Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Monalisa kakvo je stanje kod tebe? Lalla gdje si nam ti? Ima li netko da radi testic danas, sutra? Osim nase Mallle ( koja je trudna btw. al gospodin digitalac mora dat svoje crte isto) 😉🤪

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Martina dobro zvuci ta temp od :)))
    Mallla cekamo potvrdu digitalca, sretno :) 
    Kod mene ledja bas bole, nikako se ne osjecam naspavana, sise su velike ali ne bole, a temp i dalje bas niska mozda mi je ovo bez ovulacijski ciklus 

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    I evo mjerila ju malo i opet je 37 🙈🙈🙈🙈🙉🙉🙉🙉


    Meni nekad jutarnja prva bude vislja nego ta dnevna…

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Martina1982

    I evo mjerila ju malo i opet je 37 🙈🙈🙈🙈🙉🙉🙉🙉


    Joooj Martina ovo tvoje zvuči kao da bi moglo bit još jedno prelijepo iznenađenje 😍😍😍😍
    Jel ti se znalo desit da bude takva temp. a nije trudnoća? Meni otkako pratim, nikad nije prelazila 36.6, a nisam trudna :D Meni da je tolika temp to bi bio siguran znak :) 😘😘😘

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar Arwen87

    Arwen87

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Monalisa kakvo je stanje kod tebe? Lalla gdje si nam ti? Ima li netko da radi testic danas, sutra? Osim nase Mallle ( koja je trudna btw. al gospodin digitalac mora dat svoje crte isto) 😉🤪


    Pozdrav cure!😊🥰
    Evo mi se sinoc vratili s kratkog putovanja,radila sam Clearblue,negativan je,a trebam dobiti za dva dana!
    Sad sam mjerila i temperaturu 36,4 je,tako da nista od mene ovaj ciklus!
    Javim se jos kad/ako procurim ali po meni je sigurno da ce M doci!
    Iscjedak mi polako postaje svijetlo smedji kako mi se cini,nije vise onako mliječno bijele boje,a tako mi obicno bude prije M!
    Jedino sto su me do sad puno vise bolile grudi i po par dana prije mi krenu nekakvi dosadni bolovi u trbuhu,a sad nista,a i grudi jedva osjetim,tako da mislim da mi je onih par vrecica Gynositola koje sam dosad popila mozda ublazilo simptome PMS-a? !

    U svakom slucaju drzim fige svima koje su u iscekivanju plusica!☺️
    Mallla,sigurna sam da ce i digitalac potvrditi trudnocu i jako sam sretna zbog tebe!
    Svi navijamo da to bude to❤️
    A Martina draga,i tvoja temperaturica izgleda obecavajuce😁

  • Avatar Breskva

    Breskva

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Evo mene danas 6 dpo,neznam sta da mislim, nocas teza nesanica,bas nece san na oci,neznam dali je to od stresa na poslu ili cega,takoder neka zgaravica navecer,jela sam zimsku salamu pa mozda mi je to napravilo lose,morala sam popit sodu koliko me to mucilo,lagano se pocinjem napuhavat… neznam dali da to prepisujem simptomima,manji bijeli iscjedak….
    Jutros me prati vrucina ko da je vani 36 stupnjeva,sva sam si bezveze i dosta sam zivcana 😪

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Iiii ipak ništa, lažnjaci kinezi. Minus ko kuća 😣
    Sad idem malo po trgovinama ubit razočaranje iakonme nije tako jako iznenadilo… Ipak nadala sam se…. Ćorak…. Iz ovoga bi trebala nešto naučit 
    Usput imam žuti iscjedak 🙄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Malla žao mi je :/ znam da se nema tu šta puno reći…sve smo to prošle…hrabro idemo dalje!!! 💪😘

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Al taj žuti iscjedak mi čudan…bez neugodnog mirisa?

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mallla

    Iiii ipak ništa, lažnjaci kinezi. Minus ko kuća 😣
    Sad idem malo po trgovinama ubit razočaranje iakonme nije tako jako iznenadilo… Ipak nadala sam se…. Ćorak…. Iz ovoga bi trebala nešto naučit
    Usput imam žuti iscjedak 🙄


    :O nije gotovo dok m ne dode, a temp ti je bas dobra…bas mi je zao sto, te ti kinezi uvik zezaju :/

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.