Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Sara to su jako lijepe vijesti, obećavajuće…. Nadam se dabje T tu i da će sve biti u redu….. Jakooo navijam za to 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Sara tamnije i ne mogu biti. Ti si ženo trudna bez ikakvog razmišljanja. Mislim da će te najbolje smiriti da izvadiš betu dva puta, ali po boji na testovima to se lijepo dupla. Znam osjećaj razočarenja kada prokrvariš ali ti nisi krvarila i sama kažeš. Ako možeš otiđi s mužem negdje odmori mozak i pusti bebača da se lijepo razbija. Pije folnu, pazi na vas dvoje sada i prebaci se na proljetne bebe. ❤️❤️❤️Želim ti školsku i dosadnu trudnoću!! 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Sara, to je to! Samo opusteno. Cim ti je digitalni test pokazao 2-3 tjedna znaci da beta raste. Smireno! Mislim na tebe i zelim ti sve najbolje! ❤️

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sara obradovala si me nemas pojma kako ❤️❤️❤️
    Jel imas di betu vadit? To bi ti mozda bilo dovoljno 🤗
    Mogu te vratit na listu i stavit plusic kraj imena? 🥰

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sara ma nema tu više dvojbe, to je to, čestitam ti, i žlim ti urednu trudnoću i naajjjodsadniju ikad hihi bit će to sve u redu

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Hvala vam ženice, baš ste 💓! Sve odreda. Neću na Proljetne, najvjerojatnije neću uopće, a budem li se slučajno javila da vidim kako su Bajo, Fancy, Bruna i ostale koje dodu uskoro, bit ce to tek nakon 12 TT ( ako doguramo). 
    Svakako vas pratim ovdje.  

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Sara obradovala si me nemas pojma kako ❤️❤️❤️
    Jel imas di betu vadit? To bi ti mozda bilo dovoljno 🤗
    Mogu te vratit na listu i stavit plusic kraj imena? 🥰


    Ma nemoj me na listu vracat, ko troll san neki. Nek ostane ovako 😉
    A ovdje se za betu moras narucit u svog lijecnika. A kako je gin iz moje ordinacije na GO, onda triban zvat zamjene i pitat jel mogu tu. A ovdje u DE je sve striktno po termininima, ne virujem da bi ga dobila prije sride il cetvrtka, a u nedilju idemo u Hrv. Tako da drugu ne bi ni stigla napravit. Pa sto mi to znaci. 🤷🏻‍♀️ 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Sara, javi se povremeno. Nisam ni ja na proljetnima. Pratim ih, al nisam aktivna. Idem polako. Prosli puta sam prije izasla iz jesenskih nego posteno usla. Tako da, kao i ti. Idem dan po dan. 

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sara🌻

    Sanjarka88 🦋

    Sara obradovala si me nemas pojma kako ❤️❤️❤️
    Jel imas di betu vadit? To bi ti mozda bilo dovoljno 🤗
    Mogu te vratit na listu i stavit plusic kraj imena? 🥰

    Ma nemoj me na listu vracat, ko troll san neki. Nek ostane ovako 😉
    A ovdje se za betu moras narucit u svog lijecnika. A kako je gin iz moje ordinacije na GO, onda triban zvat zamjene i pitat jel mogu tu. A ovdje u DE je sve striktno po termininima, ne virujem da bi ga dobila prije sride il cetvrtka, a u nedilju idemo u Hrv. Tako da drugu ne bi ni stigla napravit. Pa sto mi to znaci. 🤷🏻‍♀️


    Onda  u hr u privatnika i to je to 
    Ako ces u Split, preporucam dr. Mimicu
    I budi tu s nama, prati nas i  bodri 🥰

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Sara  vjerujem da se ne možeš opustiti ali pokušaj zaokupiti misli sa nečim,u Hr obavi prvi pregled pa polako dalje. Držim 🤞da sve bude uredu 

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.