Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tena1203

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Hvala!

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

     Mene evo zaj od tri popodne.. malo uhvati pa malo pusti  pa onda kad se dignem me uhvati pa pusti i tako u krug..luda sam a pregled mi je tek u srijedu…

  • Tena1203

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Meni je doktor rekao da mogu popiti normabel od 2 ako me jako steze.. cak i po dva dnevno.. da je to sve ok.. sad ne znam..

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Nora-Fora:-)

    Mene evo zaj od tri popodne.. malo uhvati pa malo pusti pa onda kad se dignem me uhvati pa pusti i tako u krug..luda sam a pregled mi je tek u srijedu…


    To ti je normalno..ja imam ta stezanja vec tjednima i sad sto sam blize terminu su sve cesca i jaca. Ne zabrinjavaj se.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Ajme zene di je zapelo kada ce nove bebice 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Meni to nitko mista nije relao zato se svaki pit prepadnem i l3tim kao majmun u bolnicu i onda ostanem tjedan dana svaki put.
    Jučer mo baš ništa nije pomoglo,sad preko noći se smirilo malo.
    Ne znam dal da idem danas ako mi bude kao jučer….ja se nadam da će prestat danas 
    I još me onda ona lupa uz to sve 

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Summer 
    Dal te zna uhvatit tako pa držat cijeli dan.?

    Tamara 
    Ne ide se malima van hahahha

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Pa moj se uljenio bome niti se previše mice niti daje nagovještaj da bi van… Pa Valentina ja iskreno ne znam sta bi ti rekla zbog svega sa šećerom..  Najgore je sto ovi u bolnici umjesto d a  ti pomognu uvijek neki cirkus…  Tebi tamo na 4 katu ginekolog bas vodi od početka trudnoću ili imas i ovog klasičnoga?  Moj je Uhac u opatiji  i odličan je..  Samo sto mi je sada na godišnjem i nisam pregledana u ova 2 tjedna kako treba u ponedjeljak se vraca pa cu baniti,  nadam se da ce me sestra nekako ubaciti… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    A kad koliko vidim to nisu trudovi..vidjet ću danas kako će bit! Ak mi bude ovako da stignem samo na polikliniku na pregled da ne moram gore onima…

    A praktički od početka da..prvih mj dana sam bila u Petrovoj,i sad svaki put kad idem idem gore na 4.kat jedino ovako kada dođem hitno onda idem dolje ako još radi…

    Imam gin  tu kod sebe al taj mi je samo za uputnice i sl…

    Meni je glupo šta već cca 2 tj me uopće nitko nije nikako pogledao osim CTG ..u srijedu kad sam bila isto ctg i to je to. Ja razumijem da ne smiju puno brljat i da to nije dobro ali evo ja ne znam ništa ,niti jesam se još otvorila nit niš niš i sad preživljava do srijede a u srijedu opet samo ctg i možda UZ

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Zadnji put je samo prof Petrovic pitao jel imam stezanja svaki dan ja reko ne (jer ne znam šta je mislio baš cijeli dan ili sta) kaže da je dobro ako nisu svaki dan..i samo je rekao da bi u srijedu onda na pregledu mogli planirati..nit znam šta nit niš….nadam se da će me ostavit u bolniici,ako misle planirati porod nek mi recu tako da se znam ja malo pokrenut a ne da mi oni daju gel i drip pa da muke isusove proživljavam…rade bi se sama otvarala ..ionalo sam pred 2 tj bila 1 i pol otvorena 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.