Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Jutro 🤗🤗🤗
    Koje osvjezenje, sad se moze i zivjeti.. 😃😃 Ono jucer je bilo neizdrzivo. Jos sam cijelo prijepodne vozikala tetu i obavljala s njom neke stvari koje sama ne bi mogla. Nisam sebi mogla doci cijeli dan.. Strasno..😝
    Nego, jel se kome dogadja da vas usteka u kuku? Mene zadnjih par dan zna u desnom kuku. Nakon lezanja, skuzim tek kad ustanem, ne mogu stat na nogu ni zakoracit. Propadne mi noga.. Dok lezim ne osjetim nista.. Valjda ce proci..
    Cokice uzivaj na moru i iskupaj se za nas
    🎉🎉 za cepove koji su krenuli ispadati, cekamo nove bebice!! 🤩🤩
    Cestitam svima na punim tjednima 😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar PhotoArtGirl

    PhotoArtGirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Pozz ženice.. imam jedno pitanje. Jutros sam ustala - nikakve volje, valjda i promjene vremena i sve to, pa sam izašla s malim ispred kuće bili smo nekih 15 min, i osjetila sam u prsima kao gušenje, kao neki pritisak, kao kad trčite pa se zadišete. E tako nekako. Ne znam kako bih vam objasnila. Imala sam osjećaj u jednom momentu kao da sam prešla 10km. A ništa nisam radila. Baš osjećaj da nisam dobro. Ima tko kakvih iskustava? (32+4tt)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu
    kisaaaaaaaa…dosadno mi…kucu usisala,podove oprala…evo i usikala se za puni tjedan…😂😂😂😂


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    PhotoArtGirl

    Pozz ženice.. imam jedno pitanje. Jutros sam ustala - nikakve volje, valjda i promjene vremena i sve to, pa sam izašla s malim ispred kuće bili smo nekih 15 min, i osjetila sam u prsima kao gušenje, kao neki pritisak, kao kad trčite pa se zadišete. E tako nekako. Ne znam kako bih vam objasnila. Imala sam osjećaj u jednom momentu kao da sam prešla 10km. A ništa nisam radila. Baš osjećaj da nisam dobro. Ima tko kakvih iskustava? (32+4tt)

    moguce da ti je bebica visoka pa te pritisne i ostanes tako bez zraka,kao da ti ga izbije…ako bih ti se ponovilo i mislis da nije to nazovi doktora i reci mu cisto da budes mirnija ☺


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Jutro zenice, i ja cesto znam ostati bez zraka ali to zato sto mi se tako beba namjesti
    Franova macko 😍😍 
    Kod mene se nista ne dogada, tu i tamo koja kontrakcija ali nista alarmantno. Mozda i zato sto moram kakati a ne mogu 😖 svi navijaju da se ovaj vikend porodim da mogu slaviti, ni ja nemam nista protiv, ali izgleda da se Matiji bas i ne da van, moram popricati s njim 😂 

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Jutro cure…
    Franova 🔝🔝🔝 sexy mama 😍
    PhotoArt i meni se desava isto ponekad, bebica se tako namjesti i pritisne, bas sam juce u gradu imala taj napad, ne brini… 😆
    Meni danas donose krevetic i ne mogu docekati 🤗🤗 
    Posaljem slicicu kad ga montiraju 😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Franova, zgodnaaaa 😍❤️.. Bas mi frisko izgledas naspram onih slika dok je cir bio aktualan… 
    Za ostajanje bez zraka nemam nis pametno za rec-meni je tak svaki put kad idem do doktora, pusem i zadihana sam ko stara baba, eto kaj mi krevet uradi 😣.. 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunce25

    Sunce25

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cureee ! 
    Vidim da su svi dobro spavali , to mi je drago čuti! Tj pročitati 😂😂 evo ja od jutra letim na sve strane , čistim, perem , pospremam , pakiram se . Danas krećemo za hrv a sutra iz čk za Biograd :) godišnjiiii , taman 2 tjedna kupanja i sunčanja da mogu preplanula u rađaonu 😂😂šalim se , kad se vratim u Austriju sa godišnjeg ću taman biti 35 tj i onda sam jos isplanirala, sve oprati pripremiti i smontirati😂 taman do 37. Tj da sve obavim i onda samo dalje čekati ! 

    [lilypie.com]
    21.08.💞🎀

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Franova divnaa 😍😍


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutro ljepotice moje trudničice😘😘🤗🤗😍😍,sve ljepša jedna od druge, Franovamamita top top ljepotica,stoji ti trudnoća,bušica je divna😘😘😘. Nadam se da ste sve ok,bez boljki i poteškoća iako sad već pretkraj bude sve teže. Držite mi se. Moj beban fino spava noć,od 12 do pola 8 s 2 buđenja bio noćas za hranjenje,jutros nakon papice sve povratio😫,prebrzo popapal…poslje je bio dosta na cici i sad spava..a taman tata i ja htjeli nahraniti ga i ostaviti šogorici da pazi dok spava a mi brzinski odemo u nabavu najhitnijih stvarčica…fino je rashladilo pa je svima malo lakše..ljubim vas sve😘😘😍😍🤗🤗 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.