Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mom_to_be22

    Mom_to_be22

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Ana25

    Mom_to_be22

    Bok cure! I ja vam se pridruzujem🤗 danas sam 9+1tt. Zanima me da li moram biti nataste kada idem vadit krv za krvnu grupu?

    Cestitam😊😊🤰


    Hvala tii☺☺

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Mom_to_be22

    Bok cure! I ja vam se pridruzujem🤗 danas sam 9+1tt. Zanima me da li moram biti nataste kada idem vadit krv za krvnu grupu?


    čestitam! ne trebaš biti natašte, slobodno jedeš ujutro 

  • Avatar Mom_to_be22

    Mom_to_be22

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Tenci

    Mom_to_be22

    Bok cure! I ja vam se pridruzujem🤗 danas sam 9+1tt. Zanima me da li moram biti nataste kada idem vadit krv za krvnu grupu?

    čestitam! ne trebaš biti natašte, slobodno jedeš ujutro


    Super, hvala ti😊😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Cure evo mene s pregleda ne znam od kud da krenem uglavnom beba je dobro sto je naravno najvaznije doktor ma pregledu nije moj i jos sam u soku kako se ponasao dakle izdero se na mene da kakav uz ko je mene na to narucio treba samo pregled obavit uz se me radi u 15 tj i  kad sam mu rekla da razlog narucivanja na odjelu humane na pregled i uz je taj sto sam prosle godine pobacila u 15+3 tj onda ke odlucio smilovat se i napravit da bi mi zatim reko da sam otvorena za vrsak jagodice i da sta sam u tolikom strahu da to utjece na bebu reko sta bi se trebala smijat sad kad ste to rekli.Bebicu sam vidjela doslovno sekundu i nisam se ni usudila pitat da muz ude unutra da vidi pitam za spol i on mi odgovori da nema lece trenutno jer ima konjuktivistis i da ON ne govori spol do 19-20btjedna prema tome otisla sam ko pokisla kokos i rasplakala se muzu kad sam izaslabas me pogodilo to ponasanje..jel koja od vas isto tako otvorena ili sta vec jer do sad mi je sve bilo u redu bas me ovo sokiralo😢

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Semyzg31

    Cure evo mene s pregleda ne znam od kud da krenem uglavnom beba je dobro sto je naravno najvaznije doktor ma pregledu nije moj i jos sam u soku kako se ponasao dakle izdero se na mene da kakav uz ko je mene na to narucio treba samo pregled obavit uz se me radi u 15 tj i kad sam mu rekla da razlog narucivanja na odjelu humane na pregled i uz je taj sto sam prosle godine pobacila u 15+3 tj onda ke odlucio smilovat se i napravit da bi mi zatim reko da sam otvorena za vrsak jagodice i da sta sam u tolikom strahu da to utjece na bebu reko sta bi se trebala smijat sad kad ste to rekli.Bebicu sam vidjela doslovno sekundu i nisam se ni usudila pitat da muz ude unutra da vidi pitam za spol i on mi odgovori da nema lece trenutno jer ima konjuktivistis i da ON ne govori spol do 19-20btjedna prema tome otisla sam ko pokisla kokos i rasplakala se muzu kad sam izaslabas me pogodilo to ponasanje..jel koja od vas isto tako otvorena ili sta vec jer do sad mi je sve bilo u redu bas me ovo sokiralo😢


    Ajme ovo je uzasno,zao mi je sto si prosla kroz nesto tako ruzno😕…mozda da nazoves dr.kad se vrati i pitas ga za to sto si otvorena sto kaze?
    Nakon citanja ovog mogu reci da mi nije zao ni lipe koju placam svom dr. za preglede…uvijek je njezan,i sve mi detaljno objasni bez ikakvog bahatog pristupa…

    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Semyzg31

    Cure evo mene s pregleda ne znam od kud da krenem uglavnom beba je dobro sto je naravno najvaznije doktor ma pregledu nije moj i jos sam u soku kako se ponasao dakle izdero se na mene da kakav uz ko je mene na to narucio treba samo pregled obavit uz se me radi u 15 tj i kad sam mu rekla da razlog narucivanja na odjelu humane na pregled i uz je taj sto sam prosle godine pobacila u 15+3 tj onda ke odlucio smilovat se i napravit da bi mi zatim reko da sam otvorena za vrsak jagodice i da sta sam u tolikom strahu da to utjece na bebu reko sta bi se trebala smijat sad kad ste to rekli.Bebicu sam vidjela doslovno sekundu i nisam se ni usudila pitat da muz ude unutra da vidi pitam za spol i on mi odgovori da nema lece trenutno jer ima konjuktivistis i da ON ne govori spol do 19-20btjedna prema tome otisla sam ko pokisla kokos i rasplakala se muzu kad sam izaslabas me pogodilo to ponasanje..jel koja od vas isto tako otvorena ili sta vec jer do sad mi je sve bilo u redu bas me ovo sokiralo😢

    Ajme ovo je uzasno,zao mi je sto si prosla kroz nesto tako ruzno😕…mozda da nazoves dr.kad se vrati i pitas ga za to sto si otvorena sto kaze?
    Nakon citanja ovog mogu reci da mi nije zao ni lipe koju placam svom dr. za preglede…uvijek je njezan,i sve mi detaljno objasni bez ikakvog bahatog pristupa…


    Ma i moj je takav inace samo danas me je ovaj prvi put pregledavao al zvat cu ja svog i otic mu privatno da vidim sta ce rec

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Semyzg31

    Cure evo mene s pregleda ne znam od kud da krenem uglavnom beba je dobro sto je naravno najvaznije doktor ma pregledu nije moj i jos sam u soku kako se ponasao dakle izdero se na mene da kakav uz ko je mene na to narucio treba samo pregled obavit uz se me radi u 15 tj i kad sam mu rekla da razlog narucivanja na odjelu humane na pregled i uz je taj sto sam prosle godine pobacila u 15+3 tj onda ke odlucio smilovat se i napravit da bi mi zatim reko da sam otvorena za vrsak jagodice i da sta sam u tolikom strahu da to utjece na bebu reko sta bi se trebala smijat sad kad ste to rekli.Bebicu sam vidjela doslovno sekundu i nisam se ni usudila pitat da muz ude unutra da vidi pitam za spol i on mi odgovori da nema lece trenutno jer ima konjuktivistis i da ON ne govori spol do 19-20btjedna prema tome otisla sam ko pokisla kokos i rasplakala se muzu kad sam izaslabas me pogodilo to ponasanje..jel koja od vas isto tako otvorena ili sta vec jer do sad mi je sve bilo u redu bas me ovo sokiralo😢


    A da li imas kakav osjecas da si otvorena? Boli sto?

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Cure moje, moj muz i ja smo bili izabrali gravo evo kolica, bas su nam odgovarala bila su u nekoj sand boji. On je inace jako ukljucen u sve, meni je super sto sa mnom bira sve za bebu i ucestvuje jer ga se tice. Danas je pronasao lorelli kolica, u kombinaciji crno/pink  bas mu se dopadaju, jer kaze ipak imamo curku, i prva nam je i zeli da su i kolica posebna.

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    https://www.google.ba/search?q=lorelli+monza+3+pink&oq=lore&aqs=chrome.0.69i59l2j69i57j69i60l3.2947j0j4&client=ms-android-huawei&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=GKhiOMaa-vVH_M: [google.ba]
    Tu je link pa slobodno recite sta mislite. 😀

    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    marinica29

    Semyzg31

    Cure evo mene s pregleda ne znam od kud da krenem uglavnom beba je dobro sto je naravno najvaznije doktor ma pregledu nije moj i jos sam u soku kako se ponasao dakle izdero se na mene da kakav uz ko je mene na to narucio treba samo pregled obavit uz se me radi u 15 tj i kad sam mu rekla da razlog narucivanja na odjelu humane na pregled i uz je taj sto sam prosle godine pobacila u 15+3 tj onda ke odlucio smilovat se i napravit da bi mi zatim reko da sam otvorena za vrsak jagodice i da sta sam u tolikom strahu da to utjece na bebu reko sta bi se trebala smijat sad kad ste to rekli.Bebicu sam vidjela doslovno sekundu i nisam se ni usudila pitat da muz ude unutra da vidi pitam za spol i on mi odgovori da nema lece trenutno jer ima konjuktivistis i da ON ne govori spol do 19-20btjedna prema tome otisla sam ko pokisla kokos i rasplakala se muzu kad sam izaslabas me pogodilo to ponasanje..jel koja od vas isto tako otvorena ili sta vec jer do sad mi je sve bilo u redu bas me ovo sokiralo😢

    A da li imas kakav osjecas da si otvorena? Boli sto?


    Ne,dapace dobro se osjecam osim sto se umorim i onda naravno usporim inace nemam nikakvih bolova,ma bas me je isprepado jer zadnji put sam u ovom tj pobacila nemoram ni govorit kako se osjecam jos on meni kao ne ravnajte se po prosloj trudnoci ma bas sam ljuta sto mog nije bilo ovaj je bio toliko  arogantan da mi je doslo da se dignem sa stola 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.