam prvo rodila početkom srpnja i bile su užasne vrućine zapravo sam koristila sam bodije kratkih rukava. pokušajte ne pretjerati s nabavom robice, bebe jako brzo rastu i skoro svaki mjesec ćete trebati novu veličinu…vrlo brzo se zatrpa ormar  

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Ja sam isto nabavila ponesto robice, 56 i 62, jos planiram kupiti nesto za izlazak iz bolnice, da bude posebno prvo pojavljivanje hihi. Imam dvije drugarice cije curke imaju oko godinu dana i one vec odvajaju robicu za moju curku pa necu kupovati nista previse. Kod nas je termin u svibnju pa mislim da ce trebati ponesto i dugih rukava jer nece jos biti pretoplo, uglavnom snalazit cemo se tad. 😂 Samo znam da jedva cekam.

    [lilypie.com]

  • victoria

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Evo da i ja malo o simptomima…. ja nemogu da iscekam ponedjeljak i kontrolu  da mi doktor potvrdi da je sve u redu, jer na ovom kucnim testovima samo pise da ste trudni 😂😂🤣 

    Mene grudi bole inace prije menzisa ali sad su bas otežale, a za bradavice da ni ne spominjem kako su osjetljive. Nemam problema sa zatvorom kao vecina, ja cak idem i 2 puta dnevno, neznam jel to od kamilice ili sta ? Hahahhaha pojacan mi je apetit i zednija sam nego prije… 

    Par dana imam dolje kao grceve tj svakih sat vremena uzme me grc i prode… pritisak mi je u rodnici i to me strasi jer sam tek 5 tjedana trudna, bojim se da maternica nije nisko 😞 ziganje jajnika tu i tamo, povremeno kad radim nesto zabole me leda… jel to sve normalno? Imam i iscjedak kao prozirno bjeli. 

  • Atremida

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    victoria

    Evo da i ja malo o simptomima…. ja nemogu da iscekam ponedjeljak i kontrolu da mi doktor potvrdi da je sve u redu, jer na ovom kucnim testovima samo pise da ste trudni 😂😂🤣

    Mene grudi bole inace prije menzisa ali sad su bas otežale, a za bradavice da ni ne spominjem kako su osjetljive. Nemam problema sa zatvorom kao vecina, ja cak idem i 2 puta dnevno, neznam jel to od kamilice ili sta ? Hahahhaha pojacan mi je apetit i zednija sam nego prije…

    Par dana imam dolje kao grceve tj svakih sat vremena uzme me grc i prode… pritisak mi je u rodnici i to me strasi jer sam tek 5 tjedana trudna, bojim se da maternica nije nisko 😞 ziganje jajnika tu i tamo, povremeno kad radim nesto zabole me leda… jel to sve normalno? Imam i iscjedak kao prozirno bjeli.


    Sve sto nije nepodnosljiva bol ( jaki grcevi koji uopce ne prolaze) i krv je normalno 😂! Bit ce dana kad nista od simptoma neces imat pa za par dana se simptomi opet vrate na velika vrata 😂😂 i svaki uvz ce ti se ciniti nekoliko svijetlosnih godina daleko 😂! 

  • victoria

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Atremida

    victoria

    Evo da i ja malo o simptomima…. ja nemogu da iscekam ponedjeljak i kontrolu da mi doktor potvrdi da je sve u redu, jer na ovom kucnim testovima samo pise da ste trudni 😂😂🤣

    Mene grudi bole inace prije menzisa ali sad su bas otežale, a za bradavice da ni ne spominjem kako su osjetljive. Nemam problema sa zatvorom kao vecina, ja cak idem i 2 puta dnevno, neznam jel to od kamilice ili sta ? Hahahhaha pojacan mi je apetit i zednija sam nego prije…

    Par dana imam dolje kao grceve tj svakih sat vremena uzme me grc i prode… pritisak mi je u rodnici i to me strasi jer sam tek 5 tjedana trudna, bojim se da maternica nije nisko 😞 ziganje jajnika tu i tamo, povremeno kad radim nesto zabole me leda… jel to sve normalno? Imam i iscjedak kao prozirno bjeli.

    Sve sto nije nepodnosljiva bol ( jaki grcevi koji uopce ne prolaze) i krv je normalno 😂! Bit ce dana kad nista od simptoma neces imat pa za par dana se simptomi opet vrate na velika vrata 😂😂 i svaki uvz ce ti se ciniti nekoliko svijetlosnih godina daleko 😂!


    Atremida

    victoria

    Evo da i ja malo o simptomima…. ja nemogu da iscekam ponedjeljak i kontrolu da mi doktor potvrdi da je sve u redu, jer na ovom kucnim testovima samo pise da ste trudni 😂😂🤣

    Mene grudi bole inace prije menzisa ali sad su bas otežale, a za bradavice da ni ne spominjem kako su osjetljive. Nemam problema sa zatvorom kao vecina, ja cak idem i 2 puta dnevno, neznam jel to od kamilice ili sta ? Hahahhaha pojacan mi je apetit i zednija sam nego prije…

    Par dana imam dolje kao grceve tj svakih sat vremena uzme me grc i prode… pritisak mi je u rodnici i to me strasi jer sam tek 5 tjedana trudna, bojim se da maternica nije nisko 😞 ziganje jajnika tu i tamo, povremeno kad radim nesto zabole me leda… jel to sve normalno? Imam i iscjedak kao prozirno bjeli.

    Sve sto nije nepodnosljiva bol ( jaki grcevi koji uopce ne prolaze) i krv je normalno 😂! Bit ce dana kad nista od simptoma neces imat pa za par dana se simptomi opet vrate na velika vrata 😂😂 i svaki uvz ce ti se ciniti nekoliko svijetlosnih godina daleko 😂!


    Jucer do 12 nisam imala niti jedan grc vec sam se zabrinula ali zato nocas sam imala 😂 
    Ja danas evo imam prozirnu rastezljivu sluz, kao ovulacijsku???! 🧐

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.