Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Cure pratim vas.. 
    Ja dobila nakon 5 dana od Utrića, trajalo dan i pol. Doslovno, prvi dan poplava i evo sad jedva kap… 
    I to od kako sam popravila ciklus sa duphastonom ciklus traje 3-4 dana a prije i po 7.
    Nisam pametna više 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Negro22

    Sanjarka88 🦋

    Jutro cure 🍵 uzivate u vikendu?

    Negro nije stigla? 🤞🤞🤞
    Krista87 ima li kod tebe kakvih simotoma? 🤞
    U mene osim osjecaja da nista ovaj mjesec i bazalna mi ne ukazuje na nista pozitivno..mislim da je vec trebala temp jos rasti, poznavajući moju bazalnu u trudnoci 🤷‍♀️

    Još ne,odlucila je ovaj mjesec malo zafrkavat,jucer sam imala grceve,jutros lijevi jajnik malo bocka..vidjet cemo,nekako sam nadu za ovaj mjesec izgubila,ako ne dode do prekosutra ponovit cu test..
    Ako mi je ovulacija slucajno bila kasnije ovaj mjesec sumnjam da ce biti ista jer nismo uspjeli pokriti od 24 do 28 😞


    Drzim fige da testic bude pozitivan i da m ne dode 9mj 😊 🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Negro22

    Sanjarka88 🦋

    Jutro cure 🍵 uzivate u vikendu?

    Negro nije stigla? 🤞🤞🤞
    Krista87 ima li kod tebe kakvih simotoma? 🤞
    U mene osim osjecaja da nista ovaj mjesec i bazalna mi ne ukazuje na nista pozitivno..mislim da je vec trebala temp jos rasti, poznavajući moju bazalnu u trudnoci 🤷‍♀️

    Sanjarka88 🦋

    Jutro cure 🍵 uzivate u vikendu?

    Negro nije stigla? 🤞🤞🤞
    Krista87 ima li kod tebe kakvih simotoma? 🤞
    U mene osim osjecaja da nista ovaj mjesec i bazalna mi ne ukazuje na nista pozitivno..mislim da je vec trebala temp jos rasti, poznavajući moju bazalnu u trudnoci 🤷‍♀️

    Mozda se i bazalna popravi,nikad ne znas,ako se ti osjecas pozitivno to je super


    Ma bude kako bude 
    Nisam pozitivna al nema presinga prvi mjesec nam tek 😊

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Uh zenice, meni je vikend sav u strci i guzvi, tek sad sam stigla sve procitat. 
    Cekalice za O sretno sa oplodivanjem 🤭 cekalice za M nadam se da ju necete docekat 🤞🏻
    Meni je bas zbrka zadnja 2 dana, nisam stigla razmisljat o apsolutno nicem, ni O, ni M, ni trakice 🙈 nista, cekam da prode jos koji satic pa da popiskim jednu lh cisto da vidim hoce li bar mrvu se crtica pomaknut s mjesta 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Leoni

    Lucky🍀

    Uh zenice, meni je vikend sav u strci i guzvi, tek sad sam stigla sve procitat.
    Cekalice za O sretno sa oplodivanjem 🤭 cekalice za M nadam se da ju necete docekat 🤞🏻
    Meni je bas zbrka zadnja 2 dana, nisam stigla razmisljat o apsolutno nicem, ni O, ni M, ni trakice 🙈 nista, cekam da prode jos koji satic pa da popiskim jednu lh cisto da vidim hoce li bar mrvu se crtica pomaknut s mjesta 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Bolje je kada nemas vremena da mislis na nista 😊😊


    U potpunosti se slazem! Ne da nisam stigla razmisljat o trakicama, nego kompletno o trudnoci nisam mislila…
    Trakice https://ibb.co/2YsxXtq [ibb.co] 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ 

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Prijavljujem za ne dobiti 2.9.
    Ja sam se bas vratila malo prije s mora, baterije napunjene 😊 ovaj mjesec cemo opusteno pa sta bude biti ce. 

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Leoni

    Lucky🍀

    Leoni

    Lucky🍀

    Uh zenice, meni je vikend sav u strci i guzvi, tek sad sam stigla sve procitat.
    Cekalice za O sretno sa oplodivanjem 🤭 cekalice za M nadam se da ju necete docekat 🤞🏻
    Meni je bas zbrka zadnja 2 dana, nisam stigla razmisljat o apsolutno nicem, ni O, ni M, ni trakice 🙈 nista, cekam da prode jos koji satic pa da popiskim jednu lh cisto da vidim hoce li bar mrvu se crtica pomaknut s mjesta 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Bolje je kada nemas vremena da mislis na nista 😊😊

    U potpunosti se slazem! Ne da nisam stigla razmisljat o trakicama, nego kompletno o trudnoci nisam mislila…
    Trakicehttps://ibb.co/2YsxXtq [ibb.co] 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

    Kod mene nema ni naglasaja 🙈 ali smatram ako dodje do O da je rano za trakicu (9dc)


    Pa ne bi ja rekla da ti nema naglašaja, mogla bi tebi O kroz koji dan…. 
    Ja sam ovaj ciklus nešto nestrpljiva imam ludi filing da bi O mogla bit ranije ili sam se samo poželila piškanja 😂
    Donjela sam odluku da ću mirno čekati pregled u 9mj i krenuti s pretragama. Ovih dana sam puno razmišljala, izmeđuostalog o opciji privatne obrade ili preko zdravstvenog pa sam počela paničarit pa trčat pred rudo. Ugl. Odlučila sam laganim koracima prema naprijed bez frke i panike. Imam pored sebe malecku koja je ovaj vikend pod fibrom i imam brinit o njoj i uživat u njoj… A polako se bavit zatrudnjivanjem bez dodavanja stresa više nego sam po sebi je. 
    Držim nam svima fige za skore plusiće! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ja sam prvo mislila zvat gina jer evo vidite i same na kojem sam dc 🤦🏼‍♀️ pa si sad vec mislim da pustim sad sve u tri vesele i uopce ne razmisljam o nicem dok se ne vratim s go u 9.mj i onda dalje jer mi se ne nateze sad s doktorima uopce

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ne znam… 
    https://ibb.co/rQBbySJ [ibb.co]
    Sta vi mislite? Vodi li ovo ka necem… 
    Prvi put pratim sa trakicama pa imam 1000 pitanja i nedoumica. Pratim od 11DC jer mi je ciklus na 31 dan. Od 14DC pratim po dva puta.

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Leoni

    Mallla

    Pa ne bi ja rekla da ti nema naglašaja, mogla bi tebi O kroz koji dan….
    Ja sam ovaj ciklus nešto nestrpljiva imam ludi filing da bi O mogla bit ranije ili sam se samo poželila piškanja 😂
    Donjela sam odluku da ću mirno čekati pregled u 9mj i krenuti s pretragama. Ovih dana sam puno razmišljala, izmeđuostalog o opciji privatne obrade ili preko zdravstvenog pa sam počela paničarit pa trčat pred rudo. Ugl. Odlučila sam laganim koracima prema naprijed bez frke i panike. Imam pored sebe malecku koja je ovaj vikend pod fibrom i imam brinit o njoj i uživat u njoj… A polako se bavit zatrudnjivanjem bez dodavanja stresa više nego sam po sebi je.
    Držim nam svima fige za skore plusiće!

    Mene je taj moj lh i fsh bacio od zid… Cak se pitam da li ce biti O… U petak je bio folikul 16mm…

    Lucky jesi imala ranije takvih ili slicnih problema?
    Evo ja sam sada gledala moj kamendar u starom telefonu jos iz 2017. Ciklusi su mi isli od 27dc do 33dc onda sam pocela sa kontracepcijom i sad idu od 24 do 28 dana.


    Nikad ciklusi nisu bili bas ovakvi, oduvijek su duzi i neredoviti, pa sam bila na pilulama, pa prestala, pa opet nastao kaos, pa su me vratili neko vrijeme na pilule i evo sad je opet kaos, ne znas vise mi sam 🙄

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.