Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Nella, ma meni ti je svejedno, najbitnije da sve dobro prođe… nebi htjela da ga muce 10,12 sati pa onda ipak hitni carski… 
    J@m@, bas kak je Ivy rekla, Katja je sef 😁
    Ivy, super za pupak.
    Ami, nist jos ne oticem, al spomeni to na pregledu.
    Joooj, ja sam pojela sladoled prije rucka pa mi nije bas sjeo… nebum to vise radila.
    Sutra 32 tjedna 😁😁😁😁

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Ja oticem ruke i noge,pa kruzim,razgibavam,lezim na povisenom,iako sam bez soli od četvrtog mjeseca trudnoće,sve neslano jedem..zahladilo,ali oticanje uredno.svaki put pogledaju i nitko nista

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu
    Zapamtila sam otpali pupak, jeiii, sad će se moć kupati bebač 😁
    I oticanje, ja sam 2 puta al noge, ruke malo malo i odmah sam skinula prstene
    Nama je danas 32 tjedna, znači da sam ušla u 8.mjesec 😮😮 pa evo jedna za puni tjedan, koliko se vidi. Možda padne kasnije koja iz mora 😂
    Sv. Grgur preeeedivno je ❤️
    Sv. Grgur preeeedivno je ❤️
    Jeli su nam iz ruke 😁😁
    Jeli su nam iz ruke 😁😁
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Cokica

    Zapamtila sam otpali pupak, jeiii, sad će se moć kupati bebač 😁
    I oticanje, ja sam 2 puta al noge, ruke malo malo i odmah sam skinula prstene
    Nama je danas 32 tjedna, znači da sam ušla u 8.mjesec 😮😮 pa evo jedna za puni tjedan, koliko se vidi. Možda padne kasnije koja iz mora 😂


    Moooooore 😍😍😍😍😍
    Cestitke na 8.mjesecu… lijepa busika 😍😘 

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Fala curke, budem sigurno rekla na pregledu pa neka vidi dr. Marija nama je u utorak tocno 32, vidim Cokici danas, usle i mi u 8 mj. Tako blizu a tako daleko 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Da, ispada u utorak, al sam si uzela ponedjeljak kao pocetaj tjedna 😁 sad kao zadnji mjeseci najduze traju.. a i smijesno mi je kak to racunaju mjesece, po racunici od 4 tjedna ispada da smo 10 mjeseci trudne… citala sam malo kak su to odredili. Nikak ne stima, nit po zm, nit po mjesecima… 😋😉

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ena hehehe a mozda mu se bas kupanje svidi 😁
    cokica predivno uzivajte 😙😙
    marija ma kud prije rucka ahahahahaha 
    ja bila kod kume isla na kavu klinci se igrali i tak…sad opet legla i odmaram…☺ 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    franovamamita

    ena hehehe a mozda mu se bas kupanje svidi 😁
    cokica predivno uzivajte 😙😙
    marija ma kud prije rucka ahahahahaha
    ja bila kod kume isla na kavu klinci se igrali i tak…sad opet legla i odmaram…☺


    Frca me danas neka nervoza 🙄 svi su otisli na dravu, a ja u sobi 🙄 al poravnalo se u zelucu pa je lakse! Samo ti odmaraj 😃

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Marija da i ja to bas gledala, meni je bilo smjesno taman usla u 6 mjesec i ljudi me pitaju kao koliko si sad ja ono 6 mjeseci trudna a trbuha ni na mapi😂😂😂 i onda dok svima objasnis svi te cudno gledaju

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Cokica čestitke na punom tjednu! Uživaš znači na moru 😍 i ja bi tako.
    Ivy super za pupak! Jedna briga manje.
    Meni zasad samo noge naotiču, al sad par dana kak je hladnije nisu.

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.