Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    3sreca

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Ponovo cu test veceras napraviti. Dakle ako bude pik, najvece sanse su u narednih 24h?
    Pa da hopsamo veceras i i sutra…

    Mozes i dan nakon o

    3 dana za redom🤗 Muz i ja bit cemo kao prije 10 godina 🙈 dnevno po 3x 🙄

    🤣
    Mi smo neki dan 2 puta, sok i nevjerica 🤣 i to nije ovulacija 🤣

    Auuuu pa to je za svaku pohvalu 👍👍👍
    Cestitam. Ja sam zaboravila kako je to vise puta na dan.
    Faza zeceva je kod nas past tense.


    Pa i kod nas je otkad se mali rodio 🤣
    Ovo je cudo koje se nece lako ponovit 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    I mi mo se rashopsali ovih dana, za vikend i po dva puta dnevno opušteno kako nam dođe, jer ovaj ciklus nismo uzeli kao dobitni s obzirom na sve to skupa, pa eto čisto iz užitka i puno mi je to bolje nego kad mi trakica diktira kad moram

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Lucky to je to! Jedini razlog zašto odbijam uzet trakice. Ionako smo stalno pod pritiskom zbog posla i odnosi su naše vrijeme opuštanja i odmaka od svijeta. Takva mi je glava da znam da bi sa trakicama uništila rijetku oazu koju imamo s obzirom na stil života 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Kaća

    Lucky to je to! Jedini razlog zašto odbijam uzet trakice. Ionako smo stalno pod pritiskom zbog posla i odnosi su naše vrijeme opuštanja i odmaka od svijeta. Takva mi je glava da znam da bi sa trakicama uništila rijetku oazu koju imamo s obzirom na stil života


    Nas dvoje smo ionako dosta aktivni po tom pitanju, pa i da ne radim trakice vjerujem da nebi fulala, makar trakice mi svejedno dobro dođu u kombinaciji s bazalnom da znam 100% jel O bila, ali da u pravu si, sve ti stvara pritisak i onda te još  i jedna trakica zajebava kad se moraš keksat

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Sara🌻

    https://ibb.co/ZfQR80d [ibb.co]
    Kaća, Lucky, eve ih. Na slicu ne izgleda mozda, zbog osvjetljenja, al ipak mi se cini da je od danas trakica tamnija. Ne znan koliko ove mogu vise bit tamne, necu si umarat mozak sa tim. Napravila san je samo da je se rijesim (ovu danas).

    Leoni, ipak volim za sebe mislit da sam toliko strpljiva da ne uzimam nekom misto na Hitnoj ako me stvarno ne boli. Uostalom, sigurnija sam kuci nego da se izlažem potencijaloj zarazi od covida u bolnici. 🤷🏻‍♀️

    PA zeno, ti si trudna!!! Cestitam! A sto se simptoma tice, sacekaj 7. sedmicu 😂 rano je jos svakako. 🥳🥳🥳🥳🥳

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Leoni

    Evo bila kod dr. Kaze za odnos lh i fsh nema neki znacaj za osobe koje nemaju pcos (ja nemam). Na desnom jajniku sam u petak imala folikul 16mm jos uvek je ista velicina. Nije se maklo. Na levom mi je dr izmerila 4mm najveci folikul, a sada smo vidili da je 20mm. Kako je moglo u petak da ga nema. Endometrijum je 6,7 mm


    Leoni, vjerujem da folikul na lijevon nisu ni vijdjeli u petak. Super ti je nalaz. Imas super folikul. Tebi bi po tome trebala O biti brzo. Endometrij ce se jos malo popraviti u narednih par dana. Sretno i na posao 🤞❤️

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Sara iznimko naša ❤️ ono kad sve nada padnu u vodu pa se onda obraduješ… Preee dobro. Teatovi su vrhh! Uživaj ženo!
    Ooo Sanjarka88 raskalašili se vi 😆 samo tako 😉
    Mi smo isto nešto navalili ovih dana koda će nam uteć akcija 😆 a kod mene neko čudno zbivanje… I dalje imam iscjedak krvavi a rastezljiv… Ni ovo do sad nisam vidila al neću mozgat… Idemo korak po korak!
    Leoni to od 16mm može bit i cista (a ne mora) a ovaj od 20mm je možda bio skriven… Ne vidi se uvijek na uzv sve super…. Bilo kako bilo O se bliži još koji dan i bit će, a temp će to potvrdit i onda u onaj teži dio ciklusa “odbrojavanje”. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mallla

    Sara iznimko naša ❤️ ono kad sve nada padnu u vodu pa se onda obraduješ… Preee dobro. Teatovi su vrhh! Uživaj ženo!
    Ooo Sanjarka88 raskalašili se vi 😆 samo tako 😉
    Mi smo isto nešto navalili ovih dana koda će nam uteć akcija 😆 a kod mene neko čudno zbivanje… I dalje imam iscjedak krvavi a rastezljiv… Ni ovo do sad nisam vidila al neću mozgat… Idemo korak po korak!
    Leoni to od 16mm može bit i cista (a ne mora) a ovaj od 20mm je možda bio skriven… Ne vidi se uvijek na uzv sve super…. Bilo kako bilo O se bliži još koji dan i bit će, a temp će to potvrdit i onda u onaj teži dio ciklusa “odbrojavanje”.


    A tebi je i menga bila neka cudna ovaj put? Jel bazalna na kraju pala?

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Leoni

    Nekako sam sva skepticna, jos taj folikul novi… Mislim da ovaj mesec nema nista i nrkako sam ravnodusna, ne mora ni biti…. Sta sad…


    Samo ti i dalje piski trakice i mjeri bazalnu 👌

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Sara bas me obradovao ovaj tvoj post, jako mi je drago nadam se da ce ti sve biti uredno i da ces 2021. držati svoju mrvicu u rukama 

    Kod mene nista novo , počela sam sa trakicama , nista jos ne pokazuju …kalendar pokazuje O za 5 dana ali ne slušam ga više jer me prošli mjesec basss fino zaje** . 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.