Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    @ana.b divne vijesti 🥰 Čestitam! Tako je lijepo vidjeti malo pozitive i krasnih vijesti 😘

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    ana.b. ČESTITAM! 🎉🧡 nek bude uredna i školska. Ja nikako da oden sa ove teme i Foruma općenito zbog vas ode. Tribala bi se malo iskljucit al imam osjecaj da cu puno propustit 😂

    Btw, nadan se da su Danchy i Silver dobro i da ce nan se uskoro javit sa sretnim vijestima. 🧡

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    ana.b.

    Mallla

    ana.b čestitam ❤️❤️ Baš to neće lad mi hoćemo. Pre dobro, još ovaj dio s ne ulovljenim pikom onda ostaneš zbunjen…. Tako je moj M pitao ps kada? Kao kada smo se seksali 😂😂😂 reko ok! No coment!

    Hahaha tak smo ja i mm komentirali pa kako to jedva da smo se par puta poseksali 🤣
    Ali neka bas mi je drago…malo uma straha ali to je normalno….I bas mi je drago da se s nekim mogu pratiti…pogotovo kad je to jedna od starih cura….ja sam bila skroz pin zaboravila od foruma koliko dugo nisam bila….I kad sam čula da si trudna citav dan sam neke šifre pokušavala samo da ti cestitam…I eto vidiš sljedeći dan i ja dočekam svoj plus 😅 sudbina ❤❤


    Cestitam i tebi. Nek bude dalje skolska i dosadna trudnoca 😎😉🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    27 su mogli oploditi. Od njih 23 se oplodilo i cekamo ponedjeljak da vidimo koliko ce doc do blastice 😎

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    🦋Anitram1982🦋

    27 su mogli oploditi. Od njih 23 se oplodilo i cekamo ponedjeljak da vidimo koliko ce doc do blastice 😎


    Odlične vijesti! držim 🤞🤞🤞🤞 za blastice

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    🦋Anitram1982🦋

    27 su mogli oploditi. Od njih 23 se oplodilo i cekamo ponedjeljak da vidimo koliko ce doc do blastice 😎


    Wow Martina! Držim fige💛

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Martina ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    🦋Anitram1982🦋

    27 su mogli oploditi. Od njih 23 se oplodilo i cekamo ponedjeljak da vidimo koliko ce doc do blastice 😎


    Odlicno, drzim fige da budu prekrasne blastice 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Martina kako si ti danas?
    23 ola laaa… Ajde bodrimo ih da bude pingvinića ❤️
    ana.b to ti je kad je zapisano kako će bit 😁 pratimo se… Još će nam i termin isti bit. Naravno strah je tu al ignoriram ga na stotu!
    Hvala vam cure na čestitkama! Trud se isplati, dokazano! Nema stajanja ni odustajanja, tu i tamo neki predah al uvijek hodati prema naprijed!
    Sara kako si ti? Nije lako otići od tu kad je dobra energija. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Mallla

    Martina kako si ti danas?
    23 ola laaa… Ajde bodrimo ih da bude pingvinića ❤️
    ana.b to ti je kad je zapisano kako će bit 😁 pratimo se… Još će nam i termin isti bit. Naravno strah je tu al ignoriram ga na stotu!
    Hvala vam cure na čestitkama! Trud se isplati, dokazano! Nema stajanja ni odustajanja, tu i tamo neki predah al uvijek hodati prema naprijed!
    Sara kako si ti? Nije lako otići od tu kad je dobra energija.


    Heej, ja sam super. Taman sa pregleda, sve je ok. 😊 
    Jesi se ti narucila za pregled?

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.