Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Mrva ako te tjesi meni nekako prijeti ista sudbina sve ide prema carskom isto u petrovoj. Isto veca beba, ja mala i zatvorena a i sad visi tlak. Vjerojatno beba ne moze vise pa me pritisce. A ctg je super
    Ja sam za carski ako mora bit. Bolje nego da se patim normalnim putem

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Ej curke!
    Prvo da cestitam curkama koje su rodile! Uzivajte sad i svojom bebicama!
    Ja mogu samo kukat,gotovo moje uzivanje na moru,krenuli jucer kuci,upali u takvu guzvu,popizdila u autu,noge su mi toliko otekle da jedva hodam. Dosli kuci u pola 11 sinoc, toliko sparno,vruce zagusljivo…do 3 nisam oka sklopila…u 5 nas je mala probudila..danas sam ju vodila na kupanje na Kupu,ja malo noge mocila samo..rekla sam muzu da me vozi natrag..da cu ja rodit u Rijeci ili Puli.
    Stidna kost me rastura,po noci se nemogu okrenut uopce..
    Jedva cekam rodit!


    Jooj i ja sam bila u nedelju navecer u koloni. Naravno ja sam jos i vozila jer mogu ja to… od zadra mi je trebalo 5 sati. To mi se u ovih 17 godina dogodilo samo jednom. Tam negdje ispred Karlovca sam mislila bacit sandalu kroz prozor. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Mrva ako je stvarno velika beba i predlazu carski odi. Ja sam imala 4900 g. Moja stara uopce nije nalik na mene i visoka je 160cm. Radala me je 28 sati nakon sto su inducirali porod. Poslije mene nije htjela imati vise djece. U jednom trenu nisu znali dal sam ziva pa ju mi svu glavu ispikali  vukli me na vakum. Naravno ona je popucala izgubila krvi postala anemicna itd…
    Ako smo vec izmislili carski zasto ga ne iskoristit….

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Pozdrav od još jedne u klubu problematičnih po pitanju spavanja :-/ mislila sam da je nemoguće da dobijem ovaj problem ali eto ga…budna od 10 do 5. Bilo je vruće, ali bože moj, bilo je i prethodnih dana. Mislim da nije čak bilo ni do toga ili zagušljivosti nego je dečko (valjda u snu) stavio ruku na moj stomak, a u tom trenutku mi je trbuh pulsirao no to ni ne bih registrirala spavajući. Prvo me probudila ruka, pa sam skužila to…pa mi ništa nije bilo jasno kako je pogodio ili je možda vidio, ali eno, on još hrče snom pravednika. Ja sam prigrizla nešto, popila cedevitu i počela produktivan dan. 
    Sundi, vratila si se? :) Jesu to dani proletjeli ili si ipak odlučila ranije? Totalno imam pošemeren osjećaj za vrijeme.
    Divim vam se na hrabrosti za putovanje. Ja sam seronja, i lijena sam. Ali sam nam zato neki dan isplanirala iduće ljetovanje. :D Kao brzo će to…
    Curke sa carskim u Petrovoj, javite detalje poroda da se na vrijeme smirim ili uspaničim. :)


    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Mrva, znam da je lako pricati ali probaj se ne uzrujavati oko carskog. Vidjet ces kaj ti kazu u petrovoj, bitno da se ni ti ni beba ne mucite ak nije potrebno. Puno mojih frendica je rodilo na carski I sve su bile prezadovoljne I brzo se oporavile! Meni su isto dosta dugo tvrdili da cu.morati na carski jer mi je posteljica isla preko usca…sad se, Bogu hvala, pomakla pa ocekuju prirodan porod. 
    Curke koje ste bile na moru, svaka cast, zavidim vam skroz. Ja potpuni panicar, bilo bi me strah putovati u ovoj fazi trudnoce a I sve bakterije koje sam do sad u trudnoci pokupila su izbile iz mene bilo kakvu volju za brckanjem ;)
    Ps, ova sparina ce me dotuc. Fuj.

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Sanja...

    Mrva ako te tjesi meni nekako prijeti ista sudbina sve ide prema carskom isto u petrovoj. Isto veca beba, ja mala i zatvorena a i sad visi tlak. Vjerojatno beba ne moze vise pa me pritisce. A ctg je super
    Ja sam za carski ako mora bit. Bolje nego da se patim normalnim putem


    Tebi je prosao termin? 
    Sretno ti!!!  Ako ces na carski budes me o svemu obavijestila….

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    Mrva, znam da je lako pricati ali probaj se ne uzrujavati oko carskog. Vidjet ces kaj ti kazu u petrovoj, bitno da se ni ti ni beba ne mucite ak nije potrebno. Puno mojih frendica je rodilo na carski I sve su bile prezadovoljne I brzo se oporavile! Meni su isto dosta dugo tvrdili da cu.morati na carski jer mi je posteljica isla preko usca…sad se, Bogu hvala, pomakla pa ocekuju prirodan porod.
    Curke koje ste bile na moru, svaka cast, zavidim vam skroz. Ja potpuni panicar, bilo bi me strah putovati u ovoj fazi trudnoce a I sve bakterije koje sam do sad u trudnoci pokupila su izbile iz mene bilo kakvu volju za brckanjem ;)
    Ps, ova sparina ce me dotuc. Fuj.


    Hvala svima na rijecima podrske.
    I meni je bila posteljica preko usca ali se podigla kasnije i sve je ok. Ma ja sam panicar kad je u pitanju bolnica, kamoli bilo koja vrsta operacije. 
    Vidjet cu sta ce reci u Petrovoj drugi petak. Najbolje nista unaprijed kalkulirati. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Kad gledam u koje vrijeme pisemo poruke…   stvarno smo lude… 

    [lilypie.com]

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    mrva2017


    Tebi je prosao termin?
    Sretno ti!!! Ako ces na carski budes me o svemu obavijestila….


    Termin prošao. Naravno sve ti napišem. Ja se nadam da cu uskoro sve znati i imati detaljnije informacije o nacinu poroda i kad ce biti. 

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Mrva kad ideš ti u Petrovu?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.