Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila ubosti sebi i seki tu roza na srceka i onu jednu na leptirice, nadam se da bi mi M bila dosta. Ta na leptire je nesto skuplja ali mi je tak forica...i opet je jeftinija nego ove spavaćice kod nas.


  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ima u Importanama ducan sa doljnjim rubljem i spavacicama bas za trudnice sa gumbicima na obje strane, materijal je ok i super su medeki gore svakakvih ima ali su od 190 do 220 kn, ali mi je to nekako puno. Kratki je rukav i imaju one ogrtace ali sta ce nam to kad cemo roditi u ljetu.

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Pa da puno je to Mala Ružice. Meni je tu jednu za 150kn baka kupila za rockas, a mislim da cu jos ove dvije jeftinije uzeti preko neta, sebi i seki pa cu malo jos ustedit na poštarini. Necu nosit taj ogrtač, to mi je nekak samo za šminku...


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Da, ta s leptirićima je preslatka. MalaRuzica, da to smo mi sve zaključile da se te spavačice s gumbićima ne isplate kupovati kod nas. 


  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Moje cicke su narasle negdje za pola broja..inace sam 80/C i uvijek su mi bile nekak prevelike,al su normalno stajale..okej nisu jos narasle,al nekako su mi teze i od te tezine su pocele visjeti tako da osjetim veliko olaksanje kad idem spavat i skinem cicobrane 😂😂..pa cure koje isto imaju vece cicke jel to tak ostane i poslije da vise???Spavacice mi se svidaju,samo neznam kakva je procedura narucivanja za njemacku..

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    http://m.ebay.co.uk/itm/Maternity-Pregnancy-Breastfeeding-Nursing-Nightdress-UK-size-10-12-14-16-18-/131768854727?_trkparms=aid%253D222007%2526algo%253DSIC.MBE%2526ao%253D1%2526asc%253D20150519202351%2526meid%253Ddec689f08ed446f997177a773a927d89%2526pid%253D100408%2526rk%253D1%2526rkt%253D25%2526sd%253D121982442436&_trksid=p2056116.c100408.m2460


  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Lagertha meni se isto svida ta na sidra i ja ih jako volim. Imam i kosulje i majice na njih :D a i malom sam nasla bocicu na brodice i sidra :)
    Ja sutra idem u kupovinu pa cu staviti slikice :) 
    Mamica ja sam u hr cesto kupovala preko sport directa moji doma jos uvijek svaki mj narucuju ali ja ovdje sad ne mogu. Muz je par puta pokusavao i ne daju za njemacku. Traze nekakve sifre od banke i sve smo pokusavali ali ne daju narucit. Pokusaj mozda ces ti imat vise srece :)

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Martinaa94

    Martinaa94

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Eto nisam jedina sa žgaravicom, vidim da i vas druge to muči, uglavnom spavanja nema, kod mene je jedino pomogla mineralna i lezanje na lijevom boku,  mada u zadnje vrijeme ni to neide. -.-

    https://lbdf.lilypie.com/VCIip2.png

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Martinaa94

    Eto nisam jedina sa žgaravicom, vidim da i vas druge to muči, uglavnom spavanja nema, kod mene je jedino pomogla mineralna i lezanje na lijevom boku, mada u zadnje vrijeme ni to neide. -.-

    Ma uzas, cini mi se da mi sve slabo pomaze... Jutros se probudila u takvim bolovima u vratu...naravno, od silnog pokušavanja da se namjestim u pravi položaj...

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Ja sam jučer bila na preglednu, UZV je samo brzinski preletio, sve je ok. Dobila 4.5 kg od početka, beba je u redu. Ja sam se noćas toliko izvrtila da je to čudo. Bole me ledja, i svaki put kad se idem namjestit, treba mi par minuta da se uopće pomaknem od bolova. Bože moj, šta će bit do kraja...

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.