Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Vecer cure :)
    Nisam mogla a da ne podjelim sa vama jedno novo iskustvo :) mozda je koja od vas isto to dozivila ili mozda hoce poslije 30tt.
    Uglavnom vec par dana cujem tokom dana jednom ili dva puta kao da mi nesto pucketa u trbuhu, i to tako glasno i jasno kao da je izvan trbuha. Kao da pucnete onako zglobom prsta. Prvo sam mislila da mi se ucinilo ali evo danas vec treci dan cujem to. Naravno odmah sam isla istrazit na internet i vidjela da se puuno zena to desilo ali nitko nema konkretno objasnjenje. Nekima su gin rekli da je to dobar znak da bebi pluca rade dobro i da beba puse mjehurice dok su nekima rekli da beba prducne. Uglavnom to cujem kad je mali onako ful aktivan. :D :D 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Pandice bas fora, nisam jos cula za to. Sigurno prekrasan osjećaj! 
    Lagertha jedva cekam da staviš fotke spavaćica! I ja ih se spremam naruciti, a jednu onu iz mama nove mi je baka kupila za skorašnji rockas.
    Ja sam si danas u Decathlonu uzela jos jedne joga hlace, zapravo tajice ovaj put. Tak mi je drago da sam ih otkrila i da ih je puno od vas cura isto uzelo!
    Sto se ciceka tice, meni narasle mozda za pola broja, jos uvijek nosim prijašnje grudnjake makar su popunjeniji 80b/75c, a za dojenje sam kupila u lidlu 80c jer ce vjerojatno jos malo porasti.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Evo ja dosla od doktora. Mali raste 810gr. Jedino sto mi je tek danas spomenuo da mi je posteljica nisko, ali kaze da to nista ne znaci da se stigne podici. Za zgaravicu sam dobila Nexium tablete. I zeljezo i to sirup Ferrum lek jer je blazi za zeludac, a navodno i ne izaziva zatvor vec naprotiv. I da imam leukocita u urinu pa do iduceg puta moram vaditi krv i dati urin. 

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar NevaNevičica

    NevaNevičica

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Od sutra u Lidlu imaju akciju, imaju haljine za trudnice, jastuk i stvari za bebe. Za one koje nisu vidjele, evo link
    http://www.lidl.hr/hr/5298.htm [lidl.hr]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ova plava je M i ugodna je. Ima još prostora i može biti za nekog s još većim trbuhom od mene. Prilično je dugačka. Koštala je 2,6 funti iliti 3 eura.



  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ova je bila najskuplja 6 funti iliti 6,9 eura (slaba sam na sidra). Ta je isto medium i malo je uža. Nije za nekog s više kila i većim trbuhom. Mislim da će mi biti najbolja od tih tri nakon poroda kad više neću imati trbuh.


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    I s prednje strane:


  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    I roza koja je koštala 3,5 funti iliti 4 eura. Ta je large i ugodna je. Ima još prostora hrpu. Može biti za nekog i s većim trbuhom od mog i sa većim grudima.



    Kod roze i svijetloplave je mekši i tanji materijal, kod ove tamnoplave je čvršči. 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha spavaćice mi izgledaju jako udobno i mekano. Najbolja mi je po dezenu ova roza sa srcekima :-) a po cijeni su sve super! Stvarno ti  je sve jako brzo stiglo!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Da, baš sam zadovoljna Ofnice. Bojala sam se da će biti uže. Jedina zamjerka je kaj mi je jedna majica došla pošarana markerom. Jedna crta od desetak cm. Nadam se da će otići u pranju, ali i ako neće… došla me 3 eura pa kaj sad.  Neda mi se to reklamirati. I nisu na žalost imali više tih čarapica za bebe i onda ti samo maknu to iz naruđbe, a ne možeš ništa ti mijenjati i dodati nešto drugo umjesto toga.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.