Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Bojana, prekrasna slikica… i slazem se s 6xmamom, starija je ista ti 🤗🤗😣

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Tinchyca

    Pharma pa svaka čast na tolikom pikanju ja ne znam kak bi si to pikala sama 😆 još malo pa neće više trebat.
    Ja po noći zadnjih tjedan dana nikak se namjestit. Kak spavam samo na lijevom boku počne me trbuh boljeti. Imam osjećaj ko da ležim na bebi. Na svaki pomak u krevetu me u trbuhu nekaj štrecne. A kad se trebam iz sjedećeg položaja prebacit u ležeći to malo potraje 😆
    moja Lea čuva bebu 😊


    Iii kak slatko 😍😍

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Pharma ajme koliko pikica 😱. Sad si već profesionalka.
    Tinchyca slatki bušo i čuvar 😍.
    Bojana kako medeno. Cikite i mazite se svi skupa.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    J@m@

    Majda23

    Jutro, puno toga se izdogadalo ali moj mozak ne funkcionira ujutro. Vidjela sam puno lijepih i okruglih busa, slika s mora, krevetica 😍😍 Ena drago mi je da bebo napreduje, Ivy takoder, neka oni papaju i rastu, ljubim vas i ostale mame 😘😘
    Terminuse, nemojte mi Jamu tjerati, mislim da sam ja poslije nje na redu hahaha takoder me pate ti menstrualni grcevi, malo se prosiri na leda, ali cekam ono “znat ces kad krene”, tako da je ovo nista. Da kazu da se bebe smire kako se blizi termin, moj bas obrnuto, prvo me udara po rebrima, pa ga osjetim skroz nisko, imam osjecaj da ce mi iscuriti plodna voda koliko skace 😖

    Haha,reci ti njima😁😁mene sinoc proljev probudio,danas leda ubijaju,imam osjecaj da cu se raspast cim stanem,dan bez atoma snage


    I ja se osjecam kao da sam kopala, a za leda mi muz obecao masazu i cekam vec 3 dana 😠 napravim rucak/veceru i ne izlazim iz kreveta do navecer

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    franovamamita

    J@m@

    Majda23

    Jutro, puno toga se izdogadalo ali moj mozak ne funkcionira ujutro. Vidjela sam puno lijepih i okruglih busa, slika s mora, krevetica 😍😍 Ena drago mi je da bebo napreduje, Ivy takoder, neka oni papaju i rastu, ljubim vas i ostale mame 😘😘
    Terminuse, nemojte mi Jamu tjerati, mislim da sam ja poslije nje na redu hahaha takoder me pate ti menstrualni grcevi, malo se prosiri na leda, ali cekam ono “znat ces kad krene”, tako da je ovo nista. Da kazu da se bebe smire kako se blizi termin, moj bas obrnuto, prvo me udara po rebrima, pa ga osjetim skroz nisko, imam osjecaj da ce mi iscuriti plodna voda koliko skace 😖

    Haha,reci ti njima😁😁mene sinoc proljev probudio,danas leda ubijaju,imam osjecaj da cu se raspast cim stanem,dan bez atoma snage

    lakse mi je kad vidim da bih vi trebale biti ispred hahahahaahahah
    jama moguce ds ti je pocelo to prirodno ciscenje pa zato proljev…
    majda ja isto imam osjecaj da ce prsnuti vodenjak kad krene skakat…a ovo da se bebe smire nije kod svih slucaj moj prvi klinjo do zadnjeg trena bio aktivan…😂😂😂
    nego cure ja imam osjecaj ds mi se mali jos vise spustio 😯 kad stojim imam pritisak i osjecaj kao da ce mi ispasti a kad sjednem mi nelagodno imam osjecaj da cu mu na glavu sjesti jel i vama tako??


    Da, jucer je bilo tako, sada malo manje. Valjda su to pripreme za porod, prvi put mi je pa ne znam 😂😂
    Bojana slika je preslatka, i ponosna seka ista ti 😍
    I cuko sto cuva bebu u stomaku, rastopit cu se, obozavam slike beba i zivotinja. Moj zeko nije bas odusevljen, mislim da zivotinje osjete bebe u stomaku, znaci moja ga totalno ignorira, bit ce problema kad se rodi, razmazena je jako.
    I pharma svaka casta na pikanju, izdrzi jos malo 😘😘

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Bojana27

    Evo i nas cicoljubca 😍😍


    Medeni ste svi 😍😍😘😘😘🤗🤗🤗,samo uživajte 😀😍😘🤗

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Tinchyca kako ona cuva bebu u stomaku, bas slatko 😍
    Bojana ti i tvoje cure prekrasne 😍😍😍😍
    Pharmamama svaka cast, brzo ce tvoja mala mrvica doc😍😘
    Ivymicek za tvog malog cicoljupca i ostatak ekipe 😘😘😘😘
    Ostale cure gustajte u vikendu😘😘😘😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • NellaM

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Pozdrav klokanice 😊 Mi se vozimo u ZOO, tata vozi, K se zabavlja a ja na klokanici 😄 
    Eh Barbara moja, ja drugo dijete pa mj se čini još vise strahova nego prvi puta 😆 A zaredalo nam se ovaj tjedan bas ludo, ja dva pregleda, muž na tri strane kod doktora, na poslu mu malo je reci puno posla a malena misica nasa jadna neki virus pokupil pa ju bas izmučilo..a još kao moramo odlučiti hoćemo carski ili šta.. eh da vam dam info i na tu temu, odlučili smo Pokušat prirodni porod pa uvijek možemo na carski.. kaže dok je veća beba Al još je u granicama mogućeg prirodnog poroda..
    Bojana rastopit ću se, pa preslatke ste 😍
    Ena jedno pitanje ako nije problem 🤗 Koji broj robice si obukla Mihaelu za van iz rodilišta? Pitam tebe jer se sjećam da je bio veći misko, a po procjenama će biti i nas mis 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Nella, na kolko su ti procijenili malca? I ako bi se odlucila na carski bi te sto prije porodili ili bi cekali?
    Uzivajte u zooloskom 😁

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    tinchy ajme preslaaaatko 😍😍
    terminuso i ja svoj stomak podupirem od ispod 😂😂😂a ovaj osjecaj mi je bas brrrr 😐
    pharma svaka cast super si ti to pikanje odradila 😙
    bojana prekrasne ste sve tri bas vas je lijepo vidjeti 😙 
    ja i danas imam neke radove pa sam za rucak provozala se do pizerije i uzela pizze to mi je najjednostsvnije hahahahaahahaha 
    tako mi je hladno cijeli dan uzas…


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.