Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Martina kako si ti danas?
    23 ola laaa… Ajde bodrimo ih da bude pingvinića ❤️
    ana.b to ti je kad je zapisano kako će bit 😁 pratimo se… Još će nam i termin isti bit. Naravno strah je tu al ignoriram ga na stotu!
    Hvala vam cure na čestitkama! Trud se isplati, dokazano! Nema stajanja ni odustajanja, tu i tamo neki predah al uvijek hodati prema naprijed!
    Sara kako si ti? Nije lako otići od tu kad je dobra energija.


    Ej dobro sam. Malo napuhana i pomalo bolno al da se izdrzat. Nema odustajanja nikad. To ja stalno govorim. Fuckas ovo opusti se…pusti…ma nek puste oni koje govore to. A ti si dokaz da se i uz trakice, pracenje temperature, ciklusa, testiranja i razmisljanja o T moze doc do trudnoce i da apsolutno nema utjecaja na zacece ako ces razmisljat o tome. Obicno se to desi kad se najmanje covjek nada ali nisi zato prestala razmisljat o tome. I hoppp eto desilo se. Zato svi ostali koji ovo citate a mislite da se trebamo opustiti i ostala s…..eto vam vam pozdrav 🖕

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mattan

    @anitram ideeeeš 💪💪💪💪 jesi sama skužila da si otišla u hiper ili su ti na pregledu rekli?


    Pa na punkciji su skuzili kad su ih krenuli vaditi. A i vide oblik jajnika i tekucinu. Al moze se to predvidit i prije kad ides na ultrazvuk. Iskreno..ja mislim da je moj doktor to znao da ce se desiti jer mi je on radio i punkciju. Dok prosli put nije. Jer mi je reko da zeli dobiti puno zrelih stanica. Iako to bas nije ok jer hiper moze lako postat poguban za zenu. 

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    🦋Anitram1982🦋

    Mallla

    Martina kako si ti danas?
    23 ola laaa… Ajde bodrimo ih da bude pingvinića ❤️
    ana.b to ti je kad je zapisano kako će bit 😁 pratimo se… Još će nam i termin isti bit. Naravno strah je tu al ignoriram ga na stotu!
    Hvala vam cure na čestitkama! Trud se isplati, dokazano! Nema stajanja ni odustajanja, tu i tamo neki predah al uvijek hodati prema naprijed!
    Sara kako si ti? Nije lako otići od tu kad je dobra energija.

    Ej dobro sam. Malo napuhana i pomalo bolno al da se izdrzat. Nema odustajanja nikad. To ja stalno govorim. Fuckas ovo opusti se…pusti…ma nek puste oni koje govore to. A ti si dokaz da se i uz trakice, pracenje temperature, ciklusa, testiranja i razmisljanja o T moze doc do trudnoce i da apsolutno nema utjecaja na zacece ako ces razmisljat o tome. Obicno se to desi kad se najmanje covjek nada ali nisi zato prestala razmisljat o tome. I hoppp eto desilo se. Zato svi ostali koji ovo citate a mislite da se trebamo opustiti i ostala s…..eto vam vam pozdrav 🖕


    Kraljice! Amen!

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar vjera

    vjera

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Pozdrav,dugo vas citam pa evo da pitam jedno pitanje..mjerim bazalnu tem.vec god dana,u 2 mjesec sam imala spontani, i do te trudnoće bazalna bi mi skocila  2 dana nakon pika,i bula bi oko 37,38, a do pika je 36,2,36,3..e sada nakon spontanog uhvatim pik ali bazalna skoci tek za 7 ili 8 dana..cak sam posumljala u nizak progesteron,pa sam ga išla izvaditi na 21.dan ciklusa i bio mi je 69.8..ciklusi su mi 28 ili 29 dana,ovulacija 13 ili 14 dan..imam 40 god,nemam djece još ..za koliko dana vi imate skok temperature od pika.. kada sam ostala trudna temperatura mi je bila 36,8 nije bila viša..eto malo sam se raspisala,al muci me to što skok nije za dva dana,nego bas prođe dugo

    ….pokusavamo od 08 2018
    Spontani u 9 tj.02 2020
    Uzimam gynositol,maca prah,cink

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Martina 😂😂😂😂👏🏻 Kraljicaaaaaaaaaa!!! 👏🏻👏🏻 Sretno ❤️

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar vjera

    vjera

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    vjera

    Pozdrav,dugo vas citam pa evo da pitam jedno pitanje..mjerim bazalnu tem.vec god dana,u 2 mjesec sam imala spontani, i do te trudnoće bazalna bi mi skocila 2 dana nakon pika,i bula bi oko 37,38, a do pika je 36,2,36,3..e sada nakon spontanog uhvatim pik ali bazalna skoci tek za 7 ili 8 dana..cak sam posumljala u nizak progesteron,pa sam ga išla izvaditi na 21.dan ciklusa i bio mi je 69.8..ciklusi su mi 28 ili 29 dana,ovulacija 13 ili 14 dan..imam 40 god,nemam djece još ..za koliko dana vi imate skok temperature od pika.. kada sam ostala trudna temperatura mi je bila 36,8 nije bila viša..eto malo sam se raspisala,al muci me to što skok nije za dva dana,nego bas prođe dugo


    Evo i trakice od ovoga mjeseca
    https://ibb.co/xf9zVFd [ibb.co] samo 13 je dan ciklusa pik krivo sam napisala

    ….pokusavamo od 08 2018
    Spontani u 9 tj.02 2020
    Uzimam gynositol,maca prah,cink

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Mallla bas mi je drago, ne možeš ni zamisliti koliko mi je drago sto se pratimo 😁😁 jesi već gledala kad ti pada termin? Meni pise 17.6. A 15.6 nam godisnjica braga 😍
    Martina nema odustajanja naravno, a malo čudo će doći svojim mamicama u stomacice, mora 😊😊 cekamo daljne razvoje događaja 🤞

    Tu i tamo cure na fb mi napisu sta se ovdje desava tako da ponešto i znam šta se desavlo kod vas 😁😁😁

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Mallla velike velike iskrene čestitke od srca!!! 
    Ja tu i tamo škicnem ovdje da vidim što se događa i navijam da kad otvorim temu da ću vidjeti neke cure koje su ovdje dugo ili trudne ili da ih neću više vidjeti na temi. 
    Martina, koji šok - 40! To je stvarno puno i nadam se da je među njima tvoj budući sin/kćer, ako ne i oboje.  Navijam na najjače!
    Čestitke i ostalim trudnicama, a ostalima želim jedan veliki plus što prije! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lalla

    Mallla velike velike iskrene čestitke od srca!!!
    Ja tu i tamo škicnem ovdje da vidim što se događa i navijam da kad otvorim temu da ću vidjeti neke cure koje su ovdje dugo ili trudne ili da ih neću više vidjeti na temi.
    Martina, koji šok - 40!To je stvarno puno i nadam se da je među njima tvoj budući sin/kćer, ako ne i oboje.Navijam na najjače!
    Čestitke i ostalim trudnicama, a ostalima želim jedan veliki plus što prije!


    Hej hvala. Skicnem i ja malo tam kod vas na temu cist da vidim kako ste. Eto i mi se nadamo pa cemo vidit sljedeci mjesec 😎

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hvala Lalla ❤️
    Sara nisam se još naručila. Sačekat ću tjedan dana kašnjenja i onda nazvati za termin. Još mi je bila kasna O pa nema potrebe žurit.
    ana.b ma naravno da sam gledala po zm 15.6 a po O 24.6 slično mi je bilo u prvoj T (zm 17.12 O 24.12 a rodila 22.12). Dođi na temu ljetne bebe 2021. Ako hoćeš da ne zatrpavamo LH temu trudnoćom… Sve cure tamo su trenutno s tek napravljenim testovima! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.