Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    tinanema00

    Ja sam još uvijek u komadu…u trudovima u određenim razmacima ali nedovoljno za hitnu, i sutra ostajem kako god bude. 3 dana nakon pregleda samo ležim kod kuće tako da ću tražit da ostanem. Jer je po njihovom sutra 41+3 .
    A što se tiče porodiljne meni je sjelo danas.


    Držim fige da bude sve kak si želiš. Da kad krene bude što brže 🤞🤞🤞. Vjerujem da si više umorna od iščekivanja ali pred ciljem ste 😘.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    ami25

    Cure koje su spremile torbu za rodiliste, sto je bolje? Mozda mali kofercic onaj na kotacice kao za avion ili obicna sportska torba? Pitan vise zbog prakticnosti, imaju isto mjesta


    To sam i ja nekidan pitala bas nisam znala kaj bi.. na kraju sam si spakirala sportsku torbu, jest malo naguranije ali taj kofer mi je nezgodno ono polec pa otvarat svaki put kad nes vadim i to vj na podu jer nema bas mjesta u bolnici.. ovo ipak samo otklopim gore i vadim a i ima mi 2 dzepa sastrane pa sam tu pogurala recimo stvari za wc i one gacice. Nemam pojma kakve su sobe pa racunam kao da nema mjesta.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    A koliko ranije ste spakirala torbe za bolnicu? Ja sam mislila početkom 8. Mjeseca spakirati i ostaviti da stoji ali ne znam jel to prerano, bit ću tek 35-36 tjedan


    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Iz iskustva kazem - spakiraj slobodno oko 36.tjedna da si mirna
    Tinanema - drzim fige da krene sto prije, znam kak ti je s tim iscekivanjem, jos si ti puno iza termina 😘
    Pharma - kak se drzis?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunce25

    Sunce25

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Mladamama , evo ja sam svoju spakirala danas . Nekako mi je lakše kad sam gotova i sa tim , uvijek mi je bilo u mislima . Sad jedna briga manje . 

    [lilypie.com]
    21.08.💞🎀

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Maja ja budem onda taj kofercic, ma mislim da je isto na kraju krajeva mislim se posto je vise stvari bit ce muzu lakse nosit kao vozit vuc pa eto, a i ta torba je isto ok. Mladamama evo ja budem sutra polako počela prat spavacice,pidame spremat stvari za higijenu pa nek stoji, nece valjda naskodit! A i to sta kaze mamica gle nikad ne znas sta se moze desit. Jedno pitanje za mamice koje su vec rodile, mene su jutros uhvatili grčevi jaki kao pred mengu al puno puno jaci da oprostite onako kao kad te jako vuce za obavit veliku nuzdu, ne znam kako drugacije opisat, al nije to bilo to, jel moguce da su neke kontrakcije ? Jer inace su me lovile bh uvijek u trbuhu stezanje/opustanje al ovo je bas bilo nesto sasvim drugacije

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu
    Mladamama, ja sam svoju jucer. U biti, jos mi treba kozmetika za mene, to si bum kupila (kaladont, cetkica za zube, gel za tusiranje). 
    Evo slikica za 35tt (haljina me steze, ne mogu je vise nositi):
    35tt
    35tt

    Na +14kg smo 🙄😉

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Amy, sad si vec u tjednima kad vec i te bh kpntrakcije mogu biti bolne, kak se blizi porod sve vise… 
    Marija, fino je busko naraso… 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Marijaa30

    Mladamama, ja sam svoju jucer. U biti, jos mi treba kozmetika za mene, to si bum kupila (kaladont, cetkica za zube, gel za tusiranje).
    Evo slikica za 35tt (haljina me steze, ne mogu je vise nositi):
    Na +14kg smo 🙄😉


    Preslatka 😍💕..
    Ami mislim da je možda samo probava. Onak te potera na veliku nuždu a zapravo nemaš kaj za obaviti i onak dosta zaboli ali prođe. Bitno je da se ne pojavljuje u pravilnim razmacima. Meni je isto tako bilo (kasnije još i ćešće) ali mislim da ima sve manje mjesta i da se sad sve to nagurava i stišče i radi se pritisak na svakakvim mjestima. naravno ako se brineš uvijek možeš nazvati gina i pitati…
    😘😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Ami - ja isto mislim da je samo pritisak bebe na crijeva, kao i na sve ostalo. Ako se pogorsa, javi se svom dr!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.