Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Fancy

    silver

    Fancy, bila je jedna cura na Made for Mums forumu koja je isto tako kao ti, svaki mjesec trduna, ali imala je problema sa održavanjem, ne moraš se puno brinuti oko toga jer jasno je da nije svaka jajna stanica sposobna rezultirati zdravom trudnoćom, zapravo mali broj u biti jeste. Ti si “superplodna”, tako se to i stručno zove, sjećam se da je ona rekla što su njoj doktori rekli. Mogućnost trudnoće je ispod 20% kod normalnih žena, kod tebe je iznad 70% i zove se superplodnost. Kada bude jajna stanica koja je potpuno zdrava (to je možda sada) nećeš imati probleme nastaviti trudnoću. Inače nevaljale jajne stanice kod normalnih žena ne rezultiraju trudnoćom, ali kod tebe ide sve hahaha!! Tako da, bez brige, sve je to ok i ja vjerujem da je ovaj put ta prava!!! Javljaj nam se, kako se osjećaš, simptome, sve!!

    A jel onda normalno da toliko jajnih stanica ne valja 🧐🤔
    Evo konacno sam otkrila svoj zivotni talenat koji cijeli zivot trazim - ostati trudna UVIJEK 😂 wohhooo


    hahahahaha!! Je, to je sasvim normalno! Tijelo prirodno uvijek želi ono najbolje i eliminira stanice lošije kvalitete. Ako jajna stanica nije zdrava ili spermij nije zdrav, oplodnja se neće dogoditi, kod tebe se događa bez obzira na sve očito. (Naravno jedan od mnogih razloga). Zato sve 5, bit će to kod tebe sve u redu! Kako si danas? Rano se budiš!! Spavaj sad dok možeš, uskoro nećeš 

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    silver

    Fancy

    silver

    Fancy, bila je jedna cura na Made for Mums forumu koja je isto tako kao ti, svaki mjesec trduna, ali imala je problema sa održavanjem, ne moraš se puno brinuti oko toga jer jasno je da nije svaka jajna stanica sposobna rezultirati zdravom trudnoćom, zapravo mali broj u biti jeste. Ti si “superplodna”, tako se to i stručno zove, sjećam se da je ona rekla što su njoj doktori rekli. Mogućnost trudnoće je ispod 20% kod normalnih žena, kod tebe je iznad 70% i zove se superplodnost. Kada bude jajna stanica koja je potpuno zdrava (to je možda sada) nećeš imati probleme nastaviti trudnoću. Inače nevaljale jajne stanice kod normalnih žena ne rezultiraju trudnoćom, ali kod tebe ide sve hahaha!! Tako da, bez brige, sve je to ok i ja vjerujem da je ovaj put ta prava!!! Javljaj nam se, kako se osjećaš, simptome, sve!!

    A jel onda normalno da toliko jajnih stanica ne valja 🧐🤔
    Evo konacno sam otkrila svoj zivotni talenat koji cijeli zivot trazim - ostati trudna UVIJEK 😂 wohhooo

    hahahahaha!! Je, to je sasvim normalno! Tijelo prirodno uvijek želi ono najbolje i eliminira stanice lošije kvalitete. Ako jajna stanica nije zdrava ili spermij nije zdrav, oplodnja se neće dogoditi, kod tebe se događa bez obzira na sve očito. (Naravno jedan od mnogih razloga). Zato sve 5, bit će to kod tebe sve u redu! Kako si danas? Rano se budiš!! Spavaj sad dok možeš, uskoro nećeš


    Hahahah e gledaj kad sam se probudila, mogla sam ja i u 3 ustati, od tad se pocnem buditi 😂 samo sta raditi do zore onda 😂
    A ok, zelim vjerovati u tvoju teoriju. Uljepsala si mi dan i hvala ti za to 🥰

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Fancy

    silver

    Fancy

    silver

    Fancy, bila je jedna cura na Made for Mums forumu koja je isto tako kao ti, svaki mjesec trduna, ali imala je problema sa održavanjem, ne moraš se puno brinuti oko toga jer jasno je da nije svaka jajna stanica sposobna rezultirati zdravom trudnoćom, zapravo mali broj u biti jeste. Ti si “superplodna”, tako se to i stručno zove, sjećam se da je ona rekla što su njoj doktori rekli. Mogućnost trudnoće je ispod 20% kod normalnih žena, kod tebe je iznad 70% i zove se superplodnost. Kada bude jajna stanica koja je potpuno zdrava (to je možda sada) nećeš imati probleme nastaviti trudnoću. Inače nevaljale jajne stanice kod normalnih žena ne rezultiraju trudnoćom, ali kod tebe ide sve hahaha!! Tako da, bez brige, sve je to ok i ja vjerujem da je ovaj put ta prava!!! Javljaj nam se, kako se osjećaš, simptome, sve!!

    A jel onda normalno da toliko jajnih stanica ne valja 🧐🤔
    Evo konacno sam otkrila svoj zivotni talenat koji cijeli zivot trazim - ostati trudna UVIJEK 😂 wohhooo

    hahahahaha!! Je, to je sasvim normalno! Tijelo prirodno uvijek želi ono najbolje i eliminira stanice lošije kvalitete. Ako jajna stanica nije zdrava ili spermij nije zdrav, oplodnja se neće dogoditi, kod tebe se događa bez obzira na sve očito. (Naravno jedan od mnogih razloga). Zato sve 5, bit će to kod tebe sve u redu! Kako si danas? Rano se budiš!! Spavaj sad dok možeš, uskoro nećeš

    Hahahah e gledaj kad sam se probudila, mogla sam ja i u 3 ustati, od tad se pocnem buditi 😂 samo sta raditi do zore onda 😂
    A ok, zelim vjerovati u tvoju teoriju. Uljepsala si mi dan i hvala ti za to 🥰


    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    ODBROJAVANJE 6/2020
    KDS - 10.6.2020 -♥️➕
    Pixie14 - 10.6.2020 - ???♥️
    Fancy - 30.6.2020 - danas ♥️ ➕
    ODBROJAVANJE 7/2020
    Jelenajelena - 2.7.2020 - 2 dana♥️
    Anitram - 3.7.2020 - 3 dana♥️
    Mallla - 3.7.2020. - 3 dana♥️
    Mmarie - 6.7.2020. -6 dana♥️
    Siskizg - 8.7.2020 - 8 dana♥️
    Sara🌻(Mrljica) - 9.7.2020. -9 dana♥️
    Bajo - 9.7.2020 - 9 dana♥️
    Miakamo - 9.7.2020 - 9 dana♥️
    Ivkica -9.7.2020 - 9 dana♥️
    Silver - 10.7.2020 - 10 dana♥️
    TiKi92 - 11.7.2020 - 11 dana♥️
    chiAn6 - 13.7.2020 - 13 dana♥️
    Maki994 - 14.7.2020 - 14 dana♥️
    Simba -28.7.2020 - 28 dana♥️
    BruNa - ??? ♥️
    Lucki - ??? ♥️
    Sanjich - .???♥️

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Fancy

    silver

    Fancy, bila je jedna cura na Made for Mums forumu koja je isto tako kao ti, svaki mjesec trduna, ali imala je problema sa održavanjem, ne moraš se puno brinuti oko toga jer jasno je da nije svaka jajna stanica sposobna rezultirati zdravom trudnoćom, zapravo mali broj u biti jeste. Ti si “superplodna”, tako se to i stručno zove, sjećam se da je ona rekla što su njoj doktori rekli. Mogućnost trudnoće je ispod 20% kod normalnih žena, kod tebe je iznad 70% i zove se superplodnost. Kada bude jajna stanica koja je potpuno zdrava (to je možda sada) nećeš imati probleme nastaviti trudnoću. Inače nevaljale jajne stanice kod normalnih žena ne rezultiraju trudnoćom, ali kod tebe ide sve hahaha!! Tako da, bez brige, sve je to ok i ja vjerujem da je ovaj put ta prava!!! Javljaj nam se, kako se osjećaš, simptome, sve!!

    A jel onda normalno da toliko jajnih stanica ne valja 🧐🤔
    Evo konacno sam otkrila svoj zivotni talenat koji cijeli zivot trazim - ostati trudna UVIJEK 😂 wohhooo


    Ovaj put je zdrava jajna a i spermij😘🤞🙏

  • KriSta87

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Evo danas 11 dpo. Nisam si dala mira i isla sam se popiskiti na trakicu iz mullera. Bijelo ko snijeg. Nema ni sijene nikakve. Kupim drugi pa cu cekati do iza menge. https://ibb.co/PY7Lhtd [ibb.co]

    Pokusavamo od 09/2019
    Missed ab 11tj 02/2020
    Humana Sv. Duh dr. Turudić od 04.01.2021.
    1. IUI 31.03.2021. bezuspješan
    2. IUI 05/2021 bezuspješan
    1. IVF 03/2022 ucinjen transfer 1js, beta 0
    2. IVF 06/2022 FET 1js, beta 0
    3. IVF 11/2022 ucinjen transfer 2js, beta na 12. dan 36, zatim biokemijska
    4. IVF FET 2js 14.02.2023.

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Ako je moguce svu srecu Martina danas tebi💙💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Pa da ovo 💙srce postane♥️

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Cure jel tko koristi ove muller testove za o?
    https://ibb.co/n3knvfx [ibb.co]

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Koliko koštaju? Mogla bi ja pratiti ovaj mjesec 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.