Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Je danas radim al ga tek treba i kupiti. Nisam baš ja sigurna da će bit potvrdni. Ovi testovi debelo zafrkaju, malo pokazuju crtu, malo ne pokazuju i tako u krug. Ali tako mi je bilo i prvi put pa je ipak bio plus….a sad pojma nemam sta bi mislila ni sta bi rekla.  Ugl. Digitalac će bit danas u neka doba… 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Razumijem taj osjećaj suzdržanosti kad ne smiješ sebi dozvolit osjećaj radosti dok ne bude zvanično, ali eto nekako mi se tvoje crtice čine kao da tamne fino i svaki put  jasnije se vide pa navijamo svi da bude sretni kraj :) Eto ja ću nastavit danas navraćat svako malo ovdje, da prva čestitam kad bude zvanično ☺ A cijelim srcem navijam da bude :* :*

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Malla Ja mislim da je kod tebe to to, samo danas trebas pozvrditi digitalcem 🙏🏻❤️
    A meni uvijek dode nekako na vrijeme, O imam ranije oko 11-12 dc a  lutealna faza mi je uvijek oko 15-16 dana.
    Evo i jutros bolucka, onaj nazalost dobro poznati osjecaj ali opet tako mi je bilo i kad sam bila trudna tako da nema nekih pravila ili je ili nije znati cu kroz par dana, jos je rano za test. 

    “Nebo strpljive voli.”

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Bas me muci ova bol trbuha i tjedan prije M. Nije svaki mjesec ali nije ugodno. Prosli ciklus me uopce nije prije boljelo, taj dan kad sam dobila je krenulo i to je to bilo.
    Krenula sam s vrkutom u nadi da ce mi rijesiti taj problem ali moram biti redovita u pijenju a ja brljavim

    “Nebo strpljive voli.”

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Sunčica5

    Bas me muci ova bol trbuha i tjedan prije M. Nije svaki mjesec ali nije ugodno. Prosli ciklus me uopce nije prije boljelo, taj dan kad sam dobila je krenulo i to je to bilo.
    Krenula sam s vrkutom u nadi da ce mi rijesiti taj problem ali moram biti redovita u pijenju a ja brljavim


    Suncice evo da se i ja malo oglasim…primjetila sam da je i meni lutealna faza duga…recimo ako sam u stimulaciji ovulacije i tempiram sve,svejedno dobijem tek 17 estog ili 16 estog dana od ovulacije…Ovaj ciklus recimo osjecam dosta rano jajnike a sada sam na 8.danu ciklusa pratim tempicu i osluskujem jer sam malo sad iskusnija po pitanju bolova u jajniku kako sam isla na folikulometrije.recimo pocne me tupo u trbuhu boliti poslije menge i to je znak da folikuli rastu…onda to sve stane pred ovulaciju vise nemam bolove.Eto svako zensko drugacije.
    👉sto se tice bolova prije menge-nazalost ta sam!
    Kod mene bolovi i mucnina krecu i po 10dana prije…msim da tu lijeka nema…moja maternica je prirodno zaokrenuta i vrsi pritisak na nerve koji izazivaju tu bol.naucila sam reagirati prije boli i pocnem koktel tableta piti …drugacije je patnja…imam nesvjestice.
    Zasada pijem od neki dan Naturalwealth ulje nocurka u nadi da cu se malo odmoriti od pms a znojenja nesanice i ostalog🤩

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    coco

    Mi smo na 14dc jutarnjeg obavili i navecer je bio pik prema trakicama, nekako nisam previse optimisticna jer nije bilo barem na 15 dc jos jednom, sta vi mislite? Ne znam zasto ali evo ja vec dugo nisam imala taj neki optimizam, jednostavno uvijek znam da nije to to.


    Nema veze ako niste i 15 D. Znas da spermici cekaju i do par dana. Glavno da ste pokrili prije. Ne bi bilo na odmet niti poslje ali mislim da nije presudno. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Ja sam imala isto jako izraznrn PMS. Bolovi doljr, glavobilja specificna dan prije M, leda bolna, grcevi, mucnine, bolne grudi…uzas..nekako se to sve izgubilo nekim putem.Ne znam zasto. Ali iskreno voljela sam to osjetiti jer sam znala da stize M a i znavi da je bilo sve u redu. Al jeziga. Zene…meni danas tem kad sam ustala 37.0 i idem mjeriti sat kasnije ono 36.4 🙄…ko tu koga jezi sad? U noci osjetila dolje neku tekucinu , pomislila da je M dosla, odem na wc kad ono bijelo vodeni iscjedak 🙉…bum se prikovala za zid uskoro cini mi se…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    I evo mjerila ju malo i opet je 37 🙈🙈🙈🙈🙉🙉🙉🙉

  • tinchy-_-

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Mallaaaaaaa čekaaaamoooooo

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    V obrojavanje 2019
    Anastazija136 ➕
    Lalla - 12.8.2019 - …☆
    Lady33  ➕
    Tinchy ➕
    Monalisa - 23.8.2019 - … dana☆
    Arwen87 - 26.8.2019 - 2 dana☆
    Martina1982 - 27.8.2019 - 3 dana☆
    EmilijaJ - 27.8.2019 - 3 dana ☆
    Lala1982 - 28.8.2019 - 4 dana☆
    Tera_ - 30.08.2019 - 6 dana ☆
    Malla - 30.08.2019 - 6 dana ☆( ima crticu na testicu al ceka potvrdu digitalca 😁)
    Suncica - 30.08.2019 - 6 dana☆
    Vuky - 30.8.2018 - 6 dana☆
    VI odbrojavanje
    Breskva - 2.9.2019 - 9 dana ♧
    Tockica - 9.9.2019 - 16 dana ♧
    Zvjezdica37 - 14.9.2019 - 21 dana ♧
    Justagirl2201 - 17.9.2019 - 24 dana♧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.