Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jednogdana

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Mattan

    Jednogdana

    Mattan

    https://ibb.co/JdgSp74 [ibb.co] nikad preko 1 nije bila vrijednost..

    @maryy29 meni Coca Cola pomogne… Ili razmutim sodu bikarbonu u čaši vode..

    Vidim u potpisu IUI?? Pretpostavljam da si koristila stopericu? Znaci LH trakica je jako pozitivna zbog toga jer je stoperica hCG, trakice nemaju smisla kada se koristi stoperica.

    Inace, bok cure, vec dugo citam, nikako da se prikljucim…

    Znam da je, radila sam je po uputi doktora.


    Nemas onda brige jel O bila ili jos ide jer LH trakica ti detektira hCG iz stoperice i nema veze sa tvojim LH.
    Cestitam svim plusicima, i sanjam da se dogodi i meni uskoro…imam cijelu grupu prijateljica kojima ne ide tj imam osjecaj da nikome ne ide  u zadnje vrijeme

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Maryy29

    Cure ja imam neke mucnine, mislim da ne moze bit od T jer je pre rano ( jos osam dana). Ne znam sta bih uzela jer vec dva dana me muci..


    Donat Mg!! Mene spašava mučnina

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Mattan

    Lucky🍀

    Mattan draga ovo je opasno, drzmo fige da spermic i jajce sad igraju kolo unutra i spajaju se 🤞🏻🤭😂

    Bosansko 😂😂😂😂


    Ako je bosansko primit će se 100%

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Jednogdana dobro nam došla i ugodno i kratko ti druženje želim u ovoj našoj grupici ja isto gledam oko sebe i u jednom trenu su sve ostajale trudne osim mene, i pomislim si pa bože kako baš ja među njima ne mogu tako brzo….e sad su već oko mene sve slučajevi umjetnih oplodnji a ja se nadam da ja neću bit u toj grupi 🤞🏻 a i ak obudem bože moj hvala bogu pa imamo mogućnosti pomoć si 

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na komentarima, puno ste mi pomogle 
    poslje sam valjda barem 3 puta bila na wcu i nije me ni peklo niti je izašlo opet nešto slično. 
    Nemam više nikakav iscjedak hahah 
    malo me boli trbuh i desni jajnik , vidjet cu ako mi bude opet nešto slično izašlo onda ću nazvat gin (radi danas popodne)
    Nadam se da je to pozitivan znak i da je samo došlo do O :) 
    Hvala svima 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Jednogdana

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Jednogdana dobro nam došla i ugodno i kratko ti druženje želim u ovoj našoj grupici ja isto gledam oko sebe i u jednom trenu su sve ostajale trudne osim mene, i pomislim si pa bože kako baš ja među njima ne mogu tako brzo….e sad su već oko mene sve slučajevi umjetnih oplodnji a ja se nadam da ja neću bit u toj grupi 🤞🏻 a i ak obudem bože moj hvala bogu pa imamo mogućnosti pomoć si


    Hvala ti!! Ja sam tek krenula, a sve me te price nekako plase. Naucila sam puno toga od svih njih i bas ne mogu vjerovati da je situacija obrnuta od onoga sto sam ocekivala. uvijek sam mislila da je prirodno najcesce a potpomognute se dogadjaju u manjim postotcima, ali realnost mi je pokazala da sam u krivu…ali dobro necemo sad o tome odma!! pozitiva je vazna!! 

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Jednogdana dobro dosla i sto prije otisla! Koliko ti i dragi pokusavate? 
    Lucky nadam se da nam nece trebati potpomognuta ali bas kako kazes hvala bogu da postoji i da imamo izbora.
    Nadam se da ce se dogoditi uskoro, kad vidim da je i Mallla dosta dugo tu i evo uspjela je. Tako ce doci i nas trenutak. 
    Ja bolje da sutim tek sam pocela pokusavati zapravo i imam jednu na zalost neuspjelu trudnocu, pa sam vec frustrirana nikako da dode O pa da se i ja veselim i odbrojavam. Ne mogu docekati sutra popodne da odem do gin i provjerim situaciju i nesto konkretno napravim i krenem u pravom smjeru.

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Evo ipak sam zvala ginekologicu da provjerim . Rekla je da je to sve normalno :) 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Jednogdana

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ancy_23

    Jednogdana dobro dosla i sto prije otisla! Koliko ti i dragi pokusavate?
    Lucky nadam se da nam nece trebati potpomognuta ali bas kako kazes hvala bogu da postoji i da imamo izbora.
    Nadam se da ce se dogoditi uskoro, kad vidim da je i Mallla dosta dugo tu i evo uspjela je. Tako ce doci i nas trenutak.
    Ja bolje da sutim tek sam pocela pokusavati zapravo i imam jednu na zalost neuspjelu trudnocu, pa sam vec frustrirana nikako da dode O pa da se i ja veselim i odbrojavam. Ne mogu docekati sutra popodne da odem do gin i provjerim situaciju i nesto konkretno napravim i krenem u pravom smjeru.


    Hey, ma friska sam, tek 2mj…drzim vam svima fige!! doci ce vrijeme svakoj!!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Evo da i ovdje napisem svoj sok. Dosla sam malo k sebi. Dakle dobili smo ni manje ni vise nego 40 jajnih stanica.  Dakle u hiperstiumlaciji sam. Moram uzimat ljekove narednih 7 dana i transfer ce biti sljedeci ciklus. Dakle k sebi nisam mogla doc. Sutra ce mi javiti koliko ih se oplodilo. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.