Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Ja uopce ne kuzim jel mi se trbuh spustio 
    Od pocetka mi je dosta nisko pa uopce ne obracam pozornost…a kontrakcije nikakve do sada nisam imala, ni najmanje…
    Malac je aktivan kao I inace, posebno kad se meni prispava 
    Kontrolu I ctg imam u petak, nadam se da ce bit nekih naznaka do tada…muz navija da nam mali dodje ovaj cetvrtak, na rodjendan njegovog oca koji je umro pocetkom mjeseca, bilo bi to bas lijepo :)

  • prvidalmatinac

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Ovo me sve podsjeca na sami pocetak u trazenju simptoma jesam li trudna , pa jel vakav iscjedak nakav, brojanje unazad a sad unaprijed do termina, bolovi itd…za izludit..a tjesim samu sebe da sam cool 

    [lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    mrva2017

    Me+mybaby

    donna83

    Me+Mybaby gdje si? 😄

    Evo me i dalje u komadu. Obavila sam svasta danas i jos malo pospremila po doma. Leda me rasturaju. U zivotu me nisu tako boljela, a prije 2 godine sam isla i na fizikalnu jer me ustekalo. Uzas. Zivcana sama na sebe jer se jedva krecem, a tokom trudnoce sam fkt voljela setati. Od jutros vise uopce nema iscjetka. A taman sam se ponadala da ce biti nesto. U srijedu idem na UZV, ako docekamo srijedu 😝.

    Jel ti vrijedi uputnica koju si dobila za TA ili moras imati bas za uzv?


    Prvi put kad su me iz TA slali na uzv tamo u 30tj onda su mi rekli da mi njihova interna uputnica vrijedi za jos jedan ili 2 uzv-a. Pa idem bez icega. Iskreno nisam se ni sjetila uputnice. 

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    gala_28

    Me+mybaby

    donna83

    Me+Mybaby gdje si? 😄

    Evo me i dalje u komadu. Obavila sam svasta danas i jos malo pospremila po doma. Leda me rasturaju. U zivotu me nisu tako boljela, a prije 2 godine sam isla i na fizikalnu jer me ustekalo. Uzas. Zivcana sama na sebe jer se jedva krecem, a tokom trudnoce sam fkt voljela setati. Od jutros vise uopce nema iscjetka. A taman sam se ponadala da ce biti nesto. U srijedu idem na UZV, ako docekamo srijedu 😝.

    Ajme, ti si skoro na cilju! Kako se osjećaš psihički? Jesi uzbuđena i u niskom startu? :)


    Pa iskreno psihicki sam grozno. Lagano sam zivcana sama na sebe jer me stalno nesto boli i imam osjecaj da se samo zalim, a kao trebala bi uzivati u trudnoci. Ovaj zadnji mjesec mi traje 360 dana. Iskreno ja bi bila sretna da porod krene i da sto prije vidim svoju malu strucu. Termin je u cetvrtak, ali imam neki osjecaj da on nece tako brzo van i toga me strah. Dosta mi je bolova u ledima i osjecaja kao da sam nasukani kit 🙊🙊🙊. A i svakodnevni pozivi i poruke sa svih strana jesi jos u komadu ne pomazu.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • prvidalmatinac

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    gala_28

    Me+mybaby

    donna83

    Me+Mybaby gdje si? 😄

    Evo me i dalje u komadu. Obavila sam svasta danas i jos malo pospremila po doma. Leda me rasturaju. U zivotu me nisu tako boljela, a prije 2 godine sam isla i na fizikalnu jer me ustekalo. Uzas. Zivcana sama na sebe jer se jedva krecem, a tokom trudnoce sam fkt voljela setati. Od jutros vise uopce nema iscjetka. A taman sam se ponadala da ce biti nesto. U srijedu idem na UZV, ako docekamo srijedu 😝.

    Ajme, ti si skoro na cilju! Kako se osjećaš psihički? Jesi uzbuđena i u niskom startu? :)

    Pa iskreno psihicki sam grozno. Lagano sam zivcana sama na sebe jer me stalno nesto boli i imam osjecaj da se samo zalim, a kao trebala bi uzivati u trudnoci. Ovaj zadnji mjesec mi traje 360 dana. Iskreno ja bi bila sretna da porod krene i da sto prije vidim svoju malu strucu. Termin je u cetvrtak, ali imam neki osjecaj da on nece tako brzo van i toga me strah. Dosta mi je bolova u ledima i osjecaja kao da sam nasukani kit 🙊🙊🙊. A i svakodnevni pozivi i poruke sa svih strana jesi jos u komadu ne pomazu.


    potpisujem!

    [lilypie.com]

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Cestitam curkama na novim bebama.
    Mi smo i dalje u bolnici i bit cemo do poroda. Poceo je ludovat tlak i evo poceo je sluzbeno 41 tjedan. 😀
    Sutra cemo na uzv na procijenu tezine bebe pa ce odlucit o porodu kad sve faktore uzmu u obzir.
    U petrovoj je ok. Imamo klimu pa je sve ljepše

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Sanja...

    Cestitam curkama na novim bebama.
    Mi smo i dalje u bolnici i bit cemo do poroda. Poceo je ludovat tlak i evo poceo je sluzbeno 41 tjedan. 😀
    Sutra cemo na uzv na procijenu tezine bebe pa ce odlucit o porodu kad sve faktore uzmu u obzir.
    U petrovoj je ok. Imamo klimu pa je sve ljepše


    Sanja nadam se da ti se uskoro pridruzim u Petrovoj. Naravno svaka sa svojim zamotuljkom pored sebe.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Prijavljujem muke po iscjetku, pojačao se, bijeli, gusti…ne pecka i ne skrbi, samo ostavlja flekice.

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Svrbi…ne skrbi he he

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    donna83

    Javi!


    Zatvorena sam skroz. Doktorica bi da idem na carski jer sam sitna a on kao velik.. ne znam… danas je procijenjen na 3228 +/- 471 gram… malo me bacila u bed s tim carskim…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.