Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Ajme cure ja sam se danas prvi put posteno naspavala. Moja je logika da ce krenuti porod pa mi se tijelo puni energijom. Sad se vec hvatam za slamku. Ali cak mi se i muz jutros dignuo i pita jel sve suho ili je pukao vodenjak. 

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    Ajme cure ja sam se danas prvi put posteno naspavala. Moja je logika da ce krenuti porod pa mi se tijelo puni energijom. Sad se vec hvatam za slamku. Ali cak mi se i muz jutros dignuo i pita jel sve suho ili je pukao vodenjak.


    Nadam se da ti je logika u pravu ;) I ja bi tako razmisljala. Moj muz je uvjeren da cu do kraja tjedna rodit. Nadam se da mu radar sljaka 

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    Me+mybaby

    Ajme cure ja sam se danas prvi put posteno naspavala. Moja je logika da ce krenuti porod pa mi se tijelo puni energijom. Sad se vec hvatam za slamku. Ali cak mi se i muz jutros dignuo i pita jel sve suho ili je pukao vodenjak.

    Nadam se da ti je logika u pravu ;) I ja bi tako razmisljala. Moj muz je uvjeren da cu do kraja tjedna rodit. Nadam se da mu radar sljaka


    Pitaj ga i za mene 😂😂😂😂😂😂. 
    Evo ja jucer cak i naotekla pa su mi moje ekstra ugodne tenesice napravile zuljeve. Sutra ujutro idem na uzv da vidim kako ce procijeniti bebu. Bas me zanima. Ali si mislim mozda ne docekam uzv pa rijesim stvari danas 🙏🙏🙏.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Bambi34

    Anjaaa

    Neva i tmr cestitam!! Jos cete nam sve otici na onu temu di su cure rodile pa ce tu biti prazno! Pogotovo dok ja rodim.. Joj!
    Ofnice, znam da ti je muka i da je taj tempo tesko izdrzati. I meni je tako bilo dok sam izdajala jednu sisu koju mali nije htio, mjesecima dok ju nakraju iz znatizelje nije probao i nastavio sisat. Barem pije tvoje mlijeko.
    Kad smo vec kod mlijeka, meni ono vise ne curi, a curilo je konstantno do prije koji tjedan! Nevjerojatno

    Anjaaa ja i ti smo tu po tjednima ahahhahahaha meni ni m od mlijeka…ne mogu virovat da ti jecurilo…odlicno.
    Inace, lijepo sam se ispovracala jutros nakon sto sam se najela, crkavam od vrucine, noge tj.stopala su mi natecena, dizala se nocas xy puta pisat i tako…bas mi je lijepo :-)


    U slicnim smo mukama. Ja isto povraćam, gotovo svako jutro samo natašte, vrućina me ubija, jedino ne natičem još. Za mlijeko kako god, samo da ga bude kad rodim
    Još muku mučim s malim, odvikavam ga od pelena i totalni je kaos.. Popiški se pored tute pa briši pod po 500x, pa neće kakit i tako..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    E da imam jedno pitanje. Doslovno mi trne gornja strana trbuha ispod rebara. Dragi kaze da mi je to valjda od rastezanja misica. Bas cudan osjecaj. Nis ne boli nego bas trnci kao kad si legnem na ruku. Jel imala koja takvo sto dosad?

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Cure ne znam kak je roditi na carski ali znam kak je roditi prirodno bebu od 4500 nakon 16 h. A ja bas nisam sitna 180 imam. Istina je da se sva bol zaboravi u trenu kad vidis svoju bebu. Problem je kod dugotrajnih i teskih poroda jer se i bebe muce i njih boli vise nego nas. Moj malac je dobio infekciju jer je dugo bio bez plodne vode pa je bio na antibiotiku i bili duze u bolnici. Kazu duzi oporavak od carskog, a ja nakon vaginalnog poroda evo tek nakon mjesec dana uspjela sjesti. Tak da cure ako doktori kazu bolje carski vjerujte im. BTW moj je bebac 2 dana prije poroda bio procjenjen na 3900 tako da i tu mogu fulati. 

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Summerchild iscjedak onak…li la…uobičajeno. Nego da vas pitam jel vaše bebice štucaju? Moj od jutros već drugi puta. Čitala sam da je to kao pokazatelj zdravlja dišnog sustava i gutanja, ali ja to gledam iz svoje perspektive… Jer i dan danas štucam npr kad se smijem kao luda.

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    LittleG

    Summerchild iscjedak onak…li la…uobičajeno. Nego da vas pitam jel vaše bebice štucaju? Moj od jutros već drugi puta. Čitala sam da je to kao pokazatelj zdravlja dišnog sustava i gutanja, ali ja to gledam iz svoje perspektive… Jer i dan danas štucam npr kad se smijem kao luda.


    O daaa, stuca na veliko. Bar dva put dnevno :)
    On stuca a ja imam potrebu popit vode da kao prestane 

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Joj i ja uvijek popijem…i ako ne upali onda malo slatkog…kao od šećera da prestane 

    [lilypie.com]

  • AnnaFit157

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Bokić drage klokanice i od srca čestitke svim novopečenim mamicama :) Nisam propustila ni jednu vašu rečenicu, ali se rijetko uključujem jer sam neorganizirana i niš ne stignem pa čak ni tipkat :/
    Uglavnom sutra mi je 38 tjedan i do prošlog tjedna sam još bila kod svog ginića koji je obavio i bris za streptokok i sve, trudnoća je super i sad samo čekamo. Poslao me tek u ovaj čet /pet koji dolazi na pregled u trudničku u sv. duh gdje planiram roditi međutim- NARUČIVANJE???
    Imam uputnicu, ali me jučer zbunila s nekim internet naručivanjem, tj zbunilo me to što ko zna kad ću tako dobiti termin, onak,iza poroda? :/ Imate li kakva uputstva, svaka pomoć je dobrodošla…..hvala cure od srca, PLEASE HELP :( 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.