Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Nadi_

    bubica15

    Jutro zenice,citam redovno sve ali nemam sta da napisem pametno. Cestitam na ovim ➕,a posto je ovaj mjesec na izmaku,da ih sledeci bude puno viseMeni danas 5dpo,standardno od O mi se pojavili jako bolni cvorici ispod pazuha ali to je klasika. Jedino sto me uvijek odmah od O pocnu cice boliti i budu otecene,a sad apsolutno nista,ne osjecam ih. Pa da li to moze sta znaciti ili ne,ostaje da cekam i vidim.

    Imam upravo suprotnu dilemu. Mene isto bole od O, evo i sad su pocele da me bole i razmisljam da bi to mogao bii znak da je sve ostalo isto kao i u ranijim ciklusima, tj. da do oplodnje nije doslo. Sto bi onda, po toj logici, znacilo da se kod tebe nesto desava.


    Viruj mi da logika kad mi pocnemo zestoko pratit  sto nam se
    dogada nakon O nema pretjeranog znacaja. Imala sam ja grudi bolne odma od O, nisan trudna bila, imala sam i bolne grudi samo dva dana prije ocekivane M, nisam bila trudna, nisan uopce imala.bolne grudi, opet nisan bila trudna. Hormoni su to i nisu svaki ciklus isti.
    Ako se vodite malo činjenicom da se implatacija događa tek od 6. DPO do 12. DPO, onda sve to prije tih dana sto “osjecate”
     bas previse. 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Sara🌻 (Mrljica)

    Nadi_

    bubica15

    Jutro zenice,citam redovno sve ali nemam sta da napisem pametno. Cestitam na ovim ➕,a posto je ovaj mjesec na izmaku,da ih sledeci bude puno viseMeni danas 5dpo,standardno od O mi se pojavili jako bolni cvorici ispod pazuha ali to je klasika. Jedino sto me uvijek odmah od O pocnu cice boliti i budu otecene,a sad apsolutno nista,ne osjecam ih. Pa da li to moze sta znaciti ili ne,ostaje da cekam i vidim.

    Imam upravo suprotnu dilemu. Mene isto bole od O, evo i sad su pocele da me bole i razmisljam da bi to mogao bii znak da je sve ostalo isto kao i u ranijim ciklusima, tj. da do oplodnje nije doslo. Sto bi onda, po toj logici, znacilo da se kod tebe nesto desava.

    Viruj mi da logika kad mi pocnemo zestoko pratit sto nam se
    dogada nakon O nema pretjeranog znacaja. Imala sam ja grudi bolne odma od O, nisan trudna bila, imala sam i bolne grudi samo dva dana prije ocekivane M, nisam bila trudna, nisan uopce imala.bolne grudi, opet nisan bila trudna. Hormoni su to i nisu svaki ciklus isti.
    Ako se vodite malo činjenicom da se implatacija događa tek od 6. DPO do 12. DPO, onda sve to prije tih dana sto “osjecate” NE ZNACI bas
    previse.


    ispravak ovog gori🤦🏻‍♀️

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Drugi put ispravak:
    Ako se vodite malo činjenicom da se implatacija događa tek od 6. DPO do 12. DPO, onda sve to prije tih dana sto “osjecate”
    ne znači bas previse.

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Deleted user

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Sara🌻 (Mrljica)

    Drugi put ispravak:
    Ako se vodite malo činjenicom da se implatacija događa tek od 6. DPO do 12. DPO, onda sve to prije tih dana sto “osjecate”
    ne značibas previse.


    Naravno,svasta umislis sebi od silne zelje.

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Sara🌻 (Mrljica)

    Drugi put ispravak:
    Ako se vodite malo činjenicom da se implatacija događa tek od 6. DPO do 12. DPO, onda sve to prije tih dana sto “osjecate”
    ne značibas previse.


    Budemo vidjeli na kraju ciklusa.

    Bajo mozes i mene staviti na odbrojavanje, obzirom da mi je ovulacija kasnila 10 dana, ja ne bih trebala dobiti otprilike 12.7.

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Ajmoo testove na sunce da vidimo kako sjene postaju pravi ➕ ❣️❣️

    Ja sam 11 dpo, nema se tu šta reći o simptomima..
    Na početku sam bila uživljena i sve pratila i testirala se a sad kao neka matorka sjedim i čekam mengu, test mi nije ni na kraj pameti 🤷‍♀️🤷‍♀️
    Nadam se da će mi se entuzijazam vratiti! 

    Znam samo da me od ovih vaginaleta za gljivice sve peče i svrbi i grozne su mi, i ne mogu se keksati 😁

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Nadi_

    Sara🌻 (Mrljica)

    Drugi put ispravak:
    Ako se vodite malo činjenicom da se implatacija događa tek od 6. DPO do 12. DPO, onda sve to prije tih dana sto “osjecate”
    ne značibas previse.

    Budemo vidjeli na kraju ciklusa.

    Bajo mozes i mene staviti na odbrojavanje, obzirom da mi je ovulacija kasnila 10 dana, ja ne bih trebala dobiti otprilike 12.7.


    Stavim kad dođem s posla 👍

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Nadi_

    silver

    Nadi_


    E sad, ono sto me zanima, ako je doslo do oplodnje je li moguce da me grudi ipak bole odmah, ovako rano?
    Kakva iskustva zene koje su imale ranije trudnocu sa tim bolnim grudima?

    Sorry na dugom postu, cisto da objasnim situaciju.

    Hej dobrodošla!! Nadam se da ne moraš dugo ostati sa nama, da će ti se posrećiti vrlo brzo!
    Ako te cicke bole od dana O onda se ne radi o simptomu trudnoće nego porastu progesterona (što si i sama skužila za svoje cikluse od prije). Bolne cicke kao simptom trudnoće mogu se javiti tek nakon implantacije (6-12 dpo), što opet ne možeš biti sigurna da je od trudnoće ako imaš bolne cicke inače tijekom lutealne faze. Voli nas naše tijelo zezati, što je je!
    Sretno ovaj ciklus!!!!

    Hvala! Znam da bol u grudima trenutno nije simptom trudnoce, ali zanima me da li moze ukazivati na to da nije doslo do oplodnje, odnosno da li bi mi nivo hormona bio drugaciji ako je doslo do oplodnje i grudi me uopce ne bi ni pocele boljeti odmah

    Ima li zena koje su imale taj osjecaj u grudima od same O, a da su ipak ostale trudne taj ciklus?


    Ja sam ta, s tim da me od momenta implantacije jace pocnu boljeti. Ovaj mjesec 23 dc sam se probudila sa jacim bolovima i taj dan sam osjetila implantaciju u vidu mens bolova kao i svaki put.

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Kod mene je u sustini osjetljivost grudi znak da je O neposredno prosla. A kada prestanu boljeti, stize M. Tako je bilo i kod spontanog i kod biohemijskih. Prestanak bolnih grudi je neminovno znacio neuspjeh. Zato ih sad panicno pratim 😟

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Fancy

    Kod mene je u sustini osjetljivost grudi znak da je O neposredno prosla. A kada prestanu boljeti, stize M. Tako je bilo i kod spontanog i kod biohemijskih. Prestanak bolnih grudi je neminovno znacio neuspjeh. Zato ih sad panicno pratim 😟


    Znaci bol je nastupila odmah poslije O i u dobitnom ciklusu? 

    Mene evo od jucer, a nekako racunam da je O bila u subotu, u cetvrtak predvecer mi je trakica bila haman pa pozitivna, a u petak ujutro vec za nijansu svjetlija.

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.