Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ja sam do sad vec bila 3 puta. Sad me narucuje svako 4tj i bas mi dugo cekati. Ne znam kako bi izdrzala jednom za tromjesecje..

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    Monikaharmonika

    Ana Donna

    Cure, jel mi možete ukratko napisat koje ste simptome imale u ranoj fazi trudnoće?

    Ana moram ti se javiti. Mada ne spadam u ljetne. Moje početke znaš, a kad sam ostala trudna simptoma je bilo malo. Meni osjećaj kao neko škakljanje, leptirići u trbuhu.Puno sline u ustima. Sike ispuhane. Mučnina počela oko 8 tjedna. Muka kad sam sita, muka kad sam gladna, a povraćala samo pljuvačku. To trajalo do 11 tj. Onda mir bio do 20 i nekog tjedna kad me uhvatio išijas da sam bila skoro nepokretna 3 tjedna. Nit hodat, niti auto vozit, ništa. Valjda kad se zdjelica namjestila kako je htjela to prestalo i od onda sve 5 osim žgaravice. Eto ukratko. 😂

    Monika draga, hvala ti :) kako si? Kad je tebi termin?
    Meni od simptoma ništa, ono cike nula bodova, malo više sline u nosu, i tu i tamo koji grč. Valda ce ostalo krenut poslje ….a kad nisam bila trudna zamišljala sam si sto simptoma 😂


    Ana termin mi je 16.02.Ima još dosta, trbuh mi je veliki. Udebljala se 10kg. Mislim da je to solidno. Ma najgora mi je bila ta mučnina. Molila sam se da povraćam nešto, a ono sama pljuvačka i nisam mogla jesti i piti. Sike su počele boljeti tamo već oko 11/12 tj  kad sam primjetila i da mi se javljaju žile po njima. Sad  ih imam puno. Iz obje mi curka, kap dvije preko noći, taman da uprljam piđamu. Spol sam saznala u 16 tj. Dečko s velikim pimpom. Suprug je sretan. 

  • Avatar Nina187

    Nina187

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Novim curama čestitam na plusićima i želim vam urednu trudnoću do kraja 🥰

  • mya_7920

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ana Donna

    Cure, jel mi možete ukratko napisat koje ste simptome imale u ranoj fazi trudnoće?


    Pozdrav cure! Novopečena trudnica ovdje :) Danas smo 5+2, uspjeli nakon godinu i pol i to putem IVF-a. Sutra idemo na uzv, s obzirom na postupak doktor želi vidjeti da je sve na svom mjestu.
    Ana, prve sam simptome imala već 5-6 dana nakon transfera (znači 8-9 nakon ovulacije) i to su mi smetali neki mirisi, bolne grudi (ali drugačije bolne nego inače) te su mi se užasno jele naranče. 8 dana nakon transfera sam počela imati menga grčeve i tu sam već bila sigurna da je postupak uspio. I dalje me zna zaboliti, iako rijeđe. Cice i dalje bole, apetit se zadnjih par dana dosta smanjio (prvih tjedan dva je podivljao zbog progesterona čini mi se). 

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Cure, cestitam vam svima, divnih pricica ima na ocoj malenoj grupici, bas prekrasno. Zelim vam lijepe i uredne trudnoce, da uzivate u njima i docekate svoje bebice.
    Na simptome ne mislite,jer smo sve razlicite. Meni su grudi u 6 tjednu vec bile vece za dva broja, povracala sam od 9-13 tjedna, ucestali odlasci u toalet od samog pocetka, sada uzasna bol nisko u ledjima. Dosta toga zavisi od vas samih, spremnosti tijela na trudnocu, doze dnevnog umora i slicno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Cure drage jana komplikacijama a 100 na sat… Ne stignem se ni javiti …   
    Cestitke novim curama na plusicima i skolsku trudnocu zelim…




    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Da bas svi imamo razlicito…hvala svima na odgovorima, zanimljivo je čuti simptome od drugih 😊  meni ovaj dva tjedna presporo prolaze, trebala bi na kontrolu 27.12., tad bi trebali srce čuti ,🤞💓

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana Donna

    Ana Donna

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Monikaharmonika

    Ana Donna

    Monikaharmonika

    Ana Donna

    Cure, jel mi možete ukratko napisat koje ste simptome imale u ranoj fazi trudnoće?

    Ana moram ti se javiti. Mada ne spadam u ljetne. Moje početke znaš, a kad sam ostala trudna simptoma je bilo malo. Meni osjećaj kao neko škakljanje, leptirići u trbuhu.Puno sline u ustima. Sike ispuhane. Mučnina počela oko 8 tjedna. Muka kad sam sita, muka kad sam gladna, a povraćala samo pljuvačku. To trajalo do 11 tj. Onda mir bio do 20 i nekog tjedna kad me uhvatio išijas da sam bila skoro nepokretna 3 tjedna. Nit hodat, niti auto vozit, ništa. Valjda kad se zdjelica namjestila kako je htjela to prestalo i od onda sve 5 osim žgaravice. Eto ukratko. 😂

    Monika draga, hvala ti :) kako si? Kad je tebi termin?
    Meni od simptoma ništa, ono cike nula bodova, malo više sline u nosu, i tu i tamo koji grč. Valda ce ostalo krenut poslje ….a kad nisam bila trudna zamišljala sam si sto simptoma 😂

    Ana termin mi je 16.02.Ima još dosta, trbuh mi je veliki. Udebljala se 10kg. Mislim da je to solidno. Ma najgora mi je bila ta mučnina. Molila sam se da povraćam nešto, a ono sama pljuvačka i nisam mogla jesti i piti. Sike su počele boljeti tamo već oko 11/12 tj kad sam primjetila i da mi se javljaju žile po njima. Sad ih imam puno. Iz obje mi curka, kap dvije preko noći, taman da uprljam piđamu. Spol sam saznala u 16 tj. Dečko s velikim pimpom. Suprug je sretan.


    Super,mali princ 💓 uzivajte 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    dobro nam došle, nove trudnice, i ugodnu trudnoću vma želim ;)
    što se simptoma tiče, stvarno je svaka trudnoća/žena drugačija. ja sam 5 dana prije očekivane mjesečnice osjetila da sam trudna. ali s obzirom da mi je treća trudnoća nije ni čudo 
    sada sam 12+6, imam dosta jake bolove nisko u maternici, teško sjedim i čudno hodam zbog toga…nadam se da je sve ok. slj pregled je 27.12. i vjerojatno ću s 1.1. na komplikacije. 
    o umoru da ne priča,. zaspem u 8 navečer pred telkom dok mi jednoipolgodišnjak skače po glavi. niš me nemre držati budnom 

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Dobro dosle nove cure🤗 i nek nam sve trudnoce proteknu uredno do termina💕….
    Mi smo dns sluzbeno tocno 13.tt🙏💕…
    Na komplikacijama sam nesto vise od mj.dana(radi prijasnih amneza) i moram priznat da nezz kako bi izdrzala na poslu da moram radit jos uvijek…toliko sam umorna i samo bi spavala😴…doduse spavam na rate prvo ustajanje u 5 radi jedne terapije,pa u 6 druga,onda oko 9 treca ,pa se nastavlja pop i navecer🙈…
    Sto se tice simptoma svaka trudnoca je razlicita…ono sto bi meni bilo skroz na poc.svih trudnoca je nenormalna nervoza i zivcanost…a kako radim s ljudima bas su mi svi isli na zivce jako,toliko da bas nisam mogla cak ni glumuti pretjeranu ljubaznost🙈😂…cice su me također odmah na pocetku krenule boljet i onaj osjecaj ko da cu dobit i konstantni umor…
    Mene konstantno muci nos i kihanje radi mojih alergija i ko zna cega,ginic rekao da slobodno 2 tj mogu koristit lijek za alergiju pa pauza,al me nekako strah,pa radije trpim🙈…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.