Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Eloa

    Sonjiko,drzi se… Mogu si samo misliti kako ti je, ja sam tek 4/dana u bolnici i u ovom krevetu sam sva zatvrdila,ne mogu spavat kako treba, stalno neka buka i nemir… Jedina zelja mi je da mi sad tablete funkcioniraju i da nemam trudova te da me puste doma uz strogo mirovanje…
    Kakve lijekove dobivas? P.s. jel si otvorena il ne?


    Drage cure, hvala svima na podrsci. Nakon toliko dana tu vec sam se na svasta navikla i mogu vam reci da je to odlican osobni i duhovni izazov za suocavanje s vlastitim strahovima i fobijama i prepustanja kontrole nad situacijom, sto je meni bilo osobito tesko. Sad sam u zen fazi i osjecam se jako dobro. S druge strane, da se, ne daj boze, dogodi kaj losega izvan bolnice ili da krene prijevremni porod i da ne stignem tamo na vrijeme (a tada je svaka minuta vazna), predbacivala bi si to cijeli zivot. Tak da vrijedi sve izdrzati i svima nama zelim da uspjesno privedemo trudnoce kraju.
    Sto se tice lijekova, dobivam duphaston 3x1 na dan i eutirox 88 mcgr. Otvorena sam za 1 prst, a cervix mi je skracen na oko 1.5 cm (barem je tak bio prije 4 tjedna). Ne zele me previse pregledavati, jer nije dobro puno cackati kad je takva situacija, ali ocekujen pregled (cervikometriju) kad udem u 29.tjedan pa cemo vidjeti kakvo je stanje u odnosu  na ranije. 

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    mrva2017

    Sonjiko, drzi se!!!! Sve smo uz tebe i ostale cure koje su u bolnici. Jake smo mi zene, a nase bebice jos jace!!!!
    Cure, ide li mozda koja danas i sutra na tecaj u DZ Ivanicgradska? Mi krecemo u Petrovu 9.5.,ali sam misila i sama otic ovdje da upoznam patronaznu.


    Jel znas mozda raspored predavanja u Petrovoj za 5mj. Ja imam samo za 4.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Cure koje lezite u bolnici saljem vam puno pozdrava i snage da izdrzite do kada je potrebno. Jos malo pa cemo sve biti s nasim malim bebacima i svima ce sve biti dobro. A do onda moramo stosta istrpiti. 

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    mrva2017

    Sonjiko, drzi se!!!! Sve smo uz tebe i ostale cure koje su u bolnici. Jake smo mi zene, a nase bebice jos jace!!!!
    Cure, ide li mozda koja danas i sutra na tecaj u DZ Ivanicgradska? Mi krecemo u Petrovu 9.5.,ali sam misila i sama otic ovdje da upoznam patronaznu.

    Jel znas mozda raspored predavanja u Petrovoj za 5mj. Ja imam samo za 4.


    Znam samo da krece 9.5. Rekla je zena da prvi dan dodemo ranije, oko pola 5-5 da nam sve kaze i uputi nas…  

    [lilypie.com]

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    AnnaFit157

    Sonjiko drži se!!! Vjerujem da vi borci to možete ;) !!!!

    Cure, izgleda da smo ostali bez kolica tj ona na koja smo računali…ispada da moramo moljakat za njih i muž je rekao da kupujemo svoja. Žalosno što je došlo do toga s obzirom da je riječ o njegovoj sestri no okej, imamo svoj ponos. S obzirom da smo kupili auto, budžet nam je doslovno stisnut i tražimo neka ok (no name) ali i povoljna. Nisam UOPĆE gledala kolica tako da ne znam ništa o njima osim da bi da budu 3 u 1. Bilo kakve preporuke bi dobro došle. P.S. Kupili bi ih u RH.


    AnnaFit, ne znam što vama znači stisnut budžet (susrela sam se sa ljudima kojima je to 5000-6000kn, a za te novce mogu se kupiti super kolica), ako želite nova kolica u BebeNova ima Chipolino po 2259 kn, evo i link http://www.bebenova.eu/proizvodi/djecja-kolica/kolica-2u1.html?p=2. [bebenova.eu] Mislim da nova 3u1 za manje nećeš naći.
    Što se tiče njuškala i općenito kupovine rabljenh stvari od nepoznatih, ja sam uvijek bila skeptična, nikad ne znaš što su prošla, Ali kod mene je to vjerovatno zbog negativnih iskustava. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Stavila sam prati ves sa octom umjesto omeksivaca!I dodala sam 3-4 kapi etericnog ulja,bas me zanima dal ce se osjetit!Ali nasa je roba,nije od bebice!Ak ce biti ok mislim da omeksivac vise necu kupovati!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Cure, da li bi koja mogla staviti opet onaj lik za jogu? ako nije problem.. znam da smo nedugo pisale o tome, ali da ne trazim… gledam sam na youtubeu, ima dosta toga pa da radim po provjerenom…

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    mrva2017

    Cure, da li bi koja mogla staviti opet onaj lik za jogu? ako nije problem.. znam da smo nedugo pisale o tome, ali da ne trazim… gledam sam na youtubeu, ima dosta toga pa da radim po provjerenom…


    Evo ga mrva, uzivaj :)

    https://m.youtube.com/watch?v=44fYnoSLL3c [m.youtube.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Matie89

    mrva2017

    Cure, da li bi koja mogla staviti opet onaj lik za jogu? ako nije problem.. znam da smo nedugo pisale o tome, ali da ne trazim… gledam sam na youtubeu, ima dosta toga pa da radim po provjerenom…

    Evo ga mrva, uzivaj :)

    https://m.youtube.com/watch?v=44fYnoSLL3c [m.youtube.com]


    Hvala ti puuuno!  

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Curke moze jedno glupavo pitanje… Jel netko od vas osjecao udarce bebe ali ono vi kao po mjehuru… do sad me je tukla cjelo vrijeme više sa strane lijevo ili desno sad ko da se okrenula..  Jel to normalno? Nije da me to boli ali onak nije neki osjecaj…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.