Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Jutro 
    J@m@ sretno 😊 
    Franovamamita ima li sta kod tebe 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar gagi2

    gagi2

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Jutro,pročitala sam sve,ali mi je mozak veličine graška mislim,ništa ne pamtim.mi danas 37 tj.baš sam danima sva nikakva,hvataju me pomalo kontrakcije da ne mogu hodati.u srijedu pregled popodne,pa ćemo vidjeti šta kaže.
    Što se tiče procjena na uzv,nemam pojma,moj je na zadnjem imao 2800 sad ćemo vidjeti jesu fulali ,bitno da je on ok.ja se nadam da ćemo u srijedu dogovoriti hoće li biti carski ili prirodni

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Jutro
    Franova kakvo je stanje?


    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    dan cure
    jos sam ziva 😂😂😂😂 boljelo me jos jedno sat vremena ali me buni dajte vi koje ste vise puta rodile savjet,znaci konstantna menstrualna bol i uz to nepravilne bh kontrakcije…s prvim mi je bila ta kao menstrualna bol al uhvati popusti u razmacima sta ja znam 10,15min…dali se to dovede u red ili idem u bolnicu i sa ovoakvom boli ?
    gagi cestitam na ulasku u termin 😙
    jama javi nam cim zavrsis 😙
    svim ostalim curama i bebama😙😙😙😙😙😙😙😙😙 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Jama - sretno! 😘
    Franova - ja sam samo jednom rodila i da sam na tvom mjestu, da minse nastave ti bolovi, otisla bih za svaki slucaj na pregled. 👌

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    To su ti ti njihovi “pripremni trudovi”,ja sam sa drugim došla u bolnicu sa takvim bolovima i to su mi rekli…al su me ostavili tam(al samo zato jer sam prvi put rodila na carski).Za 2 dana sam rodila tj.došli pravi trudovi i rodila.

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😁
    Jama, sretno! Ako dođe do poroda, nek bude sto brze i bezbolnije 😊
    Franova, sretno i tebi! Ja ti ne znam sto savjetovat.
    Nella, rekla mi je doktorica kao da ce valjda biti carski jer imam uske kosti zdjelice, a sad… bumo vidli!
    Ja si moram danas lubenicu kupiti🍉🍉🍉

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • NellaM

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Kako ste danas?
    Franova, ja takve bolove imala prvi puta, uto u jutro kod dok na redovni pregled i on kaže ne ne, još ništa a u sri u jutro stigla K ❤️ Iako iskreno, sad imam te kao bolove (pod sad mislim i trenutno😄) samo nisu jaki, Al nekad kad budu jači i sama nemam pojma jel bi išla ili ne 😬 Sretno ti ako krene 😘
    Marija oprosti, sigurno si već pisala Al ja zaboravila.. ma da, ako je rekla da trebaš, ima neke razloge i treba bit spreman na sve opcije pa šta bude, utjecat možemo samo do određene mjere, meni je iskreno trebalo malo da prihvatim opciju planiranog carskog Al sad sam u glavi ok pa šta bude..evo i Bojana imala i sve ide super- i to mi bas drago citat za vas Bojana 😍 Al na kraju je uvijek isti zaključak, samo nek su dobro to je jedino bitno❤️
    Jama, od mene mantra da krene i bude brzo i sto bezbolnije 😘
    Svim curama želim lijepu nedjelju, odjavljujem se do daljnjeg Al čitam vas 😘❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Odoh kuci piti kavu🎉🎉sve isto,ctg ok,nalaz od krvi savrsen i dalje cekamo

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    J@m@

    Odoh kuci piti kavu🎉🎉sve isto,ctg ok,nalaz od krvi savrsen i dalje cekamo


    Katja će se odlučiti za izlazak kad ona hoće. Moja NiNa je odlučila čekati 8 dana i zadnji pregled bio u nedjelju ujutro a u nedjelju u 23:30 ulovili me trudovi i u ponedjeljak ujutro rodila 😂. Sve ti se to začas promjeni. Samo polako i ne sekiraj se previše.
    Franova hm konstantna menstrualna bol mi je bila pred kraj ali mislim da to nije to. To ti može biti oritisak na crijeva (ja sam išls onda stalno na "čišćenje). Meni su oba prirodna poroda krenula sa laganim trudovima (čitaj ne znam jesu li ili nisu 😂) na 10 min pa se vrijeme polako spuštalo. A sa Vidom su stalno bili takvi do zadnjih sat vremena prije poroda. Ali ako se nastavi slobodno odi na kontrolu možda se nešto i događa.
    Nama je otpao pupak 🎉🎉🎉

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.