Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    To su moje tajice,jedine koje mogu nosit da me ne stezu..djecje😁  ja bi tregerice,svijetle,ali nigdje ih naci

  • nikolina219

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    ja sam jos u normalnoj odjeci prek dana se nis ne kuzi al navecer malo trbuh izleti al do jutra ko da nije nista 

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    nikolina219

    ja sam jos u normalnoj odjeci prek dana se nis ne kuzi al navecer malo trbuh izleti al do jutra ko da nije nista


    Uživaj dok još staneš. Ja nekad znam ko jama obuć najdraže trapke i svezat ih gumicom 😂😂😂
    Jama trudničkih tregerica nisam nigdje vidjela. Hm, dobro si me sjetila ja imam jedne iz lidla koje su mi velike možda mi sad budu taman 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena31

    ivymicek

    Na kraju sam našla jedne rabljene za 80 kn preko mojekrpice.hr pa mislim njih naručiti.. super Tea ako ih možeš oskoristiti i nakon trudnoće. Iskreno, htjela sam “poderane” trudničke ali to nisam našla.
    No, nema veze kako je krenulo uskoro će proljeće pa ćemo brzo uskočiti u tajice i tunike 😂

    Mislim da sam poderane vidla u Mamanova ali tamo mi je sve preskupo😑


    Da baš full skupo. Šećem pored njihovog izloga i škicam hoće li pisati sezonski popust ali nema. 😥

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    J@m@

    To su moje tajice,jedine koje mogu nosit da me ne stezu..djecje😁 ja bi tregerice,svijetle,ali nigdje ih naci


    Zakon su mi tajice!!
    Ja ti volim second hand i tamo možeš svašta naći pa čak i svijetle trudbičke tregerice… 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • nikolina219

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    pocela sam se vec polako opremat sirim majcama i kosuljama i trebat cu sigurno par traperica kupit , nemrem bas kak god na poso doc 
    u h&m nisu tak skupe pa moslom da cu tamo u shoping uskoro

    [lilypie.com]

  • nikolina219

    Broj poruka: 82

    Prijavi adminu

    ja ove grupe na facebooku nemrem nac 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Sjecam se tih iz lidla,pola grada pokupovalo,ja bas onda necu..sad bi bile taman,jedva cekam toplije dane

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    J@m@

    Sjecam se tih iz lidla,pola grada pokupovalo,ja bas onda necu..sad bi bile taman,jedva cekam toplije dane


    😂😂😂 Sad će topliji dani, samo što nisu..

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Evo kad se vec trbusima hvalimo i mog 😜 Makar je poslije rucka al dobro je 😂 Sve ste lijepe sa busama 😘 Ja sam u pubertetu popucala iznad pazuha, po sisama, bedrima i kukovima i ispod guzice! Tako da sam ja vec ko tigrica ❤😂 i nikad nisam imala s tim problem, najseksi sam si 😎 Hlace sam kupila u hm jedne za 199kn. Ostatak sam sve vec u haljinama jer sam njih i prije voljela nositi. Mislim da si vise nis necu kupovati. Pojela burger za veceru i hocu krepat sada 😥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.