Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Ja sam imala streptokok u drugoj trudnoci i dobila antibiotik na porodu i to je to.Ajme cure, stvarno je vruce!Ja zbilja jedva podnosim ovo!

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    blu5

    Ja sam imala streptokok u drugoj trudnoci i dobila antibiotik na porodu i to je to.Ajme cure, stvarno je vruce!Ja zbilja jedva podnosim ovo!


    Pricaj mi…meni u stanu klima cijeli dan radi. Ko god udje smrzne se a meni I dalje vruceeee 
    Najgore je po noci…

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Upravo to, kad mi muž dodje doma viče kako je zima u stanu, a meni taman ili čak još vruće! Strava. A inače je on taj kojemu je uvijek vruće, a meni hladno. Sve se okrenulo :) 
    Cure, ja čim ne ležim imam menstrualne bolove. Ili kao da stalno trebam ići kakati 🙊 Glupo mi je stalno ležati, ali nije bi ni ovo ugodno…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Pozz…
    Dajte mi recite jel se moram zabrinut
    Dakle maloprije sam malo prošetala i opet mi se trbuh počeo stezat i išla sam lec …sad kad popisam trbuh imam osjećaj da je dijete skroz ispod pupka,išla sam piskit no međutim opet mi je neki pritisak na mjehur. Dal se to ona tako okrenula ili??
    Joooj  vjerojatno glupost pital al stacu..ovo mi je prvo dijete pa niš ne znam haha :-o
    Kako to izgleda kada se dijete spusti?

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Donna, ti ces ekspresno rodit ovu bebicu :)
    Kladim se da ces prva od nas terminusa 
    Valentina, to ti je mjehur osjetljiv zbog polozaja bebe. Ja se popiskim I prije nego izadjem iz kupaone opet moram na wc…naviknut ces se na to ovih zadnjih tjedana ;)

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Joj OhSoBoho iz tvojih usta… 😁 Iako mi se čini da smo sve ovdje prilično aktivne i da će to biti brzi porodi 😉 Samo meni je ipak drugo pa se nadam bržem porodu, ali to nikad ne znaš… Uh, samo da vise krene, ovo čekanje me ubija…

    [lilypie.com]

  • Avatar Faustina

    Faustina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Koliko sam skuzila, kad ga vec imamo, u svakom slucaju bolje da znaju… Nije niti moja dr tu pravila neke drame. Samo sam taj antibiotik dobila i ide neka profilaksa na porodu. Tako nesto… joj, sve zaboravljam… 😕

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Donna, to bi moglo bit to!Samo lipo polako, smireno,mjeri, prati, nemoj prerano ic u bolnicu.Znat ces kad je vrime😘

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Meni isto klima stalno upaljena i po noci i muz ne moze sebi doc da se ne smrzavam!A meni fumade!

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    Donna, ti ces ekspresno rodit ovu bebicu :)
    Kladim se da ces prva od nas terminusa
    Valentina, to ti je mjehur osjetljiv zbog polozaja bebe. Ja se popiskim I prije nego izadjem iz kupaone opet moram na wc…naviknut ces se na to ovih zadnjih tjedana ;)

    Meni ista prica sa mjehurom..i stvrdne mi se stomak ajme!Bh kontrakcije..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.