Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Joj to je i meni grozno ste nisam imala pregled,  a prosli tjedan mi je na ultrazvuku gledao protoke (sta god to bilo) nit kolika je beba niti kako je okrenuti… Ne mogu istekati  ponedjeljak.. Uh mene tog dripa strah,  svi govore da je grozan…  Čak mi tata skroz govor ne daj da te stave na drip ili carski  a o tom gelu praktički nista niti ne znam 

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Curke, hoce li koja roditi u Varazdinu? Cula sam da je tamo jako dobro rodiliste. Ima li koja iskustva?

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Nora-Fora:-)

    Zadnji put je samo prof Petrovic pitao jel imam stezanja svaki dan ja reko ne (jer ne znam šta je mislio baš cijeli dan ili sta) kaže da je dobro ako nisu svaki dan..i samo je rekao da bi u srijedu onda na pregledu mogli planirati..nit znam šta nit niš….nadam se da će me ostavit u bolniici,ako misle planirati porod nek mi recu tako da se znam ja malo pokrenut a ne da mi oni daju gel i drip pa da muke isusove proživljavam…rade bi se sama otvarala ..ionalo sam pred 2 tj bila 1 i pol otvorena

    Ja sam isto odbila drip,al sam imala prirodne trudove.Sva sreca pa sam se jako brzo otvarala.Dosla 5 cm otvorena i u dva sata se otvorila skroz brz kapi dripa.Svima vam to zelim, prirodno.

    [lilypie.com]

  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Evo me…imala jucer otvor jelte ahahhahahahaha pola popodneva crkavala…ne znam sta mi bi al da se nastavilo posla bi bila na hitnu…Nora-Fora steze i mene i iskreno i ja jedva cekam pregled u srijedu…a mislim i mm…oboje smo na iglama…samo da se docepam 37mog tj pa da odahnem…mantram cilo vrime da mu nema nigdi vanka do termina za carski ahahhahaha neka ga, nek jos ojaca…natecena sam, prsti mi trnu - nemam osjeta u njima toliko da jutros nisan mogla otvorit bocu mineralne, tako da nije ni cudo sta imam 3kg vise u ova 3tj..tjesim se da je to voda ahahahhahaha.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Evo mene jučer bolilo za popizdit,preko noći me samo dva tri puta stislo i danas se smirilo…malo napinje:-D

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Bambi 
    Hahaha tako i ja i moj…stalno ono u strahu ove neće šta je…vec je jadan lud od tog svega…xD

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Mene opet danas krenulo i stalo..mali se premislja bi ili ne bi :) 

    [lilypie.com]

  • Bambi34

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Ja ne znan kako vama al dobro se sjecan kad san komentirala kako okrugla brojka dana do poroda (100) i evo me danas na 30…isto mi nekako brzinski proslo…a sad ovaj finis nekako nikako ne prolazi… Summerchild imam ja feeling da cete vas dvoje to odradit do ponediljka :-)

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ja ne spavam pod normalno. A mm se budi svaki put kad se ja dignem okrenen itd. Sa pitanjem jel krenulo?

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Joj i meni je ovo sve bas napeto…  Kada ce,  sta ce…  Jedva se cekam riješiti svega,  a opet nisam spremna…  U jednu ruku mi vrijeme ide prebrze a u drugu presporo  joj ja jos nisam pripremila teatra pelene imam 4 kom bijelih i tako sadrenih,  a ove druge moram dobiti…  E ce te vi siroko pobijati bebace 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.