Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Mattan

    Kod mene o čitali nalaz Hsga iz 2 mjeseca i sad skuže da mi desni hajovod nije prohodan, pa da je netko to pogledao od tada već sam mogla i riješiti to..
    Ugl sad odjednom možda imam priraslice, možda ću laoaroskopski a možda mi ga odstrane, e kosa mi se na glavi diže od njihovog nagađanja a već sam godinu dana kod njih i nitko ništa ne poduzima


    Evo ovakve stvari mene izbace u orbitu. Pa kao da nisu mogli pogledat to detaljno da vide, a ne samo preleteit…. A čovječe 💆‍♀️
    Nego vidim da je temi inseminacija planirana za ovaj mj, što sad naravno otpada…. E stvarno nisu pri sebi.
    Al čuj glavu gore i nek sve zlo bude u tome. Samo nek odluče što će pa da se krene rješavat. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    malala

    Jutro.
    Sanjarka stavi me za nedobit 4.9. Tad se ženi mm brat. Bit će mi veselo ako dođe. U subotu šetali Zadrom i procurilo mi na hlače baš jako. Uletila u prvi dućan i kupila hlače. To mi se sve češće događa u zadnje vrijeme.
    Ja sam se sinoć isplakala. Uhvatilo me sve. 😥 Dođe mi da kažem nekom da me utješi, a opet ne želim da itko zna.


    Neka si se isplakala, izbaci iz sebe svu negativu ć, hoće to nekad oko menge sve na površinu. 
    Još jedan mjesec borbe iza al još jedan ispred. Za koji dan će se probuditi energija koja te gura naprijed! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    3sreca prati i dalje, moglo bi to brzo 🤞🤞
    Malla nek malecka brzo ozdravi 🤗 jesi pocela piskit? Koliko ti o šeta? Meni od 11 do 17dc


    Hvala na lipim željama, nadam se da će danas fibra u zaborav!
    Najranije šzo sam uhvatila O bila je 14dc a najkasnije 24dc. Ipak najčešće je 17 ili 18dc. Samo što nikad ne znam kad će. 
    Bila mi plaća pa u Mullera kupila trakice i naravno odma napravila koju 5 i 6 dc.  Smijem se sama sebi ali tu je druga crtica dosta postojana pa ne znam šta mislit. Mogla bi bit O ranije, a mogla bi crta tako stat do ključnih dana…. Nastavit ću piškat jer stić ćr mi lroz koji dan nove trakice 😉
    E da i danas sam 7dc a dok se brišem ili imam odnos imam i dalje crvene svježe krvi… Pa sad jel se nešto poremetilo u ciklusu ili šta već pojma nemam. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Malala neka si se isplakala,treba izbacit iz sebe,a  ne držat u sebi da nas to izjeda. Hvala bogu imamo svoju grupicu di se uvijek možemo izjadati
    Mattan pa da popizdiš!! Kakav propust, užas! Ne znam što da ti kažem osim da se hrabro držiš i strpljivo dalje, jer eto nema nam druge nego da se sve naoružamo strpljenjem u ovom našem procesu. Znam da je frustirajuće ali ne možemo ništa nažalost. Samo se nadam da ćeš to uspjeti sve riješiti u što kraćem vremenu
    Leoni ma nema nikakvih simptoma za apsolutno ništa, primjetila sam jedino da su mi cice nešto veće već dobrih 10 dana, a ne znam zbog čega, trakice su mi uglavnom stalno iste, prije par dana su me žigali jajnici, jedan dan je bio vodeni iscjedak, ali po temperaturi se vidi da se ništa ne događa. Jedino vidim da sam straašno razdražljiva i sve me brzo naživcira ili rastuži ili rasplače i tako, kao nekakav pms lud. Ne znam, malo mi dođe da zovem gina, malo nemam volje i želim pustiti to sad sve pa vidjet što će bit dok ne dođem s godišnjeg…nemam pojma eto….

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim. Danas 12 DPO, nema nikakvih trudnickih simptoma, M sigurno dolazi. Grudi me standardno bole od O, dan dva unazad je bol manjeg intenziteta, sto je znak da dolazi M. Takodjer temp je u subotu bila 37,2 sto me jako radovalo, kad jucer 36,6, pa danas 36,4. Tako da… idemo dalje

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Nadi_

    Evo da se i ja javim. Danas 12 DPO, nema nikakvih trudnickih simptoma, M sigurno dolazi. Grudi me standardno bole od O, dan dva unazad je bol manjeg intenziteta, sto je znak da dolazi M. Takodjer temp je u subotu bila 37,2 sto me jako radovalo, kad jucer 36,6, pa danas 36,4. Tako da… idemo dalje


    Zao mi je 😔 Novi ciklus nova nada 🤗🤗🤗🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Ej žene, samo da vam javim. Neću se puno veselit unaprijed i nadam se da opet sama sebi neću uskočit u usta, ali nakon onog nekog mog “krvarenja” koji se sad moze okarakterizirati više kao spotting, nije bilo niceg vise. Uložak nimalo oneciscen nije bio, ujutro pri brisanju smećkasto, a nakon toga više ništa, evo već 5. dan. 
    Vecer kad sam vidjela to bio je 13 DPO. Ja sam sad sva na iglama, napravila sam jos testica, oni su tamnili. Danas je 18 DPO, ginekologice iz moje prakse su na GO. Iskreno, ne da mi se zvat zamjene, ionako mislim da je prerano za išta da se vidi. Naručim se sljedeći tjedan negdi u Splitu i obavim pregled. Nemam nikakve simptome osim ogromne želje za hospanjem, al to prepisujem tome sto se nismo od tog spottinga priblizili jedno drugom, grudi me bole, al malo, više navečer nego tokom dana. Užasno san uspaničena, nisam imala simptoma ni prošlu T pa znamo kako je završila. Al to je život. 🤞🏻

    Mattan28, ne mogu virovat s kojim manjom stručnosti si suočena. Nadam se da će sve bit ok.
    Lucky moja, de promini to ime,.možda onda budes imala sriće😂🤗
    Malala, držim fige za 04.09.
    Sanjarka, dobar ti je graf 😉
    Leoni, stalno nešto. Opusti se. Napiši sva pitanja i pitaj svog doktora. Mislim da od “rekla-kazala” i osobnih iskustava vezano za hormone, ovdje na forumu možeš samo više upitnika dobit, nego odgovora. Nijedan organizam nije isti.
    Sretno.
    Svima kojima je došla, držim fige da sljedeća M ne dođe. 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Sara baš sam uzbuđena zbog tebe. Držim ti fige. Jasno mi je da si oprezna i na iglama, ali nadam se da ćeš jako brzo moć na pregled da ti otkloni sumnje pa da se možeš opustiti i uživati u trudnoći. I daj baci slike ti lijepih testića što tamne. Tu smo sve uz tebe. Najčudnija grupa na svijetu, najsretnije smo kad nas neka napusti 🥰🥰❤️

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sara joj kako se veselim, nadam se da ce sve bit super, daj nam poslikaj te testice, lijepo ih je vidit 😁 drzim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻 da sve bude dobro😘
    Ah opcenito se  ne mogu pozalit, oduvijek imam vise srece nego pameti, al negdje zato sad moram platit pa eto mi ga 😅😂 bit ce to, moram jos malo izmozgat jel bi zvala gina ili ne 😂

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/ZfQR80d [ibb.co]
    Kaća, Lucky, eve ih. Na slicu ne izgleda mozda, zbog osvjetljenja, al ipak mi se cini da je od danas trakica tamnija. Ne znan koliko ove mogu vise bit tamne, necu si umarat mozak sa tim. Napravila san je samo da je se rijesim (ovu danas). 

    Leoni, ipak volim za sebe mislit da sam toliko strpljiva da ne uzimam nekom misto na Hitnoj ako me stvarno ne boli. Uostalom, sigurnija sam kuci nego da se izlažem potencijaloj zarazi od covida u bolnici. 🤷🏻‍♀️ 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.