Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    🦋Anitram1982🦋

    Evo da i ovdje napisem svoj sok. Dosla sam malo k sebi. Dakle dobili smo ni manje ni vise nego 40 jajnih stanica.Dakle u hiperstiumlaciji sam. Moram uzimat ljekove narednih 7 dana i transfer ce biti sljedeci ciklus. Dakle k sebi nisam mogla doc. Sutra ce mi javiti koliko ih se oplodilo.


    Wooow Martinaaaa!!!! 40 js???? 😲😲😲 Žao mi je što moraš čekat sljedeći ciklus! Javi svakako koliko je oplođenih 😊 
    Jel te bolilo kad ih je bilo 40 za aspiraciju? 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Martina 😲😲😲😲 ideeessss!  Bome si ti onda dobro izdrzala vadenje tih 40 kada 💪🏼 sretno svakako 🍀
    Ancy ma ja volim bit otvorenog uma, a ne da si zacrtam e sad ce to bit evo od klomifena dobitno pa na kraju kiflica i razocarenje. Rekla sam si lijepo ces sad vidit sta ce biti kroz iduca 2 ciklusa, e onda ako nista ni s klomifenima lagano je bozic pa ces se odmarati i ne zamarat s tim nego opustit, pa u novoj godini krenut na daljnje pretrage ako ce bit potrebno. I kako bude bit ce, al mrvica ce doc kad tad 🥰

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Pa bila sam pod anestezijom skroz uspavana tak da nis nisam osjetila. Poslje me malo bolilo. Dali mi kotktel i ok je. Trenutno nemam bolova nikakvih. Sam sam napuhana dosta. A dalje cemo viditi. Ma nisam razocarana za transfer tak je kak mora biti. Druge nema. 😉😎

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Martina bome svaka čast. Ako ti nije problem hoće li mi objasniti kako to funkcionira da sada imaš oplodnju, a idući ciklus transfer. Ne razumijem se u to. 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Mallla

    Simptominemam ih ili su neznatni. Imala sam puno više simptoma u ciklusima bez T. Al mogu sažeti u tamna LH trakica, skok bbt 12dpo, velike podatne a ipak mekane grudi koje su nekako ispupčene u špic ili točnije stožac! Nemam iscjedak, nemam bolove da ću dobit. Jučer mi je smetala puca od hlača, dižem se u noći piškit, sanjam ružno, smrdilo mi je jučer meso… Al to zna bit sve i bez T. Nisam stigla puno ni mislit jer mi je bio lud tjedan na poslu pa možda nisam detektirala simptome.
    Što se tiče odnosa imali smo 4 dana prije O, 2 dana proje O i na dan O…. Ako je O onda kada mislim da je bila. Nisam ništa posebno radila, čak sam mislila da nismo dovoljno pokrili. Računam kasna O, dug ciklus samo da je dočekat M da mogu na pretrage.
    Nisam nikakve dodatke uzimala namijenjene zatrudnjivanju ali već 3mj doručkujem chia sjemenke, bila sam prehlađena pa sam nekoliko dana pila aspirin i kako mi je u brisu bilo malo escherihije onda sam uzimala vitamin C da zakiselim organizam.
    To je to, nisam se ovaj mj nadala uopće i sad sam zbrkana!


    Pozdrav, Mallla!
    I ja sam pratila svoj LH trakicama. Isto sam posumnjala na T kad sam primjetila da crtica tamni nekoliko dana u drugom navratu. Iako je test na trudnoću pokazivao sjenu koju sam očito samo ja vidjela, piškila sam i sljedećih dana. Nisam odustajala. Vjerovala sam da je T u pitanju. Sad sam čekam potvrdu kroz tjedan dana. :)
    Hvala ti što si tako detaljno opisala svoje iskustvo.

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Kaća

    Martina bome svaka čast. Ako ti nije problem hoće li mi objasniti kako to funkcionira da sada imaš oplodnju, a idući ciklus transfer. Ne razumijem se u to.


    Moze kako ne. Evo primjer. Dakle ovaj ciklus su oplodili jajne stanice i koje ce pustiti 5 dana da se razvijaju i dodu do stanja blastociste. Tada ce ih zamrznuti i onda sljedeci ciklus ja cekam prirodno ovulaciju i nakon nje ce odmrznuti te blastice i uradit ce se transfer. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    🦋Anitram1982🦋

    Evo da i ovdje napisem svoj sok. Dosla sam malo k sebi. Dakle dobili smo ni manje ni vise nego 40 jajnih stanica.Dakle u hiperstiumlaciji sam. Moram uzimat ljekove narednih 7 dana i transfer ce biti sljedeci ciklus. Dakle k sebi nisam mogla doc. Sutra ce mi javiti koliko ih se oplodilo.


    astiiiii bomeeee koji broj, drzim fige da ih se hrpa oplodi..
    koju si terapiju imala? koje su vam dg.?
     a diii si jos pisala ne vidim na potp.3 slavlje .. 

    Mi smo danas na toj temi dobili jednu trudnicu s trojkama tako da slavimo svi tamo :P

    Ima li kod vas novih plusica?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    MALLLAAA pa čestitam!!!!! sad vidim

  • Avatar tina25

    tina25

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Ja dobila 😥 i to 4 dana prije…nikada mi se to nije dogodilo…vise sreće drugi puta 😥😥

    👧 - 25
    🧔🏻 - 32
    Nezaštićeni odnosi - 2018
    Papa - 8mj ✔
    Spolni i hormoni štitnjače - 12mj ✔✔
    [fertilityfriend.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    🦋Anitram1982🦋

    Evo da i ovdje napisem svoj sok. Dosla sam malo k sebi. Dakle dobili smo ni manje ni vise nego 40 jajnih stanica.Dakle u hiperstiumlaciji sam. Moram uzimat ljekove narednih 7 dana i transfer ce biti sljedeci ciklus. Dakle k sebi nisam mogla doc. Sutra ce mi javiti koliko ih se oplodilo.

    astiiiii bomeeee koji broj, drzim fige da ih se hrpa oplodi..
    koju si terapiju imala? koje su vam dg.?
    a diii si jos pisala ne vidim na potp.3 slavlje ..

    Mi smo danas na toj temi dobili jednu trudnicu s trojkama tako da slavimo svi tamo :P

    Ima li kod vas novih plusica?

    U FB MPO grupu sam pisala. Dijagnoza nam je navodno PCOS kod mene i OAT kod muza.Imali 3 trudnoce prirodne (koje nisu odrzane do kraja) Ja jos ima nasljednu trombofiliju i poremecaj u radu stitnjace. Eto. 😎

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.