Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ivymicek

    J@m@

    Odoh kuci piti kavu🎉🎉sve isto,ctg ok,nalaz od krvi savrsen i dalje cekamo

    Katja će se odlučiti za izlazak kad ona hoće. Moja NiNa je odlučila čekati 8 dana i zadnji pregled bio u nedjelju ujutro a u nedjelju u 23:30 ulovili me trudovi i u ponedjeljak ujutro rodila 😂. Sve ti se to začas promjeni. Samo polako i ne sekiraj se previše.
    Franova hm konstantna menstrualna bol mi je bila pred kraj ali mislim da to nije to. To ti može biti oritisak na crijeva (ja sam išls onda stalno na "čišćenje). Meni su oba prirodna poroda krenula sa laganim trudovima (čitaj ne znam jesu li ili nisu 😂) na 10 min pa se vrijeme polako spuštalo. A sa Vidom su stalno bili takvi do zadnjih sat vremena prije poroda. Ali ako se nastavi slobodno odi na kontrolu možda se nešto i događa.
    Nama je otpao pupak 🎉🎉🎉


    Bravo za pupak 😀😀😍😍,znači još malo pa kupanje😁😁…cure sretno i čim brže i manje bolno ako se pokrene vam želim od ❤️…al mi smo žene majke kraljice,nema toga što ne možemo za svoje mrvice ❤️💓💕💗💘💙💚💛🧡💜💝💞💟❣️💌

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Jama cekamo i dalje znaci tebe, dobro da je sve ok. Franova moglo bi kod tebe također ubrzo 🤗🤗😘
    Klokse da li je koja od vas imala problema sa otečenim prstima na rukama?? Meni ruke toliki trnu da ne mogu drzat stvari u ruci, uzas. I prsti su ni oteceni al samo na rukama znaci noge nista 😥 jedva sklopim prste preko dana, ujutro kad se probudim jedva cetkicu drzim, to mi je unazad 2-3 dana

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Ma znam,sve se promijeni za cas,bitno da je sve u redu..pitala za proljev i jucer sta me probadalo dolje,da su to vjerojatno pripreme..ta doktorica se nada da se vidimo u njenom dezurstvu i da ce se sve lijepo odvijat,a kako ce biti i kada to cemo vidjeti😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ami25

    Jama cekamo i dalje znaci tebe, dobro da je sve ok. Franova moglo bi kod tebe također ubrzo 🤗🤗😘
    Klokse da li je koja od vas imala problema sa otečenim prstima na rukama?? Meni ruke toliki trnu da ne mogu drzat stvari u ruci, uzas. I prsti su ni oteceni al samo na rukama znaci noge nista 😥 jedva sklopim prste preko dana, ujutro kad se probudim jedva cetkicu drzim, to mi je unazad 2-3 dana


    Meni tek poslje poroda ruke,noge i lice oticali strašno,za vrijeme trudnoće ne baš…spomeni to na pregledu kad ideš,mene su znali pitati dal' mi otiču ruke i noge

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ej cure ma ne boli me od jutra…ali sva sam neka ns iglama i ceeeekam ☺
    jama drago mi je da je sve dobro a malenoj je ocito lijepo u busi ☺
    ami i ja oticem ruke i noge ali ne bude mi da se probudim vec otecena preko noci mi se povuce…svakako to spomeni na sljedecem pregledu


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ivy bravo za pupak 😙😙😙😙 
    ena jel se tvoj miha voli kupati? ☺ nemam pojms dal si spominjala….
    ostale curke koje su rodile nekako su se pritajile nadam se da ste sve dobro skupa s vasim strucama 😙😙😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ej drage moje 😘 
    J@m@ super za pregled,krenut će to sve ubrzo,samo nek bude čim brže i bezbolnije ❤️
    Franova i kod mene jučer navecer u par navrata ti kao menstrualni bolovi,ali ne prejaki i trajali kratko..sutra pregled pa ćemo vidjeti kakva je situacija
    Za ove procjene,meni je sam gin rekao da naša zadnja bas i nije točna jer nije mogao sve dobro izmjeriti..čim se vise bližimo kraju,to oni teže izmjere i procijene kako se meni čini 😊
    Zapamtila sam i otpali pupak 🎉🎉❤️ I dalje ne znam..sliku za puni tjedan stavim kasnije 😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Jama - drzim fige da krene cim prije i sve prirodno i po skolski. 😉
    Franova i Pharma - finalne pripreme tijela 👌

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    ivy bravo za pupak 😙😙😙😙
    ena jel se tvoj miha voli kupati? ☺ nemam pojms dal si spominjala….
    ostale curke koje su rodile nekako su se pritajile nadam se da ste sve dobro skupa s vasim strucama 😙😙😙


    Još se ne kupa,samo ga mokrom krpicom brišem pa suhom odmah jer nam je tek otpao pupak a ranica se nije stisla do kraja ,ali to pranje mrzi,vrišti ko da mu neznam kaj radim😂😂,nadam se da bude baš s kupanjem bolje☺️

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Ami pokušaj ispružiti ruke prema gore i mrdaj prstima malo, zvuči glupo ali meni zna pomoči i svakako spomeni na pregledu


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.