Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Faustina,jesi li zadovoljna doktorima u TA u Vinogradskoj? To i mene uskoro ceka. Jel znaju zasto ti pomalo nestaje plodna voda? Jel ti negdje napukao vodenjak ili?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    AnnaFit157

    Bokić drage klokanice i od srca čestitke svim novopečenim mamicama :) Nisam propustila ni jednu vašu rečenicu, ali se rijetko uključujem jer sam neorganizirana i niš ne stignem pa čak ni tipkat :/
    Uglavnom sutra mi je 38 tjedan i do prošlog tjedna sam još bila kod svog ginića koji je obavio i bris za streptokok i sve, trudnoća je super i sad samo čekamo. Poslao me tek u ovaj čet /pet koji dolazi na pregled u trudničku u sv. duh gdje planiram roditi međutim- NARUČIVANJE???
    Imam uputnicu, ali me jučer zbunila s nekim internet naručivanjem, tj zbunilo me to što ko zna kad ću tako dobiti termin, onak,iza poroda? :/ Imate li kakva uputstva, svaka pomoć je dobrodošla…..hvala cure od srca, PLEASE HELP :(


    Ma pusti internet!Nazovi sitra,ako vec nisi,i napomeni koji si tjedan-oni pitaju ,al ipak napomeni!Pa nek te uguraju negdje!I za vikend se moze doci na pregled,onda se isti obavi gore  na drugom katu-di je radjaona

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Mrva, u pravu si. I moj je pio terapiju ali kak kroz trudnocu nismo uopce smjeli imat odnose (nije ni cudo sta sam skroz prolupala) ameni se opet vratio, reklami dr da je ocito.moj organizam sklon tome…

  • prvidalmatinac

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    mrva2017

    OhSoBoho

    prvidalmatinac

    Faustina

    Ja vec cca mj dana imam taj osjecaj da mi trne dio ispod rebara. I to najcesce s desne strane. Nisam neku.paznju pridavala tome al pretpostavljam da je neki refleks od odredjenog polozaja bebe ili sam njen udarac…
    Ja jutros bila u TA u Vinogradskoj. I opet u cetv. Pa u nedj. Pa utorak… Provjeravaju plodnu vodu koja po malo nestaje… A od sljed.tjedna me smjestaju u bolnicu. Tad cu biti 38+…
    Mene je isto strah carskog… Em ta plodna voda, pa trombofilija, zatim taj steptokok u rodnici… Sve mi “zvuci” na carski… Ali naravno, zato i jesam u ruka lijecnika, kao i sve mi, da procijene nacin koji je u nasoj situaciji najbolji…
    Bit ce to sve dobro… Jos malo i grlit cemo male struce 😉😇😊

    Imam i ja streptokok. Nisu bili prevec zabrinuti oko toga.

    Imam ga I ja. Od pocetka trudnoce. Pila antibiotik al se opet vratio. Nitko se posebno ne uzrujava oko toga.

    Cure, ja sam ga vukla prije trudnoce godinu dana. Tek kada je muz popio antibiotik u vrijeme kad i ja, nestao je. Oni to vracaju! Tako da obavezno oni moraju uzet terapiju, inace nista od svega.


    Ja vucem i ureaplazmu, bila 10 /5 , pa 10/3 dala mi kremu nakon toga i vise nije provjeravala, al sasrala sam se jer sam bila tek 4 mj tad t . Za streptokok mi je samo rekla da ce se dat terapija tijekom porodsja

    [lilypie.com]

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Evo mene.  Obavili smo uzv i sigurno idemo na carski  do kraja tjedna (petak). Sad samo neznam koji dan tocno. Beba je procijenjena na 4700g ( odstupanje +-600g). 

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

     Do petka* . Jos par dana me ceka do susreta s bebom. Osjetila sam olaksanje kad su mi rekli. 

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Sanja, pa imas jednu zbilja veliku bebu 
    U kojem si tjednu sad? Ne vidim ticker a pamcenje ko u zlatne ribice :)
    Wow, jos par dana I ljuljuskat ces svoju bebu 

  • Avatar Faustina

    Faustina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    evabeba

    Faustina,jesi li zadovoljna doktorima u TA u Vinogradskoj? To i mene uskoro ceka. Jel znaju zasto ti pomalo nestaje plodna voda? Jel ti negdje napukao vodenjak ili?


    Ja stvarno s tom Vinogradskom imam samo dobra iskustva…na svim odjelima s kojima sam se susretala… a u TA pe zapala dr.koja stvarno brine o meni. Vidim da je zena na 100 strana i nekad djeluje malo zbunjeno, ali stvarno se trudi i jako je angazirana, vidim, oko pacijenatica. A nije mi rekla razlog nestajanja te vode. Mislim da je sad, s obzirom da sam u 38.tt usla, njoj najbitnije da sam pod nadzorom, jer mogu i radjati, nije prerano. Pa se, barem sam ja dobila takav dojam, ne bave razlogom otjecanja vode, samo tom kolicinom…  
    A sto se te primjene tetrapije i kod muza mi tice, vjerujem da je to jako povezano… 
    Meni se jedna gin.cudila zasto vec pijem antibiotik za taj streptkok… Ali kad mi ga je propisala dr iz TA. Koja ima uvid u cijelo moje stanje… Pa je ova rekla da u redu…A i pise da ga imam u velikom broju…
    Beba 4700g! To je lijepa gramaza 😊… Jos malooooo!!! 😇😇😇

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    Sanja, pa imas jednu zbilja veliku bebu
    U kojem si tjednu sad? Ne vidim ticker a pamcenje ko u zlatne ribice :)
    Wow, jos par dana I ljuljuskat ces svoju bebu

    Danas sam 40+2

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.