Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    @anitram e baš im evo i od mene 🖕 
    Toga je i mene strah, naravno ako sada ne uspije… U suprotnom ću i ja tako… 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Vecer curke!
    Bila na pregledu. Dobila sam duphaston i klomifen Lucky sestro evo i ja cu tvojim stopama😄

    Ako nista sad se osjecam punoo bolje i mirnije. Imam plan i idemo dalje. Jedva cekam da se pridruzim ljetnim bebama 😊 a prvo naravno da se dogodi ta zeljno iscekivana O pa da se napokon pridruzim odvrojavanjima. 

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Oho Ancy idemo mi klomifenke u napad i ima da bude dobitno 💪🏼 ja sam maloprije popila zadnji klomifen, trakice cu pocet od 10dc pa polako kako bude, ne stignem trenutno ni razmisljat o tome koliko sam u guzvi, sto je ustvari super 😁  mislila sam pocet hopsat cim M prode, ali tako me strefila od sinoc nekakva prehlada i grlobolja da cu pauzirat jos koji dan

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Oho Ancy idemo mi klomifenke u napad i ima da bude dobitno 💪🏼 ja sam maloprije popila zadnji klomifen, trakice cu pocet od 10dc pa polako kako bude, ne stignem trenutno ni razmisljat o tome koliko sam u guzvi, sto je ustvari super 😁 mislila sam pocet hopsat cim M prode, ali tako me strefila od sinoc nekakva prehlada i grlobolja da cu pauzirat jos koji dan


    Ja sad 10 dana duphastona 🙄 nadam se da ce mi proletiti, a onda klomifen pa napadam 😉 Uskoro smo na drugoj temi. Pauziraj koji dan skupi snage i onda akcija 😁
    Klomifenke 🤣

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ancy_23

    Lucky🍀

    Oho Ancy idemo mi klomifenke u napad i ima da bude dobitno 💪🏼 ja sam maloprije popila zadnji klomifen, trakice cu pocet od 10dc pa polako kako bude, ne stignem trenutno ni razmisljat o tome koliko sam u guzvi, sto je ustvari super 😁 mislila sam pocet hopsat cim M prode, ali tako me strefila od sinoc nekakva prehlada i grlobolja da cu pauzirat jos koji dan

    Ja sad 10 dana duphastona 🙄 nadam se da ce mi proletiti, a onda klomifen pa napadam 😉 Uskoro smo na drugoj temi. Pauziraj koji dan skupi snage i onda akcija 😁
    Klomifenke 🤣


    Uh cijelih 10? Ja sam imala srece, samo 7 dana sam morala(ko bi reko da ce nam 3 dana jednom u zivotu biti cijela vjecnost 😂😅) . Kako pijes, jednu ujutro jednu navecer ili? 
    I proci ce ti brzo jer taman dok tebi prode duphaston mozes pratit moje trakice i O 😂

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

     Lucky da pijem ujutro i navecer. Odmah sam ja krenula veceras. Cim prije to bolje. 😉
    Bas se sad veselim pratiti tvoje trakice i drzim fige da ti upali ovaj put, i da ja samo slijedim tvoj primjer 😉

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Da vas kratko pozdravim i čestitam na plusicima 🥰. Kod mene ništa novo. Dugi ciklusi nikako da se poprave na staro. Sutra pregled kod ginica,kontrola,prošlo 7 mjeseci od kiretaže. Prošli mjesec je bio težak pogotovo oko termina poroda,sad me već pomalo popušta i nadam se da ću uskoro biti spremna za novu trudnoću.
    Sara vidjela sam već da me spominjes ali nisam imala ništa pametno za pisati,ništa neznam konkretno,valjda će se i ciklusi malo stabilizirati. Stavi u potpis tjedne trudnoće da pratimo sa tobom 

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ancy_23

    Lucky da pijem ujutro i navecer. Odmah sam ja krenula veceras. Cim prije to bolje. 😉
    Bas se sad veselim pratiti tvoje trakice i drzim fige da ti upali ovaj put, i da ja samo slijedim tvoj primjer 😉


    Ah vidjet cu, jutros sam se probudila s temperaturom laganom, odem na wc vodeni iscjedak, sva sam se poremetila trenutno, jos dan dva se moram rehabilitirat pa krecem jer sam za nista trenutno 🙄

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Maryy29

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Jutro cure ja sam se jutros probudila s mucninom i gladnaaa, al ne zelim to pripisivat ikakvim simptomima da se ne razocaram.. A i ima jos 5 dana.. 🙈

    👱‍♀️29
    👨‍🦱30
    Planiramo drugo djete od 06/2020
    + 22.10. 2020.
    Termin 01.07. Girl 💓

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    ODBROJAVANJE 10/2020
    Tonka55 - 11.10.2020. - ❤️➕
    Mallla - 14.10.2020. - ❤️➕
    Maryy29 - 21.10.2020. - 6 dana ❤️
    Dreamer97 - 24.10.2020. - 9 dana❤️
    3sreca - 26.10.2020. - 11 dana❤️
    Mattan28 - 27.10.2020. - 12 dana❤️
    Sanjarka88 - 31. 10.2020. - 16 dana ❤️
    Kiky - 31.10.2020. - 16 dana ❤️
    ODBROJAVANJE 11/2020
    Anitram1982 - 1.11.2020. - 17 dana ❤️
    Malala - 2.11.2020.- 18 dana ❤️
    LHbaby - 4.11.2020.- 20 dana ❤️
    Lucky - 9.11.2020. - 25 dana ❤️
    Ana0310 - 11.11. 2020. - 27 dana ❤️
    Tina25 -  1 1.11. 2020. - 27 dana ❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.